1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Sunucu tanıtım konularınız moderatörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra genel görünüme açılır. Sunucu tanıtımlarınızı yapmadan önce lütfen bölüm kurallarını okuyun. Bölüm kuralları için tıklayın.

RedPvP-1.8.X-FFA-Pro,Kral,Lord Tagları

Konusu 'PVP Sunucular' forumundadır ve BerkayRP tarafından 9 Eylül 2017 başlatılmıştır.

1. BerkayRP Sudan Çıkmış

Reklam
    Sunucu Acma Hayali
    Öncelikle herkeze merhaba.Yaklaşık 1 yıldır sunucu acma istegim vardı,ve sonunda gerceklestirebildim.Sunucumu geliştirebilmek için bu forumu açıyorum.Forum Kurallarını okudum.Umarım hatam olmaz.Sunucuya Geçelim
    Sunucudaki Yetkililer

Kurucu BerkayRP
    Gelistirici Kayra_5000
    Sr.Admin iFerhatJR
    Sunucu Hakkında
    Sunucu Adresi : redpvp.minecraft.to
    Sunucu Sürümü : 1.8.X
    Sunucu Slotu : 150
    Sunucu Ramı : 6 GB
    Sunucu Hostu : Nitrado
    Sunucu Lokasyonu : Türkiye

Sunucudaki İçerikler
    2 Tane FFA Haritamız bulunmaktadır.
    UHCFFA Oyunu üzerinde çalışıyoruz.
    1vs1 Üzerinde Çalışıyoruz.

Sunucu Hakkında Görseller
    Lobimiz

Haritamız En kısa süre içerisinde değişicektir.[​IMG]
    Üzerinde Çalıştığımız UHCFFA Haritası.

Konuşma
    Konuma göz attığınız için teşekkür ederim.Eğer beğendiyseniz sunucuma uğrayabilirsiniz.Yetkili alımları bitmiştir.Forum Kurallarını okudum fakat herhangi bir hatam varsa Özür Dilerim.Görüşmek üzere.

Sunucuda Herhangi bir sorun varsa bildirebilirsiniz :)

Son düzenleme: 11 Eylül 2017
  2. Dreamsoldier Peki biz neden yalnızız usta? Sponsor

Minecraft:
    MustafaYigit
    Sunucuya girip bakmadım ama şöyle belirtmek gerekirse;

Sunucuya puanım: 6/10 (Geliştirilebilir)

UHCFFA haritasını yapmaya devam edin. İnsanların gözünü açacak biyomlar ekleyin ama az olsun. Çünkü adı üstünde ''UHCFFA'' blok koyacak yerlerinin olması gerekmekte.

Sunucu hakkında verebileceğim tavsiyeler;

1- Sunucu haritasını ''4 Biyom'' yapmayın. O 2013 senelerinde kalmış bir trend olarak biliniyor. Daha açıcı bir harita yapabilirsiniz. Örn: xFallPvP'nin haritaları gibi.
    2- Nitrado lokasyonu yerine ''Rabisu'' hostingine geçmenizi öneririm. Daha iyi korumaları ve hizmetleri mevcut.
    3- Konunuzun yazı stilini değiştirmenizi ve mini resimler eklemenizi öneririm.

Daha fazla önerecektim ama bunlar yeterli :)

LightTiger bunu beğendi.
  3. BerkayRP Sudan Çıkmış

Düsüncelerin icin tesekkür ederim :) Haritayı en kısa süre icerisinde degistirecegim.UHCFFA hakkindaki düsüncelerinizi aciklayici olarak anlatabilirmisiniz?Simdiden Tesekkür ederim .

4. Dreamsoldier Peki biz neden yalnızız usta? Sponsor

Minecraft:
    MustafaYigit
    Aslında açıcı olmuştu ama biraz daha ayrıntıya gireyim ben izninizle.

Şimdi uhcffa harita büyüklüğü gayet iyi ama biyomları değiştirin. Kil yerine ''Çimen'' biyomu sizin için daha iyi olacaktır. Bunu hallettikten sonra bir kaç yere ağaç dikin ama çok fazla değil. Maksimum: 7-10 tane. Son olarak haritanın üstüne wg ''WorldGuard'' çekin ya da sunucu sürümü ''1.8'' ise Bariyer bloğunu koyun. Sunucu sürümünüz ''1.7/1.8'' ya da ''1.7'' ise cam koyun çünkü haritanın dışına çıkabilirler. İyi günler :p

LightTiger bunu beğendi.
  5. BerkayRP Sudan Çıkmış

Yorumların için teşekkür ederim şimdi anlayabildim.Dediklerini uygulayacağım.Sunucu Sürümü 1.8.X Blok Kırılmaması için wg ye gerek yok :) Essentials daki bisey engelliyor kirmayi ve koymayi sadece oplar yapabiliyor.Çözümünü bulamadım ama önemi yok.Teşekkür Ederim.

