gta 4

asilefe54

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar lütfen yardım edin çok aradım ama bulamadım o yüzden yazıyorum.
şimdiye kadar gta 4 de hiç karşılaşmadığım bir sorunla karşılaşıyorum arabalar,motorlar hatta karakter bilene sağa ve sola çok zor dönüyor ,takılıyor
yardım edermisiniz?

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Muhtemelen oyununuz kasıyor veya sensivity (hassaslık) ayarınız düşük (benzer olarak sorun DPI değeriniz de olabilir), FPS değerinizi kontrol edin ilk olarak (MSI Afterburner'dan oyun içi FPS değerini açabilirsiniz, veya oyunu Steam'den aldıysanız Steam'in kendi FPS gösterme ayarı vardı diye biliyorum), daha sonra sensivity ayarını ve mouse DPI'nızı kontrol edebilirsiniz.

asilefe54

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Muhtemelen oyununuz kasıyor veya sensivity (hassaslık) ayarınız düşük (benzer olarak sorun DPI değeriniz de olabilir), FPS değerinizi kontrol edin ilk olarak (MSI Afterburner'dan oyun içi FPS değerini açabilirsiniz, veya oyunu Steam'den aldıysanız Steam'in kendi FPS gösterme ayarı vardı diye biliyorum), daha sonra sensivity ayarını ve mouse DPI'nızı kontrol edebilirsiniz.
[/QUOTE
DPI ayarımı kontrol ettim değiştirdim felan ama gene aynı sorun var oyun kasmıyor birde fps boost gibi bir şey indirdikten sonra böyle oldu xlive dosyası felan