• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • Moderatör başvuruları aktiftir! Başvuru için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Yakında..Çok Yakında!! Devamı için konuya girin acil önemli!!

Varmı uzaklaştırılmamı istiyen??

• Git bi daha gelme

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kollarımı açaydım gitme diyeydim

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

PandaZ

Kömür Madencisi
YASAKLANDI
Yakında forumdan uzaklaştırılmam mümkün :/
bu yüzden çok yakında diyorum çünki
bazı moderatör arkadaşlarımız yazdığım mesajları baltalamak vb olarak algılıyor..
bu hangi açıdan bakmanız ile ilgili
sevgilerle nereye konu açtığını bilmiyen ve yanlış anlaşılan kimsenin sevmediği önemsenmeye çalışan çocuk
-Ben

ruddeTR

Platform Yetkilisi
Steam
ruddeTR
Minecraft
ruddeTR
Uyarıların amacı sizi forumdan soğutmak değil, herkese daha iyi bir forum deneyimi yaşatmak için sizin de uymanız gereken kuralları belirten bildiridir. İlk aldığınız uyarı bilgilendirmedir, bir yaptırımı yoktur. İkinci kez aynı ihlalden dolayı uyarılırsanız 1 gün/1 hafta/1 ay gibi susturulma cezalarıyla karşılaşırsınız. Uyarı sayınız 20'nin üzerine çıkmadığı sürece ve Kullanım Sözleşmesi'ni ihlal etmediğiniz sürece hesabınızda yasaklanma durumu söz konusu olmaz.

Moderatör tarafından düzenlendi:

PandaZ

Kömür Madencisi
YASAKLANDI
Uyarıların amacı sizi forumdan soğutmak değil, herkese daha iyi bir forum deneyimi yaşatmak için sizin de uymanız gereken kuralları belirten bildiridir. İlk aldığınız uyarı bilgilendirmedir, bir yaptırımı yoktur. İkinci kez aynı ihlalden dolayı uyarılırsanız 1 gün/1 hafta/1 ay gibi susturulma cezalarıyla karşılaşırsınız. Uyarı sayınız 20'nin üzerine çıkmadığı sürece ve Kullanım Sözleşmesi'ni ihlal etmediğiniz sürece hesabınızda yasaklanma durumu söz konusu olmaz.
peki şu uyarılar bi süre sonra silinmiyormu :(

Hyroeth

Demir Madencisi
Steam
hyroeth523
Minecraft
Hyroeth
Yorum yaparken, yaptığın mesajlara dikkat et. Bazı mesajlar sen aksini iddia etsen bile baltalama, provoke etme, husursuzluk çıkarma gibi kategorilere giriyor.

PandaZ

Kömür Madencisi
YASAKLANDI
Destekler için teşekkürler beni umursamayı ihmal etmiyen kişiler <3