Yakında..Çok Yakında!! Devamı için konuya girin acil önemli!!

Varmı uzaklaştırılmamı istiyen??

• Git bi daha gelme

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kollarımı açaydım gitme diyeydim

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yakında forumdan uzaklaştırılmam mümkün :/
bu yüzden çok yakında diyorum çünki
bazı moderatör arkadaşlarımız yazdığım mesajları baltalamak vb olarak algılıyor..
bu hangi açıdan bakmanız ile ilgili
sevgilerle nereye konu açtığını bilmiyen ve yanlış anlaşılan kimsenin sevmediği önemsenmeye çalışan çocuk
-Ben

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Uyarıların amacı sizi forumdan soğutmak değil, herkese daha iyi bir forum deneyimi yaşatmak için sizin de uymanız gereken kuralları belirten bildiridir. İlk aldığınız uyarı bilgilendirmedir, bir yaptırımı yoktur. İkinci kez aynı ihlalden dolayı uyarılırsanız 1 gün/1 hafta/1 ay gibi susturulma cezalarıyla karşılaşırsınız. Uyarı sayınız 20'nin üzerine çıkmadığı sürece ve Kullanım Sözleşmesi'ni ihlal etmediğiniz sürece hesabınızda yasaklanma durumu söz konusu olmaz.

Moderatör tarafından düzenlendi:

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uyarıların amacı sizi forumdan soğutmak değil, herkese daha iyi bir forum deneyimi yaşatmak için sizin de uymanız gereken kuralları belirten bildiridir. İlk aldığınız uyarı bilgilendirmedir, bir yaptırımı yoktur. İkinci kez aynı ihlalden dolayı uyarılırsanız 1 gün/1 hafta/1 ay gibi susturulma cezalarıyla karşılaşırsınız. Uyarı sayınız 20'nin üzerine çıkmadığı sürece ve Kullanım Sözleşmesi'ni ihlal etmediğiniz sürece hesabınızda yasaklanma durumu söz konusu olmaz.
peki şu uyarılar bi süre sonra silinmiyormu :(

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gidersen bizim için geri dönmeyi ihmal etme.

Hyroeth

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorum yaparken, yaptığın mesajlara dikkat et. Bazı mesajlar sen aksini iddia etsen bile baltalama, provoke etme, husursuzluk çıkarma gibi kategorilere giriyor.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uyarı alınca bisey oluyormu ? suana kadar hic uyarı almadım bilmiyorum da biri anlatabilirmi ?

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
He
Uyarı alınca bisey oluyormu ? suana kadar hic uyarı almadım bilmiyorum da biri anlatabilirmi ?
uyarı puanı başına 1 gün eklenerek susturuluyoruz 10 ve üstü diye biliyorum onu geçtikten sonra yasaklanmaya kadar gidiyor.

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Destekler için teşekkürler beni umursamayı ihmal etmiyen kişiler <3