Yorumların için teşekkür ederim şimdi anlayabildim.Dediklerini uygulayacağım.Sunucu Sürümü 1.8.X Blok Kırılmaması için wg ye gerek yok :) Essentials daki bisey engelliyor kirmayi ve koymayi sadece oplar yapabiliyor.Çözümünü bulamadım ama önemi yok.Teşekkür Ederim.

Dreamsoldier bunu beğendi.
  6. FullForceHD Hayattan rengi alın, geri neyi kalır ki!

Steam:
    fasteng1
    Minecraft:
    EnesYzak
    Konu tasarımı rezalet, özenle hazırlamanız gerekirdi. Sunucu içi yapılar, hala kurtulamadığımız o dört biyom haritadan ve küçük. Başarılar dilerim.

1/10

7. iFroZen Zombi Katili

Minecraft:
    Bekorettin
    Konu tasarımı kötü,
    Hâlâ 4 biyom map,
    Resimde gördüğüm kadarıyla lobi aşırı derecede boş ve büyük, bir şeyler ekleyebilirsiniz.

BerkayRP, ErenOzsahin ve FullForceHD bunu beğendi.
  8. EylexLive Ağaç Yumruklayıcı

Minecraft:
    EylexLive
    Konu tasarımı düzenlenmeli.
    FFA haritası eski, gereksiz eski pluginler mevcut.
    xnzaa kullanıyorsunuz.
    //calculate vb. komutlar açık.Çok kolay şekilde crash atılabilir.
    /ec komutu ile bütün herkes birbirinin ender chestinden eşya alıp koyabilir.
    Daha fazla yazmayacağım, yazık olur.
    2/10

celal1387 ve FullForceHD bunu beğendi.
  9. ErenOzsahin Golden State Warriors

Steam:
    erenozsahin2
    Minecraft:
    ErenOzsahin
    Sunucuya girmeye çalıştığımda saldırı yiyordunuz, yukarıdaki arkadaşlar sizi uyarmış fakat siz açıkları kapatmayarak sunucunuzun saldırı yemesini göze almışsınız. 0/10.

10. BerkayRP Sudan Çıkmış

Sunucuyu Bakıma Almış Bulunmaktayım.Söylediklerin için çok ama çok teşekkür ederim.Evet dün sunucuya saldırı oldu.Yapan Kisi AlsancakPvP Sunucusunun sahibi BatuhanDG.Komutları Söylediginiz için teşekkür ederim.Daha Fazlası varsa lütfen söyleyin.Suan O Komutları engelliyorum.

Haritanın Kötü Oldugunu Söyledim Suan Sunucu Bakımda Yeni Haritanın %80'i Bitti.Teşekkür Ederim

11. BatuhanDG Ağaç Yumruklayıcı

PSN:
    BatuhanDG
    Xbox:
    BatuhanDG
    Steam:
    Barrie
    Minecraft:
    BatuhanDG
    Slot bugu vs, yalan ram yazarsan cezanı keseriz ;)

12. MetehanZzers Sudan Çıkmış

Evet, arkadaş böyle yapmış olabilir(sanmıyorum) ancak bunun cezasını kesmek sana düşmez. Bunun cezasını sadece aldığı hosting yani "Nitrado" kesebilir onunda ne yapacağını bilemem sadece bunu belirtmek istedim yapacağınızı yaparken 1 kez daha düşünün... Bir dava açılsa kaç bin lira tazminat alabilir. (Topluluk Sunucusuna Zarar)

13. ZoraNW Ağaç Yumruklayıcı

Konu tasarmı Orta Düzeyde ama server daki map ler çok eski map ler yani sw olmaz
    3/10

14. OnurOzbay Kızıltaş Madencisi

Minecraft:
    OnurPT
    Sunucu klasik bir pvp sunucusu diğer sunuculardan farkı olmayan sunucular çökmeye mahkumdur.
    0,5/10

15. ByZiya Hıh ! Binana.

Steam:
    oyuncu_jojuk_yt
    Minecraft:
    ByZiya
    Nitradodan Batihost veya Rabisu gibi hostlara geçmenizi tavsiye ederim.
    ---
    Yapılar: 2 (4 biom harita; aşırı büyük lobi ve boş alan.)
    Türkçe'mizi Doğru Kullanım: 4 (Noktadan sonra boşluk ve noktalı virgül gibi gerekli şeyleri koymamanız. Sadece nokta koymanız.)
    Konu Tasarımı: 2 (En azından direk IP verip konuya 2-3 resim koyarak, "haydi gelin! Çok güzel bir sunucu" falan dememişsiniz ki şükür.)
    Sunucuda ki PvP Atma da Zevklik: 7 (Burada ki kişiler olgundur. Yenilikçi şeyleri sever fakat herkes öyle değil. Çoğu kişi bu 4 bioma alıştığından böyle sunucularda oynamaktan biraz daha fazla zevk alıyor.)
    ---
    Hepsi kendimce değerlendirilmiştir. Hepsi 10 üzerinden puanlanacaktır; bundan dolayı ortalama puanım size 1,5'dur.

Sayfayı Paylaş