Sunucumuz Nasıl ?

• Kullanılan toplam oy
    236

emrekante

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten Güzel Sunucu Başarılarınızın Devamını Dilerim :)

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bana Güzel Bİ hediye kodu onerırmısınız sitenizdeki deil veya forumuzdaki nadir bi kod Herhalde Beni Kirmassiniz :?

Maalesef bu forumdaki, sitemizdeki ve forumumuzdaki hediye kodları dışındaki kodlar özel etkinliklerde herkese açık olarak paylaşılıyor, haksızlık olmasın diye kişiye özel kodlar vermiyoruz. İyi forumlar.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Ha kirmassin demi
Maalesef bu forumdaki, sitemizdeki ve forumumuzdaki hediye kodları dışındaki kodlar özel etkinliklerde herkese açık olarak paylaşılıyor, haksızlık olmasın diye kişiye özel kodlar vermiyoruz. İyi forumlar.

Maalesef ben dediklerimi yukarda belirttim.

Sunucu aktif | Play.LifeMCServer.Com
Destek skypesi | mustafaoncel92
Facebook sayfamız | TIKLA GIT!

IronSP Yenilendi! (Reloaded)

- Gül derdi yok.
- Afk derdi yok.
- Lav derdi yok.
- Tabela derdi yok.
- SP çalınma derdi yok. (SP'yi sadece koyan kişi kırabilir.)

Bir SP ile;
- Saatte en az 33k
- Saatte ortalama 49k
- Saatte en fazla 66k

- 5 Saniyede 1 demir spawnlar, %40 şansla iki demir spawnlar.
- Tanesinin fiyatı 9M veya 3 TL'dir
- herhangi bir komut gerektirmez koy-kır mantığı normal bir SP gibi.
- Herhangibirşey yapmanız gerekmez sadece chest huni mantıklı bir iron sp farmı ve iron sp leri koymanız gerekir. Sonrasında siz online iken çalışacaklardır. Nerde olursanız olun çalışır.

Mağaza'dan 3 TL'ye veya Spawner Market'ten (veyahut /ironsp) 9M'ye alınabilir.

Bir kullanıcı en fazla 300 Iron SP koyabilir.

Kredi yüklemek için:

♯Skype > lifemcserver.com/skype.php?mustafaoncel92
♯Facebook > facebook.com/mustafathegamer

Forum konusu güncellendi !

Güncelleme Notları:
(Aslında bakımı teknik sorunlar ve geliştirmeler için yapıyorduk fakat, bu kadar uzun bakım yapınca insana NE ekledin la? diye soruyorlar, buyrun ne ekledik görelim:)

+ 2 Kere event yapma sorunu çözüldü.
+ 2 Kere oto reset atma sorunu çözüldü.
+ Ping kickleme limiti 1000'e yükseldi.
+ y.Rehber ve üstü olanların IP'si Yan Hesap Bulma Yardımcısı'nda gizlendi.
+ /disguise'da Oyuncu rankının Prefix'i güncellendi.
+ MS'den çıkınca canın defaulta inmesi düzeldi.
+ Chat kapalıyken VipSay kullanamama eklendi.
+ Renk açıkken kısaltmaların çalışmama sorununun bi kısmı çözüldü.
+ /menu'de Vip Efekt tıklayınca bir şey olmaması düzeldi, Ok için yapılan Trail Effect açılıyor.
+ /olustur Algoritması güncellendi.
+ Kırıktaş kazarken 16 tane bulma oranı arttırıldı.
+ Lag azaltma modu güncellendi.
+ Gereksiz 2 plugin silindi.
+ Tüm pluginler güncellendi, uygun versiyonu yüklendi.
+ Zombi, İskelet ve İron Golem'in daha hızlı ölmesi sağlandı.
+ Hunilerin hızları arttırıldı. (ayrıca eski güncellemedede 64 64 aktardığını söylemiştik, yani artık çok daha hızlı
:D)
+ Sunucuya ilk girişte kicklediğinde gelen mesaj değiştirildi.
+ Reklam & Küfür korumaları geliştirildi, yanlış algılamalar düzeltilmeye çalışıldı.
+ MSG'den küfür ederken oto mute atmama sorunu düzeldi.
+ Msg, Tpa v.b komutların spam bekleme süresi 5 saniyeye değiştirildi.
+ /adakit Komutu güncellendi. (Ekrana anti-opskyblock yazısı geliyor ve opskyblock olmadığını söylüyor.)
+ Mail sorunları çözüldü ve kod oluşturma algoritması geliştirildi.
+ LifeBot'a yeni sorular ve cevapları eklendi. (LifeBot, siz soru sorduğunuzda otomatik cevap veren bot. Örn. "Tarih ne bot?")
+ Marketteki SP satışları kaldırıldı. (Satış derken, markete sattığınız SP'ler.)
+ /jointime ve /mobilcheck geliştirildi.
+ Mesaj içerisindeki <none> sorunları çözüldü.
+ Başka bir yere TP atıp fly komutunu girdiğinde fly kapanması çözüldü.
+ Nick komutu ile adını admin, kurucu v.b yapma engellendi.
+ Skin gözükmeme, kafa gözükmeme v.b tüm sorunlar çözüldü.
+ Doğrulama'da Mail onaylı yazısına tıklayınca /mail [email protected] komutunu Suggestlemesi eklendi.
+ Kod kullanırken, en sonda kot hatalı veya süresi dolmuş yazısı çözüldü. (Doğru yazsanız bile bunu gönderiyordu, çözdük.)
+ Birkaç MS bugu çözüldü. (/ms oynamak için iyi bir zaman.)
+ MS'ye girdiğinizde oyundan çıkmayın uyarısı eklendi.
+ Oto Satış güncellendi, artık direk algılıyor.
+ Düşmanın kalan canı yazısı için DisplayName eklendi. (Hangi düşmanı öldürdünüz, hangisine hasar verdiniz bilin diye.)
+ Oyundan çıktığınızda size ait gereksiz değişkenleri ve özellikleri silip, kapatma eklendi.
+ /cekilis Komutu güncellendi. (Sadece yetkililer kullanabiliyor ama yinede yazayım dedim
:D)
+ !randomwarp komutu eklendi, Online olan oyunculardan Random birini seçip warpına gönderir.
+ Yetkili menü güncellendi. (/yetkilimenu)
+ Detaylı ada, hesap, ve log temizliği yapıldı.

