• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • rabisu
    Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam   Minecraft Türkiye Forumu Reklam

Minecraft Serverleri

isFncy

Sudan Çıkmış
Merhabalar ben Kağan sizlere 1-2 sorum olucak,yardımcı olursanız sevinirim.Öncelikle kendimi tanıtıyım.Bu oyunu yaklaşık alpha sürümden beri oynamaktayım,2012-2013 yıllarında server işlerine girişmiştim 2-3 tane serverim ve farklı serverlerde yetkilerim olmuştu ve tekrardan 2-3 arkadaş server açmaya karar kıldık.Fakat aradan 3-4 sene kadar zaman geçti şu an neyin popüler olduğunu neyin daha çok tutulduğundan pek bir fikrim yok.Sizce nasıl bir server açmalıyım önerilerde bulunursanız sevinirim.

isFncy

Sudan Çıkmış
Biz büyüdükçe taleplerde azalmış demek ki.

Hiç şansımız yok mu ? Ne biliyim baya heveslenmiştim.

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Süper Moderatör
Minigames türü sunucular açabilirsiniz bence bu aralar daha fazla oyuncu yöneliyor ama kendiniz özgün yazılımlar yaparsanız birde minigames olursa daha fazla oyuncu gelebilir bu aralar minigames popüler bence. :)

delete_clem

Demir Madencisi
Minecraft
PercabethFanTr
Size bu oyunu bırakmayı öneriyorum. Bende heveslendim , sunucu çalışmalarına başladım ki insanlar sürekli minigames oynamaktan yeni tarz sunuculara bakmıyorlar. Şu an Minecraft tan soğumuş olmama rağmen tek devam ettirme nedenim bana yardımcı olan insanların emeğini boşa çıkarmamak. Bence MC yerine SAMP a falan başlayın.

isFncy

Sudan Çıkmış
Size bu oyunu bırakmayı öneriyorum. Bende heveslendim , sunucu çalışmalarına başladım ki insanlar sürekli minigames oynamaktan yeni tarz sunuculara bakmıyorlar. Şu an Minecraft tan soğumuş olmama rağmen tek devam ettirme nedenim bana yardımcı olan insanların emeğini boşa çıkarmamak. Bence MC yerine SAMP a falan başlayın.
Oyunu zaten oynamıyorum,sadece şansımı denemek istiyorum.