Platin v1 Role Play

Gelir miydiniz?

• Kesinlikle Gelirim

Kullanılan: 59 54.6%
  • Belki Gelirim

Kullanılan: 27 25.0%
  • Gelmem

Kullanılan: 22 20.4%

• Kullanılan toplam oy
    108

Prefer

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapım aşaması bizi ilgilendirmez, açın oynayalım.

ruhemicix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
En son Frrp de oynamıştım ve gördüğüm şey 2013 kitlesinin artık ilgi duymamasıydı sunucu bir kaç gün sonra dayanamayıp kapandı... yeni nesillerde oyunlardaki güce odaklanıyor... hayatta kalmak için değil güçlü olup adam öldürmek için oynuyorlar yemek yerken rolde ahhğ karnım kazınmış şu dünden kalan bisküviyi gömeyim demek yerine acıktım koşamıyom değip skypedaki eşinden yemek isteyenler... ama genede denemek lazım ben gelirim

En son Frrp de oynamıştım ve gördüğüm şey 2013 kitlesinin artık ilgi duymamasıydı sunucu bir kaç gün sonra dayanamayıp kapandı... yeni nesillerde oyunlardaki güce odaklanıyor... hayatta kalmak için değil güçlü olup adam öldürmek için oynuyorlar yemek yerken rolde ahhğ karnım kazınmış şu dünden kalan bisküviyi gömeyim demek yerine acıktım koşamıyom değip skypedaki eşinden yemek isteyenler... ama genede denemek lazım ben gelirim

MavimsiBeyaz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bu kıyametin koptuğu dünyanın hikayesi,kıyametten kimlerin kurtulduğu gibi şeyleri yakın zamanda eklemeni tavsiye ederim.Türkiyede rol kalitesini yükseltebilecek bir sunucu olur umarım.:şapka:

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aga bir şey rica edeceğim de fotoğrafları Spoıler içerisine alabilirmisin. Sayfa da gezmek zor oluyor ._.

Belial

V0LTR0N
En iyi cevaplar
0

1. Biraz aksilikler olmasaydı sunucu ekime kadar yaşardı, ama ne yazık ki bazı aksilikler oldu, aynı dönemde açılan farklı bir sunucunun olması da insanları ikiye böldü. Bir sürü yerden eksiğimiz olunca, senaristlerimizden birisi genç yaşta kalp krizi sonucu vefat edince iyice toparlanamaz hale geldiğimiz için biz şahsen vazgeçtik.

MustafaDemirel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sizlere Yardımcı Olmak isterim. hayal gücüm son derece kuvvetlidir, sizler için bir hikaye yazabilirim. Tabi ki isterseniz
Benimle İletişime Geçmek İçin ;

•Özel Sohbet Kısmından Mesaj atabilir.
•Facebook ile iletişime geçebilir.
•Telefona (WhatsApp vb.) mesaj atabilirsiniz.

Eğer Facebook hesabımı veya mesaj atmak istiyorsanız benimle özel sohbet ile iletişime geçmeniz gerekecektir. B)

Googledoodle

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Seni kırmak gibi olmasın ama, şahsen sunucunun tutacağını sanmıyorum. Roleplay ile uğraşan yok. Şu anki kitle PVP'den başka bir şey bilmiyor. "makro ver makroooo" .
Hani tutarsa, veya tutturabilirsen helal olsun sana. Zor bir şey roleplay sunucunun 20'den fazla falan görmesi. Ama yinede başarılar dilerim.

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritanız Müthiş olmuş.

Evler yapmışsınız

loot sistemi kesinlikle olmalı

Texture Pack de yaparsanız tadından yenmez.

Evlerde loot sistemi. lazım

Sandıklarda eşyalar fln

Market, eczane , kıyafetci gibi şeyler olup

onlara göre loot

ayarlanırsa

daha iyi

Silahcı da kılıç ve benzeri olabilir

Bazı evlerin altında gizli mahzenler.

Jordyvoss

Marslı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritanız Müthiş olmuş. Evler yapmışsınız. Loot sistemi kesinlikle olmalı. Texture Pack de yaparsanız tadından yenmez. Evlerde loot sistemi. lazım. Sandıklarda eşyalar fln. Market, eczane , kıyafetci gibi şeyler olup onlara göre loot ayarlanırsa daha iyi. Silahcı da kılıç ve benzeri olabilir. Bazı evlerin altında gizli mahzenler.
Dediğiniz gibi Loot sistemi, Texture Pack, Meslek Binaları olacaktır. Teşekkürler.

Macaw

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel olacağa benziyor ama konu hakkında konuşacam
Konu düzenini pek beğendiğim sölenemez özellikle şu TextCraft ile yazılmış
olan yazı...
ve yazdığınız yazı uzun aslında bu iyi bir şey sunucu hakkındaki detayları öğrenebiliyoruz ama okuyucuyu konuya
kitlemiyor konuda kullanılan görseller ne çok sade ne çok süslü olacak dengeyi korumak lazım
bu yazdığın tüm yazıları belirli başlıklara ayırabilirdin resimlere gelelim resimlerin boyutlarını küçültmelisin
http://optimizilla.com/tr/
bazı kullanıcıların interneti yavaş olduğu için (TürkTelekom sağ olsun xXxSuperInternetxXx)
resimler yavaş yükleniyor ve o resimler yüklenene kadar çoktaaaan çıkıyor
neyse asıl sunucu konusunun daha güzel olacağını düşünüyorum başarılar :şapka:

Sorularım :
1-Yapıları siz mi yaptınız ?
2-Sunucunun tutacağını düşünüyormusun ? sonuçta minecraft oynıyan kitle belli

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni iyi sayılmayabilir ancak emek verilmiş ve özgün olmaya çalışan bir sunucu olduğu kesin. Doğru reklam stratejileriyle bir kitle oluşturabilir. 5/10