Konu silinsin lütfen

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bir hata veya bir sorunmu var faction özellikleri felan bulunmuyor editledik herşeyi her şey gayet düzgün ve normal çalışıyor bana buglu veya sorunlu bi yer söyle? eğerki varsa tabi, yoksa ise neden böyle bir yorum yaptın biz zaten herşeyi pvp ye göre editledik hem bu plugine özel birde skript kodladık tek 1 plugin ile olmadı bu rütbe olayı hem birde sen önce Faction yazmayı öğren öyle server kötüle bence
Kimse Flash gibi adam kesmek istemez. Bildiğin fekşın özelliklerini modifiye edip sunucu dolu gözüksün diye eklemişsiniz. (yazdığım mesaja tekrar bakmalısın)

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
PAC Sahte derken PAC zaten bedava bir plugin ? neyi sahte allah aşkına güldürmeyin akşam akşam ve herkes elmas setle dolaşıyor herkesde bi elmas set var zaten buranın mantığı o ? sadece bunlarımı buldun bula bula bu açıklar kapanır zaten farkedemedik

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
PAC Sahte derken PAC zaten bedava bir plugin ? neyi sahte allah aşkına güldürmeyin akşam akşam
Yukarıdaki yorumları okudum ve gördüğüm kadarıyla önceden kullandığınız antihile AAC ve o da sahteymiş. Ne diyelim İstanbul (Bağcılar) Craft. İyi forumlar "iyi akşamlar"

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gece gece kafa buldunuz iyice kötü yorumlarınızı kendinize saklayın

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Doğruları söylemek kötülemek değil ne yazık ki.
Kitap okumayı öğrenmelisin. Sunucunun ne olduğu her halinden belli. Slot düşürüyor ama RAM yükseltiyor :)

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kötü yorumlarınızı saklayın diye bir şey yok , Buraya bu konuyu açmışşan iyi veya kötü yorumları göz önüne almış olman lazım.

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
"Kaliteli PVP Sunucusu" yazıyorsunuz fakat elmas setlerin savaştığı bir sunucuda kalite aramak saçma geliyor.

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Doğruları söylemek kötülemek değil ne yazık ki.
Kitap okumayı öğrenmelisin. Sunucunun ne olduğu her halinden belli. Slot düşürüyor ama RAM yükseltiyor :)
Siz sadece ekibinizi toplayıp pvp sunucularının hepsini kötüleyen insanlar değilmisiniz ?

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şuanki gerçeklerden kastediyorum ben geçmişe bakan geleceği göremez