Çocuğunuz Eşcinsel Olduğunu Söylese Tepkiniz Ne Olurdu?

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
2020 yılındayız ve "Soyuma yakıştırmazdım" benzeri yorumlar gelmiş.

Yılın 2020 olması bir şey değiştirmiyor açıkçası. Sonuçta herkesin kendi evladı ve herkes kendi düşüncesini söylüyor burada. Ben şahsen kendi çocuğuma bunu asla yakıştıramazdım, her ne kadar kabullenmek zorunda olsakta hep bir hayal kırıklığı ile yaşardım.
Burada kendi tepkini söylemek yerine başkalarının tepkilerini linçlemişsin. :)

Evlatlıktan reddederim, evden atarım ve çocuğumu asla sevmem gibi bir şey söylemedim ben yanlış anlaşılmasın ancak dediğim gibi bunu hep bir eksiklik olarak görürdüm.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Yılın 2020 olması bir şey değiştirmiyor açıkçası. Sonuçta herkesin kendi evladı ve herkes kendi düşüncesini söylüyor burada. Ben şahsen kendi çocuğuma bunu asla yakıştıramazdım, her ne kadar kabullenmek zorunda olsakta hep bir hayal kırıklığı ile yaşardım.

Evlatlıktan reddederim, evden atarım ve çocuğumu asla sevmem gibi bir şey söylemedim ben yanlış anlaşılmasın ancak dediğim gibi bunu hep bir eksiklik olarak görürdüm.
Yılın 2020 olması şunu değiştiriyor. Artık bilgi çağındayız. İnternette her aradığını bulabilirsin. Örneğin bunun bir hastalık olmadığını ve kişilerin iradesi kalmadan doğuştan gelen bir yönelim olduğunu öğrenebilirsin.

"Gökkuşağı gördüm eşcinsel olayım." ya da "Sesim ince eşcinsel olmalıyım." diye bir şey yoktur. Kız, erkek gözetmeksizin bu duygular doğuştan gelir. Sen "düz" bir erkeksin diyelim, kadınlardan hoşlandığını sen seçmiyorsun öyle değil mi? Doğuştan geliyor. Aynı şekilde eşcinsel doğan bir erkek, erkeklerden; eşcinsel doğan kız da kızlardan hoşlanıyor. Ha iki cinsten de hoşlanabilirsin, o da doğuştan gelir.

furkan3000

Obsidyen Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
62
Ruh hali
Öğüt verirdim.

gerçek müslüman diye bir şey yok. senin gerçek müslüman saymadığın kesimde belli insanları gerçek saymıyor. basit anlaşılıyor denilen din için herkesin kendi fikri var.

Dünyanın şekli ve senin veya benim gerçekten var olduğumuz konusunda da farklı düşünenler var, bu hiçbir konu için sağlam bir argüman değil. Bu konuda daha saçma argümanlar var onlara niye bir şey demiyorsun dersen konunun tamamını okumadım kim ne demiş pek bilmem gözüme çarptı bilgilendireyim dedim sadece.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Siz peki doğuştan eşcinsel olsanız ve aileniz "yüzünüze tekme atsa, reddetse, sizi öldürüp düzgünü çıkana kadar doğursa" hoşunuza gider mi bir düşünün. Kendi seçiminiz olmayan bir şeyden işkence görmek ve böyle geriden düşünen insanların düşüncesine maruz kalmak ne kadar kötü bir şey değil mi? Empati kurmak zor değil arkadaşlar empati kurun.

Astor

Titanik
.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Çocuğun bu hayata soyun için gelmiyor. Bu hayata "hayatını" yaşamak için geliyor. Soyuna yakıştıramaman sadece çocuğunu alçak görmekten başka bir şey değil.

MystegaNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
İçinizdeki nefretten iğreniyorum. Siz insanlara hep bi baskı yaparsınız, zorbalık uygularsınız ama şunu bil ki biz hep savaşacağız, sizin kin ve nefretinizden dolayı o masum insanlara yaptığınız şeyler için hep ayaklanacağız
Eşçinsel insanları sevmek zorunda mıyım? Kendi hayatında yaşasın bana bulaşmasın? Kendi çocuğumda eşçinsel olsa reddederim. Banane o insandan? Eşçinsel diye pozitif ayrımcılık yapılmasına katlanmak zorunda mıyım?

MystegaNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
3-5 primci gelip, burada linçleme yapıyor. Kendiniz gidin eşçinsel insanlarla yaşayın başkalarının düşüncelerine saygı duyun, iğrenç olan bir şeyi neden seveyim?

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
bu konu inş düşmez gündemden, fobik yorumları okuyup gülmek çok eğlenceli

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Tabii ki reddeder ve düzgün spawnlanması için dupe yapmaya başlarım.

İğrençsiniz. Düşünmeye çalışıp kendi isteğiniz dışında ortaya çıkan bu durumu anlasanız diyorum hani. Nefret etmenizin amacı ne? Kendi elinde değil, ancak kendi elinde olsa ve iradesiyle eşcinsel olsa bile bu seni hiç alakadar etmez. Forum'da bile böyle bir kitlenin olduğunu görmek çok üzücü.

MystegaNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Tabii ki reddeder ve düzgün spawnlanması için dupe yapmaya başlarım.

İğrençsiniz. Düşünmeye çalışıp kendi isteğiniz dışında ortaya çıkan bu durumu anlasanız diyorum hani. Nefret etmenizin amacı ne? Kendi elinde değil, ancak kendi elinde olsa ve iradesiyle eşcinsel olsa bile bu seni hiç alakadar etmez. Forum'da bile böyle bir kitlenin olduğunu görmek çok üzücü.
Evet, eşçinsellerin donla dans etmeleri çok hoşuna gidiyor anlaşılan. Galiba sende eşçinselsin?

FFHD

En iyi cevaplar
21
Evet, eşçinsellerin donla dans etmeleri çok hoşuna gidiyor anlaşılan. Galiba sende eşçinselsin?
Sanırım hetero bireyler donla dans edemiyor. Ayrıca, onun giyimi seni ne ilgilendiriyor?

MystegaNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sanırım hetero bireyler donla dans edemiyor. Ayrıca, onun giyimi seni ne ilgilendiriyor?
Eşçinsel insan, normal davranabilir. Giyimine özen gösterebilir ama sesini inceltip veya saçma sapan hareketler yaparak kendilerinin iğrenç olduklarını kanıtlıyorlar.

FFHD

En iyi cevaplar
21
Eşçinsel insan, normal davranabilir. Giyimine özen gösterebilir ama sesini inceltip veya saçma sapan hareketler yaparak kendilerinin iğrenç olduklarını kanıtlıyorlar.
Bunu hetero bireyler de yapabilir. O zaman onlara da iğrenç der misin? Bir de birisinin hareketleri, düşünceleri ve giyim tarzı kimseyi ilgilendirmez. Sen sadece düşüncenin acizliğiyle kalırsın.

MystegaNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bunu hetero bireyler de yapabilir. O zaman onlara da iğrenç der misin? Bir de birisinin hareketleri, düşünceleri ve giyim tarzı kimseyi ilgilendirmez. Sen sadece düşüncenin acizliğiyle kalırsın.
Bunu sağlıklı düşünen bir birey yapmaz. Seni ilgilendirmez diyorsun. Eşçinsel birisi sana sarkıntılık yapsa yumruğu geçirecek bir tipsin.
:hmm1: