Sunucumuz Nasıl ?

• Kullanılan toplam oy
    236

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

Admin Yardımmı Etti Diye Sorduğumda Olanlar :
- 30 Yıl Jail
- 9 Yıl Mute

Öncelikle merhaba,
Yorumun için teşekkürler.

Şimdi açıklamama geçelim:

O sırada sunucuda değilim fakat loglardan baktığım kadarıyla siz mesajınızda "Adminmi Yardım Etti" dediğinizi belirtmişsiniz fakat loglarda onun yerine direk admin yardım etmiş, admin yardımı çok güzel diyip iftira atıp karalama yapmışsınız. Sonrasında admin yardımı yok emekle yaptık diye cevap verildiğinde ise siz hee bizde yedik yav şeklinde karşılık vermişsiniz.

Lütfen herşeye kendi gözünüzden bakmayın.
1. Sunucumda admin, moderatör v.b HİÇBİR üst düzey(gm1, ban v.b yetkisi bulunan) yetkili yok. Tek kurucu ve yetkili benim.
2. Sunucum 1 yıldan fazladır açık, bu kadar gelişmeleri çok normal. Herkes emek verdi. Sabahlara kadar oynadılar. Dediğim gibi herşeye önyargı ile yaklaşıp iftira atmayın.
3. Sunucum bu kadar süredir açık beni ve sunucumu tanıyan tanıyor. Hiçbirşekilde kimseye haksızlık, adaletsizlik yapmadım, torpil geçmedim, geçmeyeceğim.
4. Mute & Jail'e gelirsek, sadece süreleri abartılmış. Yazdığınız mesajlarda "hakaret, iftira, karalama, dalga geçme" bulunmakta. Sınırsız olmasada yine bir ceza verilmeliydi. şu an panele girdim mutenizi ve jailinizi açtım. Birdahakine doğru düzgün oyununuzu oynarsanız böyle sorunlar olmaz.
5. Bu tür sorunlarda sunucu konumuza SS atmak yerine bize Skype, Facebook v.b adreslerimizden ulaşsaydınız bu sorunu daha erken ve daha iyi şekilde çözebilirdik.

İlk önce sunucuya gelip saçma sapan laflar ediyorsunuz, sonrada sunucu konumuza kendi yaptıklarınızı yanlış yazıp, SS'de sadece jail & mute yediğinizi gösterip, suçunuzu göstermiyorsunuz. Hem sunucuda yaptığınız, hemde burada yaptığınız, basbaya sunucumuza yapılan bir "karalama" dır. Biz tabii ki bu tür şeyleri sorun etmeyiz ama sizin amacınızı ben çok iyi anladım. Amacınızın ne olduğu zaten isminizden belli, Bu tür genelde başka sunucuların sahipleri, sunucumuzu çekemeyip bu tür şeyler yapmaya kalkar. Eğer böyle bir amacınız yoksa yazdıklarımı görmezden gelebilirsiniz fakat yaptıklarınıza dışardan bakılınca aynen böyle görünüyor. Bunlar sadece bir tahmin. herneyse buralara girmeyelim. Ben açıklamayı zaten yaptım sizinde verecek cevabınız varsa buyrun verin.

[15:49:26] [Thread-32/INFO]: [] [Oyuncu] Seso > Admin yardımımı lan bu (iftira, karalama, hakaret)
[15:49:34] [Thread-32/INFO]: [] [Oyuncu] Seso > Aynn admin yardımı güzel (iftira, karalama)
[15:50:37] [Thread-32/INFO]: [] [Oyuncu] Seso > Hee bizde yedik yav (dalga geçme)

Sunucu aktif | Play.LifeMCServer.Com
Destek skypesi | mustafaoncel92
Facebook sayfamız | TIKLA GIT!

