RedPvP-1.8.X-FFA-Pro,Kral,Lord Tagları

BerkayRP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu Acma Hayali
Öncelikle herkeze merhaba.Yaklaşık 1 yıldır sunucu acma istegim vardı,ve sonunda gerceklestirebildim.Sunucumu geliştirebilmek için bu forumu açıyorum.Forum Kurallarını okudum.Umarım hatam olmaz.Sunucuya Geçelim
Sunucudaki Yetkililer

Kurucu BerkayRP
Gelistirici Kayra_5000
Sr.Admin iFerhatJR
Sunucu Hakkında
Sunucu Adresi : redpvp.minecraft.to
Sunucu Sürümü : 1.8.X
Sunucu Slotu : 150
Sunucu Ramı : 6 GB
Sunucu Hostu : Nitrado
Sunucu Lokasyonu : Türkiye

Sunucudaki İçerikler
2 Tane FFA Haritamız bulunmaktadır.
UHCFFA Oyunu üzerinde çalışıyoruz.
1vs1 Üzerinde Çalışıyoruz.

Sunucu Hakkında Görseller
Lobimiz

Haritamız En kısa süre içerisinde değişicektir.

Üzerinde Çalıştığımız UHCFFA Haritası.

Konuşma
Konuma göz attığınız için teşekkür ederim.Eğer beğendiyseniz sunucuma uğrayabilirsiniz.Yetkili alımları bitmiştir.Forum Kurallarını okudum fakat herhangi bir hatam varsa Özür Dilerim.Görüşmek üzere.

Sunucuda Herhangi bir sorun varsa bildirebilirsiniz :)

Son düzenleme:

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girip bakmadım ama şöyle belirtmek gerekirse;

Sunucuya puanım: 6/10 (Geliştirilebilir)

UHCFFA haritasını yapmaya devam edin. İnsanların gözünü açacak biyomlar ekleyin ama az olsun. Çünkü adı üstünde ''UHCFFA'' blok koyacak yerlerinin olması gerekmekte.

Sunucu hakkında verebileceğim tavsiyeler;

1- Sunucu haritasını ''4 Biyom'' yapmayın. O 2013 senelerinde kalmış bir trend olarak biliniyor. Daha açıcı bir harita yapabilirsiniz. Örn: xFallPvP'nin haritaları gibi.
2- Nitrado lokasyonu yerine ''Rabisu'' hostingine geçmenizi öneririm. Daha iyi korumaları ve hizmetleri mevcut.
3- Konunuzun yazı stilini değiştirmenizi ve mini resimler eklemenizi öneririm.

Daha fazla önerecektim ama bunlar yeterli :)

BerkayRP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girip bakmadım ama şöyle belirtmek gerekirse;

Sunucuya puanım: 6/10 (Geliştirilebilir)

UHCFFA haritasını yapmaya devam edin. İnsanların gözünü açacak biyomlar ekleyin ama az olsun. Çünkü adı üstünde ''UHCFFA'' blok koyacak yerlerinin olması gerekmekte.

Sunucu hakkında verebileceğim tavsiyeler;

1- Sunucu haritasını ''4 Biyom'' yapmayın. O 2013 senelerinde kalmış bir trend olarak biliniyor. Daha açıcı bir harita yapabilirsiniz. Örn: xFallPvP'nin haritaları gibi.
2- Nitrado lokasyonu yerine ''Rabisu'' hostingine geçmenizi öneririm. Daha iyi korumaları ve hizmetleri mevcut.
3- Konunuzun yazı stilini değiştirmenizi ve mini resimler eklemenizi öneririm.

Daha fazla önerecektim ama bunlar yeterli :)
Düsüncelerin icin tesekkür ederim :) Haritayı en kısa süre icerisinde degistirecegim.UHCFFA hakkindaki düsüncelerinizi aciklayici olarak anlatabilirmisiniz?Simdiden Tesekkür ederim .

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Düsüncelerin icin tesekkür ederim :) Haritayı en kısa süre icerisinde degistirecegim.UHCFFA hakkindaki düsüncelerinizi aciklayici olarak anlatabilirmisiniz?Simdiden Tesekkür ederim .

Aslında açıcı olmuştu ama biraz daha ayrıntıya gireyim ben izninizle.

Şimdi uhcffa harita büyüklüğü gayet iyi ama biyomları değiştirin. Kil yerine ''Çimen'' biyomu sizin için daha iyi olacaktır. Bunu hallettikten sonra bir kaç yere ağaç dikin ama çok fazla değil. Maksimum: 7-10 tane. Son olarak haritanın üstüne wg ''WorldGuard'' çekin ya da sunucu sürümü ''1.8'' ise Bariyer bloğunu koyun. Sunucu sürümünüz ''1.7/1.8'' ya da ''1.7'' ise cam koyun çünkü haritanın dışına çıkabilirler. İyi günler :p

BerkayRP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yorumların için teşekkür ederim şimdi anlayabildim.Dediklerini uygulayacağım.Sunucu Sürümü 1.8.X Blok Kırılmaması için wg ye gerek yok :) Essentials daki bisey engelliyor kirmayi ve koymayi sadece oplar yapabiliyor.Çözümünü bulamadım ama önemi yok.Teşekkür Ederim.

