Minecraft Serverleri

isFncy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar ben Kağan sizlere 1-2 sorum olucak,yardımcı olursanız sevinirim.Öncelikle kendimi tanıtıyım.Bu oyunu yaklaşık alpha sürümden beri oynamaktayım,2012-2013 yıllarında server işlerine girişmiştim 2-3 tane serverim ve farklı serverlerde yetkilerim olmuştu ve tekrardan 2-3 arkadaş server açmaya karar kıldık.Fakat aradan 3-4 sene kadar zaman geçti şu an neyin popüler olduğunu neyin daha çok tutulduğundan pek bir fikrim yok.Sizce nasıl bir server açmalıyım önerilerde bulunursanız sevinirim.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şu an tutmuyor eskisi gibi 60 user göremezsin max 20-30 arası gider gelir 1 hafta içinde 0 olur

isFncy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Biz büyüdükçe taleplerde azalmış demek ki.

Hiç şansımız yok mu ? Ne biliyim baya heveslenmiştim.

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Minigames türü sunucular açabilirsiniz bence bu aralar daha fazla oyuncu yöneliyor ama kendiniz özgün yazılımlar yaparsanız birde minigames olursa daha fazla oyuncu gelebilir bu aralar minigames popüler bence. :)

isFncy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Minigames türü sunucular açabilirsiniz bence bu aralar daha fazla oyuncu yöneliyor ama kendiniz özgün yazılımlar yaparsanız birde minigames olursa daha fazla oyuncu gelebilir bu aralar minigames popüler bence. :)
Tavsiyeniz için teşekkürler,değerlendireceğim.

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Size bu oyunu bırakmayı öneriyorum. Bende heveslendim , sunucu çalışmalarına başladım ki insanlar sürekli minigames oynamaktan yeni tarz sunuculara bakmıyorlar. Şu an Minecraft tan soğumuş olmama rağmen tek devam ettirme nedenim bana yardımcı olan insanların emeğini boşa çıkarmamak. Bence MC yerine SAMP a falan başlayın.

isFncy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Size bu oyunu bırakmayı öneriyorum. Bende heveslendim , sunucu çalışmalarına başladım ki insanlar sürekli minigames oynamaktan yeni tarz sunuculara bakmıyorlar. Şu an Minecraft tan soğumuş olmama rağmen tek devam ettirme nedenim bana yardımcı olan insanların emeğini boşa çıkarmamak. Bence MC yerine SAMP a falan başlayın.
Oyunu zaten oynamıyorum,sadece şansımı denemek istiyorum.