Kodzer.games Aktif ! +50 Oyun | 6 Lokasyon | TS3 Hediye!

Arda027

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Kodzernet Merhaba, forumda belki tanıyan arkadaşlar bilebilir. Kolay kolay bir firmayı beğenen bir insan değilim. Fakat gerek kullanıcı yorumları gerekse sosyal medyayı aktif kullanmanız çok hoşuma gitti. Şuana kadar gözümde gördüğüm tek eksik firmanızın adres ve vergi bilgileri, Türkiye'de ki çoğu insanın önemsemediği fakat önemli olan bir şey. Dedicated sunucu fiyatları biraz pahalı geldi. Onun dışında firmanızı denemediğim için kendim bir yorum yapamıyorum fakat dışarıdan bakınca her şey güzel gözüküyor. Umarım firmanız ile daha büyük yerlere ulaşırsınız.

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Kodzernet Merhaba, forumda belki tanıyan arkadaşlar bilebilir. Kolay kolay bir firmayı beğenen bir insan değilim. Fakat gerek kullanıcı yorumları gerekse sosyal medyayı aktif kullanmanız çok hoşuma gitti. Şuana kadar gözümde gördüğüm tek eksik firmanızın adres ve vergi bilgileri, Türkiye'de ki çoğu insanın önemsemediği fakat önemli olan bir şey. Dedicated sunucu fiyatları biraz pahalı geldi. Onun dışında firmanızı denemediğim için kendim bir yorum yapamıyorum fakat dışarıdan bakınca her şey güzel gözüküyor. Umarım firmanız ile daha büyük yerlere ulaşırsınız.

Merhaba,

Hakkımızda bölümünde ve websitemizin tüm konularında vergi bilgileri, adres vb. mevcuttur. Belki dikkat etmemişsinizdir :) www.kodzer.net/vergilevhasi.png üzerinden hem adres hem vergi numaralarını görebilirsiniz. Konudaki tasarımın da yine en alt sağ köşesine bakarsanız kurumsal bilgiler adı altında hepsi yazılmıştır.

İyi günler.

• Minecraft slotlu paketlerdeki işlemciler x5675 olarak upgrade edilmiştir.
  • VDS İşlemcileri x5675, x5670 ve x5650 olarak güncellenmiştir.
  • Site tasarımımız güncellenmiştir.(Yazım hatası vs. bulursanız lütfen skype üzerinden bize bildirin)
  • Yakında MTA, Rust, CS:GO oyunları eklenecektir.
  • Kampanyalı ürünler güncel olarak sitemizde paylaşılacaktır.
  • Minecraft diamond paketimizde şu an indirim var bu fırsatı kaçırmayın :

> Diğer indirimli ürünlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Hocam sakince ilerlerseniz adınızı ileride çok duyacağımızdan eminiz.
Kötü hiç yorum görmedim şuana kadar, görmemde zaten öyle düşünüyorum.
Başarılar hocam..

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam sakince ilerlerseniz adınızı ileride çok duyacağımızdan eminiz.
Kötü hiç yorum görmedim şuana kadar, görmemde zaten öyle düşünüyorum.
Başarılar hocam..
Merhaba,

Tüm müşterilerimiz memnuniyeti için çalışıyoruz. Sanırım bunu başarıyoruz :)

İyi günler.

xeraq

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucuları son derece kaliteli ve güzel ama biyerini sevmedim indirimli satışlarında yıllık sunucu fiyatı 34.99 tl idi ben kendilerine üstüne basa basa söylememe ramen bana dedikleri aylık olaraktı ama aldıgım sunucu yıllıktı bunun sonradan farkına vardılar ayıp ettiler insan bi 15 gün hediye eder şaka bi yana ben farketmeseydim cok zarar görebilirlerdi sanırsam

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucuları son derece kaliteli ve güzel ama biyerini sevmedim indirimli satışlarında yıllık sunucu fiyatı 34.99 tl idi ben kendilerine üstüne basa basa söylememe ramen bana dedikleri aylık olaraktı ama aldıgım sunucu yıllıktı bunun sonradan farkına vardılar ayıp ettiler insan bi 15 gün hediye eder şaka bi yana ben farketmeseydim cok zarar görebilirlerdi sanırsam

Merhaba,

Şu anda oturduk ekipçe yorumunuza gülüyoruz. Söylediğiniz şey bir açık veya bug değil. Tüm faturalar bizim onayımızdan geçiyor. Tema yenilendiği zaman elbet ufak eksiklikler olur. Daha değiştiği gün gelip sipariş geçtiniz. Ki bana hediye vermediler diyorsunuz ancak hiç böyle bir talebiniz oldu mu? Bana hediye verin dediniz de veren olmadı mı? Ayrıca firmamız öyle üç beş kuruşla zarar edecek kadar küçük değil :) Bin kişi de o siparişi verse yine bin kişininki aylık açılacaktı. Aktif kampanyaları ve sponsorluk duyurularını takip edin. Elbet denk gelir bir tanesinden yararlanırsınız. Defalarca kez ücretsiz dağıttığımız sunucular oldu. Siz de faydalanmak için bizi takipte kalın.