_Mslefy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk açıldığından beri oynadığım en iyi sunucu. İlgili yetkililer, yenilikçi sistemler, ... ve bunlara her gün yenisini katıyorlar, Tek kelimeyle harika.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
İlk açıldığından beri oynadığım en iyi sunucu. İlgili yetkililer, yenilikçi sistemler, ... ve bunlara her gün yenisini katıyorlar, Tek kelimeyle harika.

Yorumun için teşekkürler :)

Son düzenleme:

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Ya Bişe Dicem Sunucuyu Listeye Ekledim hala Giremiyorum Yeniledim De :(

1. play.LifeMCServer.com IP adresini Çoklu Oyunculu sunucu listenize ekleyin.
2. Sunucu listesini yenileyin.
3. Renkli MOTD yazıları yüklendikten ve kişi sayısı geldikten sonra 2 kez tıklayarak sunucuya girin.

Arkadaşlar,
Sunucuda bir problem oluşmuş, en kısa sürede çözülecek.

Problem batihost kaynaklı bir domain problemiymiş, domaini kredi ile otomatik yenileme sistemlerinde hata varmış, sorun düzeltilmiş, yakında play.LifeMCServer.com IP'si ile sunucuya ve www.lifemcserver.com adresi ile siteye girebileceksiniz, şuanlık istiyenler lifemc.batihost.com IP adresini kullanabilirler, keyifli oyunlar dileriz.

Sorun düzeltildiğinde, testler yapılıp buradan bildirilecektir...

TahaAtan01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı Güzel Serverinize Geliceğim
Güzel Bir Sunucuya Benziyor
İnşallah Güzel Bir Sunucu Güzel Bir Minecraft Deriz

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Konu Tasarımı Güzel Serverinize Geliceğim
Güzel Bir Sunucuya Benziyor
İnşallah Güzel Bir Sunucu Güzel Bir Minecraft Deriz

Yorumun için teşekkürler herzaman bekleriz :)

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güncellemeleri takip ediyorum, her gün dahada gelişiyorsunuz.
Başarılarının devamını dilerim, birde sunucu son sürümlerde olsa tadından yenmez.
1.7 çok eskidi, 1.8 de yerini kaybediyor artık.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Başarılarının devamını dilerim, birde sunucu son sürümlerde olsa tadından yenmez.

Sağol, Bana kalsa bende en az 1.8.8 yapardım da bir kere geçmeyi denemiştim bazı şeyler sıfırlanmıştı, sıkıntılar olmuştu, yedeği yüklemiştim. Yakın zamanda yeni makineye geçtiğimizde tekrar deniyeceğim, olursa 1.8.8 + ViaVersion ile devam edeceğim. Tekrardan yorumun için teşekkürler.

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu her hafta, gün, saat ne olsun fark etmez ama hep güncellenme işlemlerini sürdürüyor ve bende yakından takip ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.

Ek Not: Mustafa benden sana tavsiyem sunucunu 1.7/1.8 yerine 1.8 veya 1.9 ve üst sürümlerini yapabilirsin ama yapmanda epey bir zaman olacak orası da ayrı bir sıkıntısı tabii. Çünkü sunucun pvp veya ona benzer bir şey değil. Senin sunucun bir skyblock sunucusu ve bence 1.8 ve üst sürümlerinde daha iyi eklentiler olabilir. (olup olmadığını bilmiyorum)

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Sunucu her hafta, gün, saat ne olsun fark etmez ama hep güncellenme işlemlerini sürdürüyor ve bende yakından takip ediyorum. Başarılarının devamını dilerim.

