TürkTowny | Yetkililerin, belli başlı oyuncuların rezilliği.

QueenOfRain

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yazık size bu adam funcube yetkilisiydi derken sizin yetkilinizin yaptığı şey daha mı olgun?

SenseiSea

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Peki, Ruth adlı arkadaş bir ara destekti, yetkisini aldık yaşadığımız tatsız olaydan sonra,
Peki sizin yetkilinizin bizimkine sövmesi ve yetkisinin alınmaması hatta bir üst düzey yetkiye çıkarılması ilginç değil mi?

Ekli dosyalar

• 20210102_121440.png
    20210102_121440.png
    30.3 KB · Görüntüleme: 50
Son düzenleme:

SenseiSea

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
DarthSteon adlı şahıs ile FunCube olarak bizim bir ilgimiz yok,
Minecraft Sunucumuzda Yetkiliye Hakaret + Hile Kullanımından dolayı Kalıcı olarak Banlı.
Bizim bir alakamız olsa zaten bize de hakaret etmezdi.
Ayrıca bizim sunucumuza da saldırı yapacağını söylemişti ve bizim gözümüzü korkutmak için SSler atmıştı.
Gidip size reklam yapıp Dinimizi ve değerlerimizi yok sayması kendisinin yapmış olduğu ayıp.
DarthSteon adlı şahısı bizim yetkilimiz gibi gösterip konuyu çarpıtıp uzatıyorsunuz.

Ruth adlı şahısa gelecek olursak,
Sunucumuz ilk kurulduğunda Destekti,
ve üstte anlattığım üzere yaptığı kötü laflardan sonra yetkisini aldık.
Attığınız SSlerde Ruth Adlı Şahısın yeşil renkli yani oyuncu rolünde olduğunu göreceksiniz.
Yaptığı ilk yanlışta yetkisi almış bulunuyoruz,
Kendisinin yetkisini aldıktan sonraki dediği sözler bizi ilgilendirmez.
Bu konu da da Bir Çarpıtma olduğunu düşünüyorum.

''Porter para ile eşya satıyor, Merdivan altı işler dönüyor'' Konusuna gelecek olur isek,
Sunucu bizim istediğimizi satabiliriz, bu bir,
İkici olarak ise, Her Hangi bir satın alım veya satış ortada bulunmuyor,
Porter sadece gelecek olan VIP kitlerinden bahsetti ve güncelleme gelmeden bir kaç gün önce kiti verebileceğini söyledi.

Sonuç Olarak,
Sattığımız ürünler sizi ilgilendirmez,
DarthSteon ve Ruth ile olan sorununuzu kendiniz başka iletişim yolları ile çözün,
Forumu bu tür şeyler ile kirletmenin doğru olmadığını düşünüyorum,
Konuların çarpıtılarak çocuksu bir kavgaya gidiyor,
Artı Olarak bu 2 Sunucunun da İtibarını zedeliyor.
Kavgadan çok çözüm odaklı olmak gerekiyor.
Bu Olayların Daha Fazla Uzamamasını diliyorum...

İyi Günler.

Son düzenleme:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Artık konu sahibi daha da haksız :D cevabımı kaldırtmışlar kafalarına göre.
Bu gözler neler görecek. Zamanında Towny kategorisinde 1 tane bile konu yok diye üzülüyordum, şimdiyse towny sunucuları birbiriyle kavga ediyor :D
Çoluk çocuk sunucu açarsa böyle olur. Dandik 2 tane sunucu birbirine giriyor sanarsın lapis faction kavgası. Zaten böyle dedim diye bile cevabımı kaldırtmışlar ya artık Towny kategorisinden ümidi kesebiliriz rahatça :D

The_Airy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Artık konu sahibi daha da haksız :D cevabımı kaldırtmışlar kafalarına göre.

Çoluk çocuk sunucu açarsa böyle olur. Dandik 2 tane sunucu birbirine giriyor sanarsın lapis faction kavgası. Zaten böyle dedim diye bile cevabımı kaldırtmışlar ya artık Towny kategorisinden ümidi kesebiliriz rahatça :D1
''Dandik'' Daha önce oynadımadığınız sunucu hakkında böyle demeniz beni şaşırttı

TürkTowny

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bir şey sorucam sunucumuzda reklam yaptıktan sonra neden sızın discord sunucunuza geldiğimde
-Neden boyle yapıyorsunuz
sorularından sonra Funcube Adminlerini banladınız ?
Ve Biz DartSteon a git bunlarda reklam yap falan demekdik Kendisi bizim haberimiz olmadan yapmış , zaten biz onceden sizin sunucuda oynuyorduk Durumların Buraya geleceğini Hiç istemezdik

Minecraft Sunucumuzda Yetkiliye Hakaret + Hile Kullanımından dolayı Kalıcı olarak Banlı.
Ayrıca bizim sunucumuza da saldırı yapacağını söylemişti ve bizim gözümüzü korkutmak için SSler atmıştı.
Gidip size reklam yapıp Dinimizi ve değerlerimizi yok sayması kendisinin yapmış olduğu ayıp.
DarthSteon adlı şahısı bizim yetkilimiz gibi gösterip konuyu çarpıtıp uzatıyorsunuz.

