Online Ders yapılmaz oldu

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
yine de bu dediklerin benim dediğim sorunları çözmüyor. discorda geçilene kadar bu platform hiç iyi değil.
Discord'a geçince daha saçma olacak. Ben başka bir hesapla gelip dersi trolleyebilirim kolaylıkla ya da başka biri adına derse girebilirim.

user0919

© PepsiCo
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Discord gibi bir platformu sunmak bence başlı başına saçmalık. Discord bize yani Türklere ait bir platform değil, bilgiler açısından da zararlı bir durum.

HzJesusS

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Veya discord link dağıtabilirim.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Discord gibi bir platformu sunmak bence başlı başına saçmalık. Discord bize yani Türklere ait bir platform değil, bilgiler açısından da zararlı bir durum.
zoom da bize ait değil ve zoom altyapısı kullanıyoruz. her şekilde bilgiler alınıyor kaçınlımaz bir şey bu. fakat yurt dışında discord kullanılıyor yani sakıncalı değil.

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
zoom da bize ait değil ve zoom altyapısı kullanıyoruz. her şekilde bilgiler alınıyor kaçınlımaz bir şey bu. fakat yurt dışında discord kullanılıyor yani sakıncalı değil.
Discordun mobil versiyonu stabil değil, ekran paylaşma veya yayın açmak için çok iyi bir internet lazım, her ne kadar 15 20 kişiyi idare edebilse de 40 50 kişide çok güzel bir performans elde edemezsin, zoomda ya da eba zoomda dersler kayıt altına alınabiliyor ama discordda öyle bir şey yok.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Discordun mobil versiyonu stabil değil, ekran paylaşma veya yayın açmak için çok iyi bir internet lazım, her ne kadar 15 20 kişiyi idare edebilse de 40 50 kişide çok güzel bir performans elde edemezsin, zoomda ya da eba zoomda dersler kayıt altına alınabiliyor ama discordda öyle bir şey yok.
sınıfta bandicam ile kayıt altına alıyorlar. dcde bot kodlarlar arkadaşlardan bot coderler var onu yaparlar belki xd

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Kamera açtıramaz, masaüstü bilgisayarım var, kameram yok, ne yapayım? Discord, o iş için -kullanıcı davranışı sebebiyle- pek de uygun olmaz diye düşünüyorum, fazla dikkat dağıtıcı olur. :(

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu Konuda Haklısınız. Yorumumu Bunu Düşünerek Yapmamıştım Çünkü Bilgisayar Kullanıcısıyım. Ancak Böyle Bir Durumda Sunucu Boostlanırsa Sorun Azalır Diye Düşünüyorum.

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Bu Konuda Haklısınız. Yorumumu Bunu Düşünerek Yapmamıştım Çünkü Bilgisayar Kullanıcısıyım. Ancak Böyle Bir Durumda Sunucu Boostlanırsa Sorun Azalır Diye Düşünüyorum.
Ücretsiz yapmak varken neden boostlu nitroya ayda 50 lira verilir?

killerpro4242

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ücretsiz yapmak varken neden boostlu nitroya ayda 50 lira verilir?
Şu Anlık XBOX Sayesinde Çoğu Kişi Bedava Alabilir. Böylece Uzun Bir Süre Boost Sahibi Oluruz.
"Neden" = Benim Sunucumdan Örnek Vereyim

- Sınırsız Ders Süresi.
- 19 Günlük Ekstra Net Ders. (Boost)
- Öğrenciler Sadece Kendi Sınıfını Görebilir, Öğretmenler Her Sınıfı Ve Derste Ki Kişileri Girmeden Görebilir.
- Öğretmenler Sınıflarındaki Kişileri Susturabilir.
- Bağlantı Sorunlarını Çözmesi İçin Sınıflara En Fazla 50 Kişi Girebilme Sınırı (Değiştirilebilir)

Bu Özellikleri Kaçırmamız Kötü Olur Diye Düşünüyorum. (Özellikler Zoom Programına Göre Yazılmıştır) (Unuttuğum Özellikler Bulunmaktadır)