Sunucumuz Nasıl ?

• Kullanılan toplam oy
    236

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
@LifeMCServer dostum domuz eti tavuk eti yumurta satma yok serverda bu şekilde hayvanlardan hiçbir şekilde para kazanılmaz ki ?

Zararsız moblar warpında domuz eti, inek eti v.b satabilirsiniz. Bunun dışında /parakas , /begenkazan ve diğer yollarla para kasabilirsiniz. Keyifli oyunlar dilerim.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Gereksiz olabilir. Bu arada Mustafa sunucuda ara sıra lag oluyor girdiğimde lag vardı sunucudan atıldım. -_-

Bu aralar yeni makineye geçtiğimizden ve yeni eklentiler ekleyip testler yaptığımızdan bu tür sorunlar olabilir, kusura bakmayınız.
Sorunlar düzeltildiğinde sayfamızdan gerekli açıklama yapılacaktır.

Sunucu aktif | Play.LifeMCServer.Com
Destek skypesi | mustafaoncel92
Facebook sayfamız | TIKLA GIT!

GÜNCELLEME!

+ İninal Bonus'ları otomatikleştirildi! (/ininal)

+ Sunucuda oyuncu yokken çekiliş yapma engellendi.

+ Çekilişte kendine(çekiliş yapana) veya kurucuya çıkma engellendi.

+ /cekilis top Eklendi! En fazla çekiliş yapanları görebilirsiniz. Ayrıca bu liste sayesinde insanlar çekiliş yapmaya teşvik olacaktır. (Ek olarak, 100 kere 100K çekilişi yapan ile 100 kere 1M çekilişi yapan eşit olmayacaktır, 100K çekilişi yapana 1 çekiliş istatistiği eklenecek, 200K'ya 2, 300K'ya 3 diye gidecek, örneğin 1M'ye 10 tane eklenecek.) (Liste JSON formatındadır, eğer listedeki birinin üzerine gelirseniz, eğer ParaKAS™'de Warp'ı var ise, Warpına gidip para kasmak için tıkla! yazar, tıklayınca /warpgit referansı ile warpına gider, eğer ParaKAS™'de Warpı yoksa, Profilini açmak için tıkla! yazar ve tıklayınca profili açılır.)

+ Birisi çekiliş yaparken çekiliş yapamama eklendi. Çekiliş spamını önlemeye yarıyor.

+ Yan Hesap Engelleme sistemi düzenlendi, artık sadece IP-ban atıyor. (bug olmaması için.)

+ forum.gamer.com.tr'nin SkyBlock Sunucuları Bölümün'de En Çok Mesaj Atılan 1. Sunucu Konusu olduk!(169 Mesaj): https://forum.gamer.com.tr/…/play-lifemcserver-com-demir-s…/

+ Aynı zamanda forum konumuzu güncelledik!

+ Elmas Elma'yı tekrar yiyebilmek için 10 saniye bekleme eklendi.

+ Şans Kutuların'dan çıkan Elmas Elma'ların buglu olması ve yenmemesi sorunu düzeltildi.

Keyifli oyunlar dileriz.

play.LifeMCServer.com
www.lifemcserver.com

Yeni Güncellemeler:

LifeMC Server Status Viewer Aktif!
Link: https://www.lifemcserver.com/stats/live/

Kullanım:

stats/live/'dan sonraki kısma ? koyup, sonrasında herhangi bir IP adresi girin. (IP adresi girilmez ise varsayılan olarak play.lifemcserver.com
girilecektir.)

Örnek: https://www.lifemcserver.com/stats/live/…
Örnek 2: https://www.lifemcserver.com/stats/live/…

+ Artık saat 15:00 - 18:00 arası(gerçek dünya saati, Türkiye'ye göre ayarlı, maximum 1dk- oynama ihtimali.) tüm SP'ler %10 şansla 4 tane doğuracak!

