Minecraft 1.14 oyuncu sayısı

Sizce Minecraft 1.14 sürümünde yeterince oyuncu var mı?

• Yeterince var.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba değerli forum üyeleri,

yakın zamanda yeni açılan sunuculara nazaran gayet tadında bir hub(Şuanlık faction ve survival) sunucu açmayı planlıyorum. Ortaklarım 1.14 sürümünde fazla oyuncu alamayacağımı, çoğu oyuncunun bilgisayarının kötü olduğunu ısrarla belirtiyorlar. Bence 1.14 ile Minecraft'a birçok yeni özellik geldi ve sunucuların önünü yenilik bakımından açtı. Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Turrand

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Oyunculardan daha önemlisi çoğu eklenti henüz 1.14 desteklemiyor. Önce bunu düşünmelisiniz, sonra oyuncuları düşünürsünüz. Haklı Türkiye'de çoğu oyuncunun bilgisayarı kötü, kısacası henüz 1.14 döneminin geldiğini düşünmüyorum.

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyunculardan daha önemlisi çoğu eklenti henüz 1.14 desteklemiyor. Önce bunu düşünmelisiniz, sonra oyuncuları düşünürsünüz. Haklı Türkiye'de çoğu oyuncunun bilgisayarı kötü, kısacası henüz 1.14 döneminin geldiğini düşünmüyorum.
Gerekli eklentilere 1.14 desteği getirdi. Zaten birçok eklentiyi kendim kodlayacağım için 1.14 de eklenti bakımından sorun yaşayacağımızı hiç sanmıyorum.

BadActive

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.13 açabilirsin ben öyle yaptım :)
Bir ara 1.13 içinde düşündük fakat 1.14 ile 1.13 arasında pek fark yok. 1.14 istememin en büyük sebebi ise texture olayları daha cancanlı bir hal aldı. Yani modlu sunucu açmaktansa artık texture ile damage kontrolü yapmadan sınırsız eşya elde edebilmemiz. Ah birde elit oyuncu kitlesine sahip olsam tadından yenmez.

CraftStrest

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bir ara 1.13 içinde düşündük fakat 1.14 ile 1.13 arasında pek fark yok. 1.14 istememin en büyük sebebi ise texture olayları daha cancanlı bir hal aldı. Yani modlu sunucu açmaktansa artık texture ile damage kontrolü yapmadan sınırsız eşya elde edebilmemiz. Ah birde elit oyuncu kitlesine sahip olsam tadından yenmez.
1.13 e eklentiler çıktı hepsi artık destekliyor denebilir :) 1.14 de az kaldı çıkması

Morona

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
O zaman senin için tek önerim (her ne kadar sevmediğim bir şey olsa da) 1.9-1.14 protokol hack kullanman.

1.14 özellikleri de kullanılsın diyorsan, şu ikisini yüklemen lazım.