Yorumların için teşekkür ederim şimdi anlayabildim.Dediklerini uygulayacağım.Sunucu Sürümü 1.8.X Blok Kırılmaması için wg ye gerek yok :) Essentials daki bisey engelliyor kirmayi ve koymayi sadece oplar yapabiliyor.Çözümünü bulamadım ama önemi yok.Teşekkür Ederim.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Konu tasarımı rezalet, özenle hazırlamanız gerekirdi. Sunucu içi yapılar, hala kurtulamadığımız o dört biyom haritadan ve küçük. Başarılar dilerim.

1/10

iFroZen

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı kötü,
Hâlâ 4 biyom map,
Resimde gördüğüm kadarıyla lobi aşırı derecede boş ve büyük, bir şeyler ekleyebilirsiniz.

EylexLive

bunu gördüğünüzde özel üyem bitmiş olacak :(
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu tasarımı düzenlenmeli.
FFA haritası eski, gereksiz eski pluginler mevcut.
xnzaa kullanıyorsunuz.
//calculate vb. komutlar açık.Çok kolay şekilde crash atılabilir.
/ec komutu ile bütün herkes birbirinin ender chestinden eşya alıp koyabilir.
Daha fazla yazmayacağım, yazık olur.
2/10

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girmeye çalıştığımda saldırı yiyordunuz, yukarıdaki arkadaşlar sizi uyarmış fakat siz açıkları kapatmayarak sunucunuzun saldırı yemesini göze almışsınız. 0/10.

BerkayRP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı düzenlenmeli.
FFA haritası eski, gereksiz eski pluginler mevcut.
xnzaa kullanıyorsunuz.
//calculate vb. komutlar açık.Çok kolay şekilde crash atılabilir.
/ec komutu ile bütün herkes birbirinin ender chestinden eşya alıp koyabilir.
Daha fazla yazmayacağım, yazık olur.
2/10
Sunucuyu Bakıma Almış Bulunmaktayım.Söylediklerin için çok ama çok teşekkür ederim.Evet dün sunucuya saldırı oldu.Yapan Kisi AlsancakPvP Sunucusunun sahibi BatuhanDG.Komutları Söylediginiz için teşekkür ederim.Daha Fazlası varsa lütfen söyleyin.Suan O Komutları engelliyorum.

Konu tasarımı kötü,
Hâlâ 4 biyom map,
Resimde gördüğüm kadarıyla lobi aşırı derecede boş ve büyük, bir şeyler ekleyebilirsiniz.
Haritanın Kötü Oldugunu Söyledim Suan Sunucu Bakımda Yeni Haritanın %80'i Bitti.Teşekkür Ederim

BatuhanDG

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Slot bugu vs, yalan ram yazarsan cezanı keseriz :)

MetehanZzers

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet, arkadaş böyle yapmış olabilir(sanmıyorum) ancak bunun cezasını kesmek sana düşmez. Bunun cezasını sadece aldığı hosting yani "Nitrado" kesebilir onunda ne yapacağını bilemem sadece bunu belirtmek istedim yapacağınızı yaparken 1 kez daha düşünün... Bir dava açılsa kaç bin lira tazminat alabilir. (Topluluk Sunucusuna Zarar)

ZoraNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarmı Orta Düzeyde ama server daki map ler çok eski map ler yani sw olmaz
3/10

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucu klasik bir pvp sunucusu diğer sunuculardan farkı olmayan sunucular çökmeye mahkumdur.
0,5/10

ByZiya

Hıh ! Binana.
En iyi cevaplar
0
Nitradodan Batihost veya Rabisu gibi hostlara geçmenizi tavsiye ederim.
---
Yapılar: 2 (4 biom harita; aşırı büyük lobi ve boş alan.)
Türkçe'mizi Doğru Kullanım: 4 (Noktadan sonra boşluk ve noktalı virgül gibi gerekli şeyleri koymamanız. Sadece nokta koymanız.)
Konu Tasarımı: 2 (En azından direk IP verip konuya 2-3 resim koyarak, "haydi gelin! Çok güzel bir sunucu" falan dememişsiniz ki şükür.)
Sunucuda ki PvP Atma da Zevklik: 7 (Burada ki kişiler olgundur. Yenilikçi şeyleri sever fakat herkes öyle değil. Çoğu kişi bu 4 bioma alıştığından böyle sunucularda oynamaktan biraz daha fazla zevk alıyor.)
---
Hepsi kendimce değerlendirilmiştir. Hepsi 10 üzerinden puanlanacaktır; bundan dolayı ortalama puanım size 1,5'dur.