Play.VortexNW.Net | 1.8.X - 1.9.X | Factions | SkyBlock | KitPvP | SpeedBuilders | +50 |

xEmin53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
servere tek 1tane faction açsanız iyi olur

BraveHearth59

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsteğe Göre Klan Kapatmıyoruz Bir İki Tane Açıkdan Çoğu Oyuncu Faydalandığı İçin Sunucuyu Geri Yükleme Yaptık 1 Gün Geriye Alındı, Ondan Dolayı Klananız Kapanmış Olabilir Ne Kadar Koruma Eklesekde Yasak Dediksede Anlamıyorlar.

Güncel[/QUOTE]
Sanmıyorum bir tane yetkiliniz geceleri orman yanındaki claim var diye klanları kapatıyo ve viplere veriyor belkide ilk önce oyuncuya biraz saygı göstermeliydiniz başınızı ağrıttım kusura bakmayın iyi günler

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
İsteğe Göre Klan Kapatmıyoruz Bir İki Tane Açıkdan Çoğu Oyuncu Faydalandığı İçin Sunucuyu Geri Yükleme Yaptık 1 Gün Geriye Alındı, Ondan Dolayı Klananız Kapanmış Olabilir Ne Kadar Koruma Eklesekde Yasak Dediksede Anlamıyorlar.

Güncel
Sanmıyorum bir tane yetkiliniz geceleri orman yanındaki claim var diye klanları kapatıyo ve viplere veriyor belkide ilk önce oyuncuya biraz saygı göstermeliydiniz başınızı ağrıttım kusura bakmayın iyi günler[/QUOTE]

Sunucuda Nerdeyse Tek İlgilenen Yetkili Benim Birde Builder Var, Diyer 2 Yetkili Girmiyor, İyer Böyle Bir Durum Varsa Ekran Görünütüsü Alıp Atmanız Yeterli Olucaktır, Diyer Yetkililerin Böyle bir şey Yapıcağını Zannetmiyorum, İyi Forumlar.

Başarılı sunucu..
Değerli Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim, İyi Forumlar.

Güncel

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bazı warpları çoğu sunucuda görmüşdüm Spawn ve Lapis gibi warpları?

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Sunucuya girmedim ama maplerin harika olduğu kesin ancak arenada 4 biyom çok eskiden kalma değiştirmenizi tavsiye ederim

MrPoteyto

Is the excellence? Ok..
En iyi cevaplar
0
Dostum bi özele gelirmisin. Sunucuyla ilgili bir sorum var.

IbrahimWTF

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selamun Aleyküm :) Server Güzel Olduğu kadar Konuda Güzel olmuş gerçekten başarılı bir server yetkilileri olsun çok iyi çok sıcak kanlı insanlar serveri beğendim sizede şiddetle öneriyorum gençler... :)

Başarilarının Devamini Beklerim...