Ip: DidoCraft.Nitrado.Net | 1.7/1.8 | Boss | Inek Sistemi | Kredi | Tarımda 1 numara +45 ONLINE

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@KediliDondurma Sunucumuz kolay survivaldır keyif almıyorsanız oynamassınız bu kadar basit.
sürekli kasa anahtarı veriyosunuz şunu yapıyosunuz server faction gibisinder sitemler ediyosunuz ama ben zaten size açıklama yaptım sunucumuz kolaydır diyer survivallar gibi hard deildir.

azak32

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@KediliDondurma Sunucumuz kolay survivaldır keyif almıyorsanız oynamassınız bu kadar basit.
sürekli kasa anahtarı veriyosunuz şunu yapıyosunuz server faction gibisinder sitemler ediyosunuz ama ben zaten size açıklama yaptım sunucumuz kolaydır diyer survivallar gibi hard deildir.
Derin Servera gelmeyi düşünüyormusunuz ? :D

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel server aktiftir hocam​

Guncel Server Aktiftir iyi oyunlar dileriz.
ArielCraft™

SametGaming35

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
KARDEŞİM BEN VERTY SV GELMİYORSUN HİÇ BEKLİYOR MİLLET DERİN NERDE DİYOR VİP ALACAKLAR GİDİYOR BU SV KAPANACAK EN SONUNDA SENİN YÜZÜNDEN BU ARDA DEADBLOODY REHBERİN FLY KULLANRAK KAÇIYOR HABERİN OLSUN :)

LeonNetwork

play.leonnetwork.com.tr
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
kaç günden beri viplerimiz verilmesini bekliyoruz biraz ilgi gösterirseniz Seviniriz !

SametGaming35

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim BÜTÜN herkes VİPİN VERİMESİ BEKLİYOR SALİM17 VS. GİRİP VERSEN ÇOK MUTLU OLURUM BANA SPAM ATIYORLAR VerTy_

ErkanGP

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverinize Geldim . Hoş Güzel Beğendim Ama Tek Sıkıntı Var. Rahat Serverin %90'ı Hile . Başta Rehber Olmak Üzere . Kolay Gelsin !

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Guncel Server aktif.
hilelerle ilgili sorunlar çözülcek.

BYDerin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali