• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone hilesiSon Gösterim: 11 Ağustos 1825 temmuz 2018

Aaesir OlymposBT Başvuru Yapısı

bydemir06

Lapis Toplayıcısı
YASAKLANDI
Minecraft
bydemir06

Merhaba arkadaşlar ben Metin ÖZTÜRK çoğunuzun tanıdığı bydemir06 sizlere aramıza katılan Aaesir in başvuru yapısını tanıtacağım.
Fazla uzatmadan resimlere geçmek istiyorum arkadaşlar bu arada diamond verir iseniz bu fakiri 'de sevindirmiş olursunuz.

Pmc Link ; https://www.planetminecraft.com/project/olympos-build-team-application/

RESİMLER

RENDER ETİKET
@Majoras , @Kyalun

Dip NOT ; Arkadaşlar bunca emeği beğeni ve yorumsuz bırakmayınız.

Son düzenleme:

VIthreon

Gokturk Khanate
Sponsor
Süper Üye
Biraz geç olacak ama yeni görebildim. Eleştiriye gelirsek :
Renk tonları tam benlik olsa da yapı tam anlamıyla PÜRÜZLÜ olmuş. Biraz daha uğraşıp yumuşak bir arazi yapabilirdin @Aaesir .
Ayrıca eğimli hava deseni , ana yapının arkasındaki rıhtıma benzeyen tahta yığıntısı , yüzeye tonlama katmak için eklediğin prizmarinler kesinlikle gereksiz. Yapıyı bunlar güzelleştiremez.
Unutmadan ; pencere ve çatı sanki 'vursan yıkılacak' havası veriyor. Buraları biraz köşeli yapman gerek, hele ki böyle bir temada.

Değinebileceğim başka bir şey kalmadı. Herkese bu kadar yazmam onuda bil ;)

BAŞARILAR :VV:

Aaesir

Ağaç Yumruklayıcı
Biraz geç olacak ama yeni görebildim. Eleştiriye gelirsek :
Renk tonları tam benlik olsa da yapı tam anlamıyla PÜRÜZLÜ olmuş. Biraz daha uğraşıp yumuşak bir arazi yapabilirdin @Aaesir .
Ayrıca eğimli hava deseni , ana yapının arkasındaki rıhtıma benzeyen tahta yığıntısı , yüzeye tonlama katmak için eklediğin prizmarinler kesinlikle gereksiz. Yapıyı bunlar güzelleştiremez.
Unutmadan ; pencere ve çatı sanki 'vursan yıkılacak' havası veriyor. Buraları biraz köşeli yapman gerek, hele ki böyle bir temada.

Değinebileceğim başka bir şey kalmadı. Herkese bu kadar yazmam onuda bil ;)

BAŞARILAR :VV:
bu güzel değerlendirmen için çok teşekkür ederim :)

@Aaesir büyük bir gelişme kaydetmişssin gerekli şeyleri @VIthreon yazmış onun yazdıklarını baz alarak sonraki yapını daha güzel bir şekilde forumda paylaşmanı bekliyorum.
Tabii ki Ata :)

Başarılı bi' çalışma olmuş... "Devamınızın başarılarını dilerim..." :p
ederimler teşekkür

Spayr

Taş Madencisi
Steam
siyahbicir_123
Minecraft
FatihDGTR
Mimari eserde çok fazla ayrıntı ve bloklar eklenmiş. Onların gövdesinden kessen iyi gibi olacak. Bunun dışında kaleyi ve dağlarda kendini göstermişsin bile. Beni de bu eserinle gözümdeki kanı almış oldun. Tebrik eder ve yeni ekibinle başarılara yol almanı isterim.
İyi günler.