Ek Not: Mustafa benden sana tavsiyem sunucunu 1.7/1.8 yerine 1.8 veya 1.9 ve üst sürümlerini yapabilirsin ama yapmanda epey bir zaman olacak orası da ayrı bir sıkıntısı tabii. Çünkü sunucun pvp veya ona benzer bir şey değil. Senin sunucun bir skyblock sunucusu ve bence 1.8 ve üst sürümlerinde daha iyi eklentiler olabilir. (olup olmadığını bilmiyorum)

Öncelikle yorumun ve sunucu hakkındaki görüşün için teşekkürler,

Haklısın, önceki mesajlarımdada belirttim, yeni makineye geçtikten sonra 1.8.8 PaperSpigot'a geçmeyi deneyeceğim. 1.9 pek düşünmüyorum, eğer 1.8 üstü yaparsam muhtemelen 1.12.2 falan yaparım çünkü 1.8'den sonrasında benim için büyük bir değişim (örn pvp değişimi gibi) yok. 1.8.8 benim için ayrı bir tecrübe olacak, yaklaşık 1.5 yıldır 1.7-1.8 kullanıyorum, 1.8'deki buglar, eklentiler v.b kafamı yoracak diyebilirim. Onun dışında zaten ViaVersion gibi pluginlerle üst sürümlere girişi açacağım. Aklımda bir skyblock fikri var aslında oyuna Elytra eklendiğinden beri, ama tutmaz diye hiç denemedim. Flysız skyblock, elytralar ile uçulacak, para dengesi gerçek para gibi olacak, K'lar, M'ler yerine 10 tl, 30 tl gibi market fiyatları olacak, ona göre dengeli olacak, yine farklı sistemler olacak. Benim sunucum şu an da çok zor bi sunucu değil, ama yeni gelenlere golem, fly vb.'de vermiyorum. Orta birşeyler yapmaya çalıştım. Hem kolay, hem zor seven, hemde arasında kalan kitleye ulaşmak istedim(yinede fazla oyuncumuz yok, orası ayrı). Herneyse çok uzattım galiba, tekrardan teşekkürler, iyi forumlar.

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle yorumun ve sunucu hakkındaki görüşün için teşekkürler,

Haklısın, önceki mesajlarımdada belirttim, yeni makineye geçtikten sonra 1.8.8 PaperSpigot'a geçmeyi deneyeceğim. 1.9 pek düşünmüyorum, eğer 1.8 üstü yaparsam muhtemelen 1.12.2 falan yaparım çünkü 1.8'den sonrasında benim için büyük bir değişim (örn pvp değişimi gibi) yok. 1.8.8 benim için ayrı bir tecrübe olacak, yaklaşık 1.5 yıldır 1.7-1.8 kullanıyorum, 1.8'deki buglar, eklentiler v.b kafamı yoracak diyebilirim. Onun dışında zaten ViaVersion gibi pluginlerle üst sürümlere girişi açacağım. Aklımda bir skyblock fikri var aslında oyuna Elytra eklendiğinden beri, ama tutmaz diye hiç denemedim. Flysız skyblock, elytralar ile uçulacak, para dengesi gerçek para gibi olacak, K'lar, M'ler yerine 10 tl, 30 tl gibi market fiyatları olacak, ona göre dengeli olacak, yine farklı sistemler olacak. Benim sunucum şu an da çok zor bi sunucu değil, ama yeni gelenlere golem, fly vb.'de vermiyorum. Orta birşeyler yapmaya çalıştım. Hem kolay, hem zor seven, hemde arasında kalan kitleye ulaşmak istedim(yinede fazla oyuncumuz yok, orası ayrı). Herneyse çok uzattım galiba, tekrardan teşekkürler, iyi forumlar.

Okumayı severim, istersen kitap yaz ben gene sıkılmadan okurum :)

Son düzenleme:

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Okumayı severim, istersen kitap yaz ben gene sıkılmadan okurum :) Bu arada vip, donor tarzı şeyleriniz illa ki vardır. Size zahmet buraya yazabilir misiniz listesini. Mesela x adlı vip x gün x tl türünden. Minecraft crash veriyor işlemciyi güncelliyor sonra da format vs. atalacak daha. :|

Konuya eklerim bi ara, şimdilik buraya atıyorum:

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuya eklerim bi ara, şimdilik buraya atıyorum:

Koluna, emeğine sağlık. Yakın bir zamanda bir tane vip'inden alabilirim. Skyblock olarak hiçbir sunucuda pek oynamadım ama burada zevkle oynuyorum :p