İyi günler.

xeraq

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya ilk aldıgımda yıllık ertesi günü aylık olunca şaşırdım ne biliyim hem hediye istemediniz diyosunuzda ben öyle nası diyim karışılık bekleyen biri degilim karşımdaki teklif etmedigi sürece ben istiyorum demem gülmenize sevindim gülün

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya ilk aldıgımda yıllık ertesi günü aylık olunca şaşırdım ne biliyim hem hediye istemediniz diyosunuzda ben öyle nası diyim karışılık bekleyen biri degilim karşımdaki teklif etmedigi sürece ben istiyorum demem gülmenize sevindim gülün

Merhaba

Alırken bana sordunuz. Bizzat benimle görüştünüz. Ben de size fiyatın aylık olduğunu söyledim. Yıllık ödemedeki aylık fiyat diye de belirttim. Temaya belki yanlış girilmiştir sabah kontrol ederler ancak %90 aylıktır dedim siz de siparişi öyle geçtiniz. Madem kuşkunuz vardı neden ödemeyi yaptınız? Burda karalamanın bu şekilde üstümüze yük koymanın alemi Yok. Yetkililere gerekli loglar ve konuşmalar iletilecektir :)

Ayrıca madem böyle bir beklentiniz Yok neden böyle bir şey ihtiyacı hissedip insanlara önyargı aşılıyorsunuz?

Teşekkürler, İyi günler.

xeraq

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba

Alırken bana sordunuz. Bizzat benimle görüştünüz. Ben de size fiyatın aylık olduğunu söyledim. Yıllık ödemedeki aylık fiyat diye de belirttim. Temaya belki yanlış girilmiştir sabah kontrol ederler ancak %90 aylıktır dedim siz de siparişi öyle geçtiniz. Madem kuşkunuz vardı neden ödemeyi yaptınız? Burda karalamanın bu şekilde üstümüze yük koymanın alemi Yok. Yetkililere gerekli loglar ve konuşmalar iletilecektir :)

Ayrıca madem böyle bir beklentiniz Yok neden böyle bir şey ihtiyacı hissedip insanlara önyargı aşılıyorsunuz?

Teşekkürler, İyi günler.
yanlış anladınız amacım karalamak değil ben açık gördügümü sandım size belirtdim şüphem yoktu sadece endişe ettim eger bir şey olursa benim başıma kalırmı diye daha önce başıma geldigi icin korktum yani 2 sene kadar önce başka bi yerden aldım aynı sizdeki gibi misal aylık 80 tl yıllık fiyat olarakda atıyorum 40 tl vermişlerdi ben 40 tl lik aldım ardından 1 hafta geçti sunucu kapandı sebep site açıklarından yararlanmak yani ben üstümden yük kalksın istedim kötü bi niyetim yoktu

Kodzernet

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yanlış anladınız amacım karalamak değil ben açık gördügümü sandım size belirtdim şüphem yoktu sadece endişe ettim eger bir şey olursa benim başıma kalırmı diye daha önce başıma geldigi icin korktum yani 2 sene kadar önce başka bi yerden aldım aynı sizdeki gibi misal aylık 80 tl yıllık fiyat olarakda atıyorum 40 tl vermişlerdi ben 40 tl lik aldım ardından 1 hafta geçti sunucu kapandı sebep site açıklarından yararlanmak yani ben üstümden yük kalksın istedim kötü bi niyetim yoktu

Merhaba,

Ben size tüm şartları ödeme miktarını hizmet alacağınız süreyi almadan önce belirttim. Söylediğim gibi ödeme alındıktan sonra böyle bir şey yaşanmış olsaydı ya iade edilirdi ücret ya da orta yol bulunurdu. Ancak siz tüm şartları ve sunucunun fiyatını bilerek satın aldınız. Aylık 40 tl olan sunucunun yıllık 35 tl olması zaten 3 yaşındaki çocuğun bile inanmayacağı gülüp geçeceği bir durum. Olayı burdan tartışmak yerine bize yine ilk günkü gibi ulaşıp gerekli şeyleri öğrenebilirdiniz. Ki zAten belirttiğim gibi siz her şeyi ödeme yapmadan önce öğrendiniz. Peşinen kabul edip satın aldınız. Hatta bana güzellik yapmadılar diyorsunuz ancak 40 tl lik sunucuyu 35 tl ye satın aldınız. Kimse gidipte size 5 tl daha gönderin yoksa aktif etmeyiz dedi mi ? Şu anda o şekilde indirimli sipariş geçemezsiniz ama sizi mağdur etmemek adına sesimizi çıkarmadık. Buna rağmen bu şekilde bir çıkış yapmanızı yakıştıramadım. Daha fazla konuyu uzatmanın alemi Yok. Durum hakkında da geri dönüş hem yöneticilere hem de size yapılacaktır.

Bugüne kadar kimseyi mağdur etmediğimiz gibi birçok insana da güzelliğimizi yaptık. Bunu da ek olarak belirtmek istiyorum.

İyi günler dileriz.

xeraq

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
peki iyi günler dilerim ama benimde söyledigim giib kötü bi niyetim yoktu mizah amaçlı yaptıgım bi yorumdu ilk attıgm yorum

peki iyi günler dilerim ama benimde söyledigim giib kötü bi niyetim yoktu mizah amaçlı yaptıgım bi yorumdu ilk attıgm yorum