Kafanızda bir karışıklık oluşmasın:

15:00 - 18:00 arası demek, Saat 15:00'dan, 19:00'a kadar bu geçerli olacak demek. Yani saat: 14:59'dan yüksek(15:00), 19:00'dan küçük(18:59) olmak zorunda.

Örnek:

Bir Iron SP'miz var. Bu Iron SP'nin doğurma olayı 5 saniyede bir tetikleniyor(yürütülüyor). Şuanda saatin 15:30 olduğunu varsayalım, 5 Saniye sonra, bir sonraki doğurma eventi tetiklendi;

- Tüm Demir SP'ler bulundu.
- Aktif olup olmadıkları kontrol edildi.
- Lokasyonları çekildi.
- %10 şansla 4, (saat 15:30 olduğu için)
- %15 şansla 3,
- %50 şansla 2,
- Hiçbiri olmaz ise 1 demir düşecek şekilde ayarlandı.
- Demir SP'nin altı, üstü, yan tarafları v.s kontrol edildi. Huniler tarandı. Düşürülebilecek en iyi lokasyon seçilip, kaç demir düşecek şekilde ayarlandıysa okadar demir düşürüldü.

Yukaradaki işlemler her 5 saniyede bir yapılıyor, ve eğer bu işlemler yapılırken saat 15:00 ve 18:00 arasındaysa, %10 şansla 4 tane düşürebiliyor.

Ek olarak: Şuanda SP'lerin 4 tane düşürüp düşüremeyeceğini görmek için /spTimeCheck

Keyifli oyunlar dileriz.

play.LifeMCServer.com
www.lifemcserver.com

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar.
Sunucunuzda sizlere başarılar dilerim.Sistemlerde
bayağı bir yoğunluk görüyorum , ayrıca konudada bir
yoğunluk görüyorum , okuyamadım.Ama mimarileriniz , ayraç ve
konu düzeniniz hakkında konuşacak olursam beğendim.
İyi günler dilerim.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Merhabalar.
Sunucunuzda sizlere başarılar dilerim.Sistemlerde
bayağı bir yoğunluk görüyorum , ayrıca konudada bir
yoğunluk görüyorum , okuyamadım.Ama mimarileriniz , ayraç ve
konu düzeniniz hakkında konuşacak olursam beğendim.
İyi günler dilerim.

Merhabalar,

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim.

Hepsini okumanıza gerek yok. Sunucuya girmenizi sağlayacak kadarını okumanız yeterli :)
Ve sunucumda çok daha fazla sistem var fakat yazamadım. Aklıma gelmedi yada sığmadı. İyi bir online sayısı ancak iyi bir tanıtım ile yapılabilir. Oraya az sistem eklersem, şuandaki haliyle bile "az sistem var" diyen, çekemeyen kişiler daha da sevinir ve fırsat bulur.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Çok Güzel Server Ama Oyuncular Arasında Adaletli Olunsa İyi Olabilirdi Başarılar :)

Yorumun için teşekkürler zaten ben gayet adaletli davranıyorum rehber v.b yetkilileride uyarıyorum. Her geçen gün gelişiyoruz.

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumun için teşekkürler zaten ben gayet adaletli davranıyorum rehber v.b yetkilileride uyarıyorum. Her geçen gün gelişiyoruz.

Sizi çok seviyorumda işte..bazı oyuncularınız zamanında çok kötü davranışlar yaptığı için ister istemez oyniyamıyordum şimdi ise mükemmel..
sadece vipler ile oyuncular arasında çok fark var gibi gözüküyor tabii bana göre.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Sizi çok seviyorumda işte..bazı oyuncularınız zamanında çok kötü davranışlar yaptığı için ister istemez oyniyamıyordum şimdi ise mükemmel..
sadece vipler ile oyuncular arasında çok fark var gibi gözüküyor tabii bana göre.

Merhaba,
İlk olarak yorumun için teşekkür ediyorum,
Bizde oyuncularımızı seviyoruz, Sağol, O tür oyunculara cezalarını veriyoruz zaten. Sunucumuzda çok fazla sistem ve özellik var ve doğal olarak vipler bunlarda ayrıcalık alıyor. Ama sunucuya gelip görürsen top 10'daki kişilerden çok gelişipte vip olmayanlar çokca var.. Evet viplerde en azından görünüş, sistem gelişikliği, özelliği açısından biraz fazla özellik olabilir ama sunucuda emek vererek, rütbe atlayarak da bir yerlere gelebiliyorsun. Ki zaten illaki bir gün vip alıyorsun. Sadece yeterince bağlanman gerek. Vip, SP fiyatlarını da fazla yüksek yapmadım, herkes alabilsin diye. Çok oyuncum oldu ben oyunlara para yatırmam falan diyen. Birkaç ay sonra vip, sp aldılar :)

Son düzenleme:

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
fazla iyi değil 2 dk spam yaptım diye ban attı ayrıca çok lag var pingim 50 olduğu halde.

Ban? Tek yetkili benim ve benden başka kimsenin ban atmaya yetkisi yok. Mute yemişsindir, spam yapmak, lan demek, v.b her türlü şey yasak. Doru düzgün oynayanlar oynar. Pinginiz yüksek ise sunucu otomatik düşürüyor ondan dolayı düşük gözüküyor olabilir, onun dışında son zamanlarda testler yaptığımız için hafif bir lag olabilir. Spam yapınca mute yemeniz veyahut sunucumuzda hafif bir lag olmasıda sunucumuzun "fazla iyi değil" konumuna gelmesi için yeterli değil..

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Güzel bir sunucu yapmışsınız yeni fark etme fırsatım oldu, nadir güzel skyblock sunuculardan biri boş zamanlarımda oynamayı deneyeceğim, başarılar dilerim. :)

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Güzel bir sunucu yapmışsınız yeni fark etme fırsatım oldu, nadir güzel skyblock sunuculardan biri boş zamanlarımda oynamayı deneyeceğim, başarılar dilerim. :)

Yorumun için teşekkürler!, Herzaman bekleriz :)

HERKESE MERHABA!
Artık ASkyBlockAPI ile ASkyBlock eklentisinden veri çekebiliyor ve işlemler yapabiliyoruz. Aşşağıda ise bunun sonucunda gelen birkaç güncelleme var. Daha fazla güncelleme yakında gelecek..

+ Artık ada liderleri adasındaki ChestShop (market) tabelalarını kırabilir.
(Adanızdan ayrılan fakat geride market bırakan oyuncuların marketlerini kolayca kırabilmeniz için eklendi.)

+ /adabilgisi <oyuncu adı> ile artık oyuncuların adaları hakkında bilgi alabilirsiniz.
(Ada leveli, ada adı, ada sahibi, adadaki huni sayısı, silinme koruması var mı v.b birçok bilgi içerir.)

+ /toplamadasayısı ile toplam ada sayısını görebilirsiniz.
(Sunucudaki tüm adaların toplam sayısını gösterir.)

Diğer Güncellemeler:
*Anti Hile: AntiAura

+ Anti Hile yanlış algılama sorunları düzeltildi ve otomatik ban sistemi eklendi.
+ Yanlış algılamalardan ve afdan dolayı Anti Hile tarafından şuana kadar atılan banlar açıldı.
+ Bundan sonra eğer gerçekten yanlış ban olduğu kanıtlanamassa banlar kaldırılmayacak. Hile kullanmayın. Onun yerine LabyMod tarzı modlar kullanabilirsiniz. Bunun dışındaki hileli ve benzeri oyunda yapamayacağınız olayları yapmanızı veya yapabileceğiniz şeyeri daha fazla (hilesiz yapamayacağınız kadar) yapmanızı sağlayan clientler kesinlikle yasaktır ve otomatik algılanıp ban atılacaktır.

LAG SORUNU ÇALIŞMALARI BİTTİ!
Detay: Tıkla git >