Türkler neden 1.9'a geçmiyor?

Yaşı kücük olanlar kavga edebilir laf atmicam zaten

• Kullanılan toplam oy
    36

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
ondada haklısın ama Şu mojang Steama koysa oyunu bir şey yapamayacaklar ama satış fiyatını değiştirir diye koymuyorlar 80 90 tl ye satacaklar ya..
Steam ve Minecraft ??? Aklın yerinde mi dostum? Minecraft tamamıyla özelleştirilebilir (hackable) bir oyun, oyunu komple baştan yaratabiliyorsun modlarla. Böyle bir oyun nasıl Steam'de olabilir...

servercini

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Haklısınız, açıyorlar hileyi son ayarda pvpden başka bi iş bildikleri yok eyvallah tamamda nereye kadar pvp beni çoğu serverden soğutan bu pvp olayı ve aşırı abartılmış Vıp ler

VolkanFx

• Play.CraftMinerTr.com •
En iyi cevaplar
0
Yenilikçi olmak fark gerektirir 1.8/1.9/1.10 sunucum var 1.7/1.8 versiyonunda gelen oyuncunun yarısı gelmiyor. Napakk Ölekmi.

talha7777

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yaş sınırı harbiden çok düştü adamlar hile açıyor yada geliyor arkalıyor veya makro açıyor sonra gelipte jitter click jitter click haklısın

adamlar alışamadı daha 1.9 1.10 1ay arayla sürüm çıkınca doğal

Bence 1.7.2 en efso sürüm 1.8den ben nefret ediyorum alışamadım 1.7+ sürümlere
kardeşim arkalıyor arkalamasında senin önüne gelipmi vursun bunumu istiyorsun yani anlamadım seni

1.11 çıkmadımı benmi yanlış biliyorum :D
daha çıkmadı tam

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ben 1.10 sunucu açtım :D serveromattandı iyi tuttuda sonra serveromat bi bozuldu gitti bütün oyuncular.

servercini

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim arkalıyor arkalamasında senin önüne gelipmi vursun bunumu istiyorsun yani anlamadım seni

daha çıkmadı tam

Oha arkalıyorlar yazdı yok sen dur biz önüne geçip vururuz (: önüne geçip vurmasınımı bekliyosun süper zeka seni gidi zeka küpü !

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Steam ve Minecraft ??? Aklın yerinde mi dostum? Minecraft tamamıyla özelleştirilebilir (hackable) bir oyun, oyunu komple baştan yaratabiliyorsun modlarla. Böyle bir oyun nasıl Steam'de olabilir...

gayet aklım yerinde Modları topluluk yerine koyabilirler. bu arada senin fikrin değişik oldugu için ben sana karışmıyorum sadece fikrimi söyliyorum.

arifoyun

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Butur konular açmaya hiç gerek yok killaura 1.9 da çalısmadıgı için geçmiyorlar.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Butur konular açmaya hiç gerek yok killaura 1.9 da çalısmadıgı için geçmiyorlar.
Hayır çalışıyor. Diğer oyuncular tam zamanında vurmaya çalışırken sen bunu kısmen bypasslayabiliyorsun veya tam zamanında vurabiliyorsun. Aim ve criticals ı hiç saymıyorum bile.

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hayır çalışıyor. Diğer oyuncular tam zamanında vurmaya çalışırken sen bunu kısmen bypasslayabiliyorsun veya tam zamanında vurabiliyorsun. Aim ve criticals ı hiç saymıyorum bile.

Tek tehlikeli hile "Anti-Knowback" tam söyleyememiş olabilirim