Sunucuma Ne Oluyor Olabilir ? [YARDIM]

DMBNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kısa keseceğim bi adam vip isteyip bizi tehtid ediyor ve anında exploit atıyor herkes oyundan düşüyor sunucu bağlantısı var ama girilemiyor pinging oluyor hangi exploiti kullandığını çözemiyoruz balon diye düşündük ama 1.8.x sunucumuz balon 1.7.10 sürüm 1.8 sürüm exploit engellerini kurduk hala işliyor ddos değil nitrado saldırı geçmişindede gözükmüyor ne olabilir :(

KenanDemirtaş

Ufkun Ötesinde
En iyi cevaplar
0
Nitrado dan destek ile görüşün muhtemelen yardımcı olurlar. 18+ iseniz yasal işlemde başlatabilirsiniz.

LoaderSensei

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Crashe sebep olan karakteri engellediniz mi? UnioAntiCrash kullanabilirsiniz.
AntiAD, SuperCensor, UnioAntiCrash hepsi yüklü. Adex'in dediğini de yaptık.
Yetki falan istiyor 'çökert lan' diye karşılık verince de önce lag giriyor sonra çöküyor. Konsola yansıyan bir şey yok

DMBNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nitrado dan destek ile görüşün muhtemelen yardımcı olurlar. 18+ iseniz yasal işlemde başlatabilirsiniz.
19 yaşındayım o konuda bi problem olmasın fakat saldırı değil bir şekilde bulunacağını sanmıyorum arkadaş sürekli farklı log tutmuyan vpnler ile bağlandığından sabit ip'sinide bulamıyoruz bu yüzden hiç uğraşmak istemiyorum.

BenZikriptiAzBiliom

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum nitradoya ticket atıp sunucuma saldırı oluyor vs dersen birde rica edersen (yapılıyor diye hatırlıyorum ama yapılmıyorda olabilir) Senin sunucunun saldırı ve loglarını kontrol edip IPyi bulup dava açıyorlar diye biliyorum ben.

DMBNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum nitradoya ticket atıp sunucuma saldırı oluyor vs dersen birde rica edersen (yapılıyor diye hatırlıyorum ama yapılmıyorda olabilir) Senin sunucunun saldırı ve loglarını kontrol edip IPyi bulup dava açıyorlar diye biliyorum ben.
Yav kardeşim okumuyormusun nitradonun DDoS/DoS logları var exploit logları olduğunu sanmıyorum.

Almanca İngilizce bildiğim dillerde arama yaptım hepsine çıkan exploit korumalarını indirdim videolara arşivlere en diplere gittim yükledik yok gene ya küfür etmek istemiyorum bu ne yapıyor allah aşkına ne bu ?

OmerSeranMNC

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Paper spigot yükle /crash balon vb atamazlar spigot.yml deki tab complete'yi -1 yap bide tamam bitti.