Aaesir OlymposBT Başvuru Yapısı

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar ben Metin ÖZTÜRK çoğunuzun tanıdığı bydemir06 sizlere aramıza katılan Aaesir in başvuru yapısını tanıtacağım.
Fazla uzatmadan resimlere geçmek istiyorum arkadaşlar bu arada diamond verir iseniz bu fakiri 'de sevindirmiş olursunuz.

Pmc Link ; https://www.planetminecraft.com/project/olympos-build-team-application/

RESİMLER

RENDER ETİKET
@Majoras , @Kyalun

Dip NOT ; Arkadaşlar bunca emeği beğeni ve yorumsuz bırakmayınız.

Son düzenleme:

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0
Biraz geç olacak ama yeni görebildim. Eleştiriye gelirsek :
Renk tonları tam benlik olsa da yapı tam anlamıyla PÜRÜZLÜ olmuş. Biraz daha uğraşıp yumuşak bir arazi yapabilirdin @Aaesir .
Ayrıca eğimli hava deseni , ana yapının arkasındaki rıhtıma benzeyen tahta yığıntısı , yüzeye tonlama katmak için eklediğin prizmarinler kesinlikle gereksiz. Yapıyı bunlar güzelleştiremez.
Unutmadan ; pencere ve çatı sanki 'vursan yıkılacak' havası veriyor. Buraları biraz köşeli yapman gerek, hele ki böyle bir temada.

Değinebileceğim başka bir şey kalmadı. Herkese bu kadar yazmam onuda bil :)

BAŞARILAR :VV:

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
@Aaesir büyük bir gelişme kaydetmişssin gerekli şeyleri @VIthreon yazmış onun yazdıklarını baz alarak sonraki yapını daha güzel bir şekilde forumda paylaşmanı bekliyorum.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yapı güzel,o renkli şey gothic yapının ciddiyetini bozmuş ama olsun

Aaesir

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biraz geç olacak ama yeni görebildim. Eleştiriye gelirsek :
Renk tonları tam benlik olsa da yapı tam anlamıyla PÜRÜZLÜ olmuş. Biraz daha uğraşıp yumuşak bir arazi yapabilirdin @Aaesir .
Ayrıca eğimli hava deseni , ana yapının arkasındaki rıhtıma benzeyen tahta yığıntısı , yüzeye tonlama katmak için eklediğin prizmarinler kesinlikle gereksiz. Yapıyı bunlar güzelleştiremez.
Unutmadan ; pencere ve çatı sanki 'vursan yıkılacak' havası veriyor. Buraları biraz köşeli yapman gerek, hele ki böyle bir temada.

Değinebileceğim başka bir şey kalmadı. Herkese bu kadar yazmam onuda bil :)

BAŞARILAR :VV:
bu güzel değerlendirmen için çok teşekkür ederim :)

@Aaesir büyük bir gelişme kaydetmişssin gerekli şeyleri @VIthreon yazmış onun yazdıklarını baz alarak sonraki yapını daha güzel bir şekilde forumda paylaşmanı bekliyorum.
Tabii ki Ata :)

Başarılı bi' çalışma olmuş... "Devamınızın başarılarını dilerim..." :p
ederimler teşekkür

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
steampunk yazısından zevk aldım logodaki xD