Kodzer.games Aktif ! +50 Oyun | 6 Lokasyon | TS3 Hediye!

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pazartesi yeni koruma sistemi geliyormuş, hayırlısı... Güzel hosting, BAŞARILAR!

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fikrimi değiştiriyorum harika hizmeti yok. Ama genel olarak iyi. Alan adını siz tescilliyorsunuz bu arada. Ya hosting alıyorsunuz ya da cloudflare ile bağlıyorsunuz. Ve alan adınızı daha sonra transfer etmek isterseniz eski makine de kalıyor adres. Mesela ben ip adresini transfer ettim cloudflare ile bağlantıları da kopardım. Ama halen eski makineye bağlı ip adresi. Üstelik yeni transfer ettiğim hosttan bağlama yaptığımda bağlanmıyor. @Kodzernet bu soruna çözüm bulalım sizinle iletişime geçmek istiyorum.

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fikrimi değiştiriyorum harika hizmeti yok. Ama genel olarak iyi. Alan adını siz tescilliyorsunuz bu arada. Ya hosting alıyorsunuz ya da cloudflare ile bağlıyorsunuz. Ve alan adınızı daha sonra transfer etmek isterseniz eski makine de kalıyor adres. Mesela ben ip adresini transfer ettim cloudflare ile bağlantıları da kopardım. Ama halen eski makineye bağlı ip adresi. Üstelik yeni transfer ettiğim hosttan bağlama yaptığımda bağlanmıyor. @Kodzernet bu soruna çözüm bulalım sizinle iletişime geçmek istiyorum.
Alan adı otomatik olarak kendi adınıza tescilleniyor. Hosting değiştirememe sebebiniz sipariş verirken ücretsiz cloudflare hizmetini aktif etmeniz, kapatırsanız sorun olmayacaktır ayrıca bizle iletişime geçmek için ticket, canlı destek veya telefon kullanmalısınız. Forum üzerinden teknik destek vermiyoruz.
[automerge]1526567994[/automerge]
E3-1240V2 3.8 GHZ işlemcili sunucularımız aktif!

Son düzenleme:

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Destek konusunda görebileceğiniz en kaliteli firma! Sunucumun kodzer'de olduğu için mutluyum. Tam fiyat/performans firması tebrikler!

TatarCraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bot sorunu kesin çözüm varsa yani sunucum botdan çökmeyecekse sunucu alabilirim.

Erbatur

Gözlerimin içindeki ülkemsin sen benim.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yakın zamanda açacağımız sunucu için şirket olarak sizi seçeceğiz.

AlbatracZ

Marmara Network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fiyatlar türkiyeye göre pahalı. Neden sizi seçelim ayrıca ?

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bot sorunu kesin çözüm varsa yani sunucum botdan çökmeyecekse sunucu alabilirim.
Özel bot korumamız mevcut.

Yakın zamanda açacağımız sunucu için şirket olarak sizi seçeceğiz.
Teşekkür ederiz.

Baya sağlam host.
Teşekkürler

Fiyatlar türkiyeye göre pahalı. Neden sizi seçelim ayrıca ?
Fiyatlar gayet uygun, ayrıca aldığınız vds 1 dakika içerisinde otomatik teslim ediliyor.

Ayrıca yeni geliştirdiğimiz sistem aktif tek tık ile OS değiştirebilirsiniz.
1.PNG

2.png