Attığınız SSlerde Ruth Adlı Şahısın yeşil renkli yani oyuncu rolünde olduğunu göreceksiniz.

''Porter para ile eşya satıyor, Merdivan altı işler dönüyor'' Konusuna gelecek olur isek,
Porter sadece gelecek olan VIP kitlerinden bahsetti ve güncelleme gelmeden bir kaç gün önce kiti verebileceğini söyledi.

Sonuç Olarak,
DarthSteon ve Ruth ile olan sorununuzu kendiniz başka iletişim yolları ile çözün,

İyi Günler.
aynen banlı ben neden göremiyorum bu işin arkasında sizde varsınız biliyoruz. Sunucumuza saldırtıkdan sonra herkese özelden reklam yapıyordu darthsteon
Ekran_goruntusu_2020-11-21_160010.png
baya alakanız yok SlimmWeb'in makinesine saldırıyorsunuz bu cesaret nereden geliyor? Başardınız bizi çökertiniz bakalım bundan sonra ne yapıcaksınız

Peki, Ruth adlı arkadaş bir ara destekti, yetkisini aldık yaşadığımız tatsız olaydan sonra,
Peki sizin yetkilinizin bizimkine sövmesi ve yetkisinin alınmaması hatta bir üst düzey yetkiye çıkarılması ilginç değil mi?
Bir ss atar mısın? sövdüğüne dair kanıtsız boş laf yapıyorsunuz. bak elimde bir sürü kanıt var bu konuyu açan sizsiniz.

Kurucumuz orda ciddi değildi :/
demi demi :D bende öyle düşüyordum

Sonuç Olarak,

İyi Günler.
Olay uzamasın diyorsunda bizim sunucumuzda o kadar emek vermişken yapılan saldırılar? bu saldırılar bizi çok geriye düşürdü bi kendinizi bizim yerimize koyun çoluk çocuk gelmiş saldırı yapıyor ve oyuncu kaybına veri kaybına neden oluyor dediğimiz gibi bu işin peşini hiçbir şekilde bırakmayacağız işin arkasında kimler var ortaya çıkacak çoluk çocuk diyen arkadaşlar o kadar bilgisizsinizki bunun hakkında kanun var? siz hala bir şeyler inanmak istemiyorsunuz SlimmWeb gibi bir şirketin cihazına saldırı yapılıyor bunun cezası yokmu sizce? biraz bir şeyler öğrenin.

The_Airy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Olay uzamasın diyorsunda bizim sunucumuzda o kadar emek vermişken yapılan saldırılar? bu saldırılar bizi çok geriye düşürdü bi kendinizi bizim yerimize koyun çoluk çocuk gelmiş saldırı yapıyor ve oyuncu kaybına veri kaybına neden oluyor dediğimiz gibi bu işin peşini hiçbir şekilde bırakmayacağız işin arkasında kimler var ortaya çıkacak çoluk çocuk diyen arkadaşlar o kadar bilgisizsinizki bunun hakkında kanun var? siz hala bir şeyler inanmak istemiyorsunuz SlimmWeb gibi bir şirketin cihazına saldırı yapılıyor bunun cezası yokmu sizce? biraz bir şeyler öğrenin.
DartSteon un Bizim yönlendirmemiz ile reklam yaptırdığını nerden çıkarıyosun Adamın Bızle alakası yok bizim sunucuya Saldırı yaptığının ses kaydıda bulunuyor. Kendi Kafasına göre iş yapıyor kendısı Diyosunuzya Dava açtık falan daha iyi oldu kim suçlu kim suçsuz ortaya çıkar. Sen benim soruma cevap vermemiştin bu arada bizim dc dekı adamlara özelden siz tarafından reklam yapıldığı zaman sizin dc sunucunuza geldiğimizde neden böyle yapıyorsunuz dedik bizi banladınız sonrada bizi karalamak için kendileri yapmıs deniliyo :D

The_Airy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bu saldırılar makineye zarar veriyor hepimizin dava açma hakkı var 2 yıl sürebilir sürsün. O kadar emek var Türktowny'nin yasal haklarını çiğneyemez kimse istediğiniz kadar dalga geçebilirsiniz umrumuzda değil verilen emeğe saygınız yok dava açtık inanmayan inanmasın biliyoruz bu işlerin arkasında kim var hakkımızı savunmak ne zamandan beri toxlic oldu bize toxic diyorsunda attığım ss lere iyi bak bana nasıl küfür ediyorlar Allaha atatürke ettikleri küfürler var bu durumda bizmi toxic oluyoruz yazık size. Ekli dosyayı görüntüle 187882 bu funcube yetkilisiydi. Ekli dosyayı görüntüle 187883
YETKİLİSİY(Dİ) Kendi azınla söylüyosun Bu arada sizin şuanda moderetörünüz olan emirhanın küfür ss lerı var bizde ruth yada yaptı atıldı Bu olayı neden uzatıyosunuz anlamıyorum Adamın Anında Atılmasını mı beklıyosunuz Kurucuların tek amacının dc de kım kıme kufur yazmıs onu takip etmek mi Kurucunun haberi olduğunda yetkisi alındı