EK OLARAK:
+ /begenkazan Güncellendi, OFFLINE & ONLINE yazıları eklendi, OFFLINE olanları beğenmeden önce uyarı verme eklendi. (Bakımdan sonra eklediğim için "EK OLARAK" kısmına yazıyorum.)
+ Yakında nether sıfırlanacak.
+ Yakında yetkili başvuruları kontrol edilecek.

Üşenmeden okuyanlara, Teşekkürler!
Sunucu şu an aktif, aslında yarında bakım yapmayı düşünüyordum ama, bakımdan sonra eskisi gibi online artığını ve ayakta durduğumuzu, ve sunucuyu özlediğinizi görüp, bakımı bugün bitirdim. Geriye kalan işlemleri, sunucu açıkken yapacağım.
Bundan sonra tekrar devam, hepinize Teşekkürler.

KEYİFLİ OYUNLAR!

play.LifeMCServer.com
www.lifemcserver.com

Hile koruması güncellendi!

Bakım bitti sunucu aktif!

StoriaNetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
YA her şey MÜKEMMEL DE ŞU DEMİR SPAWNERİ NASIL YAPIYORSUN ANLATIR MISIN İNSANLARIN İYİLİĞİ İÇİN OYUNCULARA TEK TEK VERMİYORSUNUZ OYUNCULAR ALIYOR YANİ ŞUNU VERSEN NOLURKİ İNSANLARIN İYİLİĞİ İÇİN PUANIM 10/10

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
YA her şey MÜKEMMEL DE ŞU DEMİR SPAWNERİ NASIL YAPIYORSUN ANLATIR MISIN İNSANLARIN İYİLİĞİ İÇİN OYUNCULARA TEK TEK VERMİYORSUNUZ OYUNCULAR ALIYOR YANİ ŞUNU VERSEN NOLURKİ İNSANLARIN İYİLİĞİ İÇİN PUANIM 10/10

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim,

Tüm özelliklerimizi Skript ile yapıyoruz. Oyunculara item, para v.b olarak yardım etmiyoruz. OpSkyblock olmadığı içinde girişte vermiyoruz. Konuda Demir Spawner yazıyor diye çoğu kişi OpSkyblock sanıp giriyor sonra çıkıyor fakat konuyu okursanız hiçbiryerde OpSkyblock yazmıyor hatta en altta bir açıklama bile var.

StoriaNetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim,

Tüm özelliklerimizi Skript ile yapıyoruz. Oyunculara item, para v.b olarak yardım etmiyoruz. OpSkyblock olmadığı içinde girişte vermiyoruz. Konuda Demir Spawner yazıyor diye çoğu kişi OpSkyblock sanıp giriyor sonra çıkıyor fakat konuyu okursanız hiçbiryerde OpSkyblock yazmıyor hatta en altta bir açıklama bile var.
Efendim Onu Kast Etmedim Şu Demir Spawneri Yapıyorsunuzya Artık Skriptlemi Pluginlemi Ya Onu Forumda Paylaşır Mısın Hem Diğer Sunucular İçinde İyilik Yapmış Olursun.
Benim İçinde Mükemmel Olur Sevabıda Sana.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Efendim Onu Kast Etmedim Şu Demir Spawneri Yapıyorsunuzya Artık Skriptlemi Pluginlemi Ya Onu Forumda Paylaşır Mısın Hem Diğer Sunucular İçinde İyilik Yapmış Olursun.
Benim İçinde Mükemmel Olur Sevabıda Sana.

Maalesef sistemlerimizi paylaşmıyoruz.

Ram 10GB yapıldı!

GÜNCELLEME !

+ /ayarlar'dan Gelişmiş Ayarlar'a LifeBot'u (sorulara oto cevap veren sohbet botu) kapatma/açma eklendi.
+ /myinfo Eklendi.
+ Menülerden item çalma bugu konusunda düzeltme çalışması yapıldı.
*+ Yeni hile koruması eklendi.
*+ Yeni pluginler eklendi.
*+ Mevcut bazı pluginler en son sürümüne güncellendi.
*+ /yanhesap <oyuncu adı veya IP adresi> | Oyuncuya veya IP'ye ait tüm yan hesapları gösterir. y.Rehber ve üstü herkes kullanabilir.

+ = Eklendi, şu an aktif, kullanılabilir.
*+ = Eklendi, fakat ilk oto resetten sonra kullanılabilir olacak.

Keyifli oyunlar dileriz.!

play.LifeMCServer.com
www.lifemcserver.com

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
neşet babanın aşk sevdası, müslüm babanın kederi, imparatorun derdi üstüme yüklenmiş gibi
senin gibi bir kişinin halen böyle eski sürümler ile uğraşmasını hiç sevmedim
en azından sadece 1.8 olsaydı be

güncel sürümleri tavsiye edin, oyuncu 1.7 de diye takılı kalmayın
sen, başkası, bir başkası 1.7 veya 1.8 i bırakmazsa nasıl oyuncular güncel sürümlere yönelsin?

sunucun başarılı ama sürümünden dolayı puanım 5/10, iyi forumlar.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
neşet babanın aşk sevdası, müslüm babanın kederi, imparatorun derdi üstüme yüklenmiş gibi
senin gibi bir kişinin halen böyle eski sürümler ile uğraşmasını hiç sevmedim
en azından sadece 1.8 olsaydı be

güncel sürümleri tavsiye edin, oyuncu 1.7 de diye takılı kalmayın
sen, başkası, bir başkası 1.7 veya 1.8 i bırakmazsa nasıl oyuncular güncel sürümlere yönelsin?

sunucun başarılı ama sürümünden dolayı puanım 5/10, iyi forumlar.

Öncelikle sunucu hakkındaki görüşün için teşekkür ederim.

Bana kalsa, 1.12 yapar, ProtocolSupport yükler 1.4'e kadar tüm sürümleri açar, sonrada bir eklenti ile 1.8 PvP'sine geri döndürürüm.
Fakat plugin uyumsuzlukları, hatalar v.s yüzünden yapamıyorum. Hiçbir veri kaybı yapmadan (adalar silinmeden, paralar gitmeden v.s v.s) sürüm yükseltemiyorum maalesef. Yaklaşık 1 yıl önce, o zamanlar galiba 1.8.8 son sürümdü veyahut 1.9 yeni çıkmıştı, o zamanlarda sunucuyu 1.7-1.8 olarak açtım ve 1 yıldır açık, 1 yıldır hiç resetlenmemiş, sıfırlanmamış bir sunucuda veri kaybı olmasıda kötü olur.

Tekrardan yorumun için teşekkür ederim, İyi forumlar.

[ Bayram Bonusları & Güncellemeler! ]

Bayram Bonusları;

İNİNAL:

(/ininal Bonuslarına ek olarak verilir.)
15 TL ve üstü +5 kredi hediye!
30 TL ve üstü +15 kredi hediye! (15 TL olan dahil olmaz)

1. Para aktarma ile ve /ininal komutuyla göndermek zorunludur.

2. İşlem ücreti dahildir. (Örn. Kartta 15 TL var, 14 gönderdim, 1 TL'de işlem ücreti kesti, İşlem ücretini biz karşıladığımız için 15 Kredi sayılıyor, yani 15 kredi ve +5 kredi bonusuyla beraber toplam 20 TL kredim olmuş oluyor.)

