1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.

Minecraft Serverleri

Konusu 'Minecraft Sunucu Yönetimi' forumundadır ve isFncy tarafından 14 Kasım 2017 başlatılmıştır.

1. isFncy Sudan Çıkmış

Reklam
    Merhabalar ben Kağan sizlere 1-2 sorum olucak,yardımcı olursanız sevinirim.Öncelikle kendimi tanıtıyım.Bu oyunu yaklaşık alpha sürümden beri oynamaktayım,2012-2013 yıllarında server işlerine girişmiştim 2-3 tane serverim ve farklı serverlerde yetkilerim olmuştu ve tekrardan 2-3 arkadaş server açmaya karar kıldık.Fakat aradan 3-4 sene kadar zaman geçti şu an neyin popüler olduğunu neyin daha çok tutulduğundan pek bir fikrim yok.Sizce nasıl bir server açmalıyım önerilerde bulunursanız sevinirim.

2. Kovalski Hayalet Avcısı

Steam:
    Keima__
    Minecraft:
    Kovalski
    şu an tutmuyor eskisi gibi 60 user göremezsin max 20-30 arası gider gelir 1 hafta içinde 0 olur

3. isFncy Sudan Çıkmış

Biz büyüdükçe taleplerde azalmış demek ki.

Hiç şansımız yok mu ? Ne biliyim baya heveslenmiştim.

4. HunterSlope Zombi Katili

Minigames türü sunucular açabilirsiniz bence bu aralar daha fazla oyuncu yöneliyor ama kendiniz özgün yazılımlar yaparsanız birde minigames olursa daha fazla oyuncu gelebilir bu aralar minigames popüler bence. :)

isFncy bunu beğendi.
  5. isFncy Sudan Çıkmış

Tavsiyeniz için teşekkürler,değerlendireceğim.

6. delete_clem Zombi Katili

Minecraft:
    PercabethFanTr
    Size bu oyunu bırakmayı öneriyorum. Bende heveslendim , sunucu çalışmalarına başladım ki insanlar sürekli minigames oynamaktan yeni tarz sunuculara bakmıyorlar. Şu an Minecraft tan soğumuş olmama rağmen tek devam ettirme nedenim bana yardımcı olan insanların emeğini boşa çıkarmamak. Bence MC yerine SAMP a falan başlayın.

7. isFncy Sudan Çıkmış

Oyunu zaten oynamıyorum,sadece şansımı denemek istiyorum.

8. delete_clem Zombi Katili

Minecraft:
    PercabethFanTr
    Şansını deneyebilirsin ama tutcağını sanmam

Sayfayı Paylaş