MOBİL:

Bayram boyunca ek komisyon alınmayacak.
(Teşekkürler: batihost.com)

1. Bizim yaptığımız bir bonus değildir. Batihost.com bayram boyunca mobil ödeme servisi ile alınan ödemelerde alınan +25% vergiyi kaldırdı, bu yüzden bizde böyle bir şey yapalım dedik.

2. Bonus bizim aşşağıya yazdığımız geçerlilik sürelerine bağlı değildir. Batihost.com ne zaman eski haline çevirir ise o zamana kadar geçerlidir.

GENEL:

1. Bu bonuslar 4 Eylül 2017 23:59'a kadar geçerlidir.
2. Tüm bonuslar tek seferlik çekim için geçerlidir. (Örnek: İninal ile önce 10 tl çektim, sonra ayrı olarak 5 tl daha çektim. Bu durumda +5 kredi bonusu verilmez.)

Güncellemeler;

+ İskelet SP /warp SpawnerMarket'te 200K oldu!

Iron SP'ye geçmenizi şiddetle öneriyoruz. İskelet, zombi v.b spawnerlar mob doğurmasa bile içinde dönen moblar ve çıkan partikıllar sayesinde lag yapar ve fps'inizi düşürür. Fakat Iron SP, demir spawnladığında partikıl çıkarmaz, sp değildir demir blok olarak gözükür, içinde herhangi bir şey dönmez, yere düşen demirler direk huniye düşer.

+ /yanhesap <oyuncuadı> komutundaki tüm sorunlar çözüldü.

+ İlk girişte eksilerde veya çok yüksek ping gösterme sorunu çözüldü.

+ Crash / Exploit sorunları çözüldü.

+ Bazı hatalar çözüldü.

+ Hatalı bazı chunklar silindi, eğer adanızda çok fazla piston, lav veya su bulunan bir yer var ise kontrol edin. Mümkün olduğunca böle sistemler kullanmayın - chunk silinmelerinde adanız zarar görebilir ve bu sistemler FPS düşüşü ve lag yapar.

+ Yan Hesap Tespit aracı geliştirildi, eğer 2 den fazla yan hesabınız olduğu tespit edilirse {banlanacaklar::*} adlı bir listeye eklenirsiniz ve kurucu bu listeyi toplu olarak kontrol edildiğinde eğer hesapların tamamın size ait olduğu ve aktif olarak kullanıldığı tespit edilirse, sizinde geçerli bir sebebiniz yok ise ban atılır, [5 TL ile Unban + Yan Hesapları Sildirme yaptırabilirsiniz.]

+ /ayarlar'daki Hotbar Sesi Ayarı kapatıldığında, envanterde herhangi bir tıklama yaptığınızda gelen sesde artık kapanıyor. Rahatsız oluyorsanız kapatabilirsiniz. [Varsayılan: AÇIK, Önerilen: KAPALI]

+ React adlı Premium SpigotMC plugini satın alındı ve yüklendi. [Lag yokedici] (PayPal hesabı açtım yakında daha fazla plugin alıcağım bir süre Skript'e ara verdim ama güncellemeler devam edecek.)

React: https://www.spigotmc.org/…/react-smart-server-performance.…/

+ SP sistemi optimize edildi. (IronSP & Diamond Block SP)

+ Taş kazarken 20% şansla 3 exp ekleme eklendi. (/lvl)

+ sametdnc Kullanıcısının ParaKAS™ warpı silindi. Sebep: Banlandı.

+ /cekilis Komutuna 15 saniye cooldown eklendi.

+ Diğer bazı menülerde item çalma buglarıyla uğraşıldı.

+ Artık kelimeler arasında fazladan boşluk koyduğunuzda otomatik olarak 1 taneye dönüştürüyor.

Bu; Fazladan boşluk koymayı, boşluk ile harf uzatmayı, boşluk koyarak reklam/küfür v.b engelleyicileri aşmayı ve chatin kirlenmesini engelliyor.

Örnek:

Sistem yokken ->:
deneme[boşluk][boşluk][boşluk] = deneme deneme

Sistem varken ->:
deneme[boşluk][boşluk][boşluk] = deneme deneme

Keyifli oyunlar dileriz.!

play.LifeMCServer.com
www.lifemcserver.com

Konu güncellendi.!