TürkTowny | Yetkililerin, belli başlı oyuncuların rezilliği.

HitlerOyunda

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
DarthSteon adlı şahıs ile FunCube olarak bizim bir ilgimiz yok,
Minecraft Sunucumuzda Yetkiliye Hakaret + Hile Kullanımından dolayı Kalıcı olarak Banlı.
Bizim bir alakamız olsa zaten bize de hakaret etmezdi.
Ayrıca bizim sunucumuza da saldırı yapacağını söylemişti ve bizim gözümüzü korkutmak için SSler atmıştı.
Gidip size reklam yapıp Dinimizi ve değerlerimizi yok sayması kendisinin yapmış olduğu ayıp.
DarthSteon adlı şahısı bizim yetkilimiz gibi gösterip konuyu çarpıtıp uzatıyorsunuz.

Ruth adlı şahısa gelecek olursak,
Sunucumuz ilk kurulduğunda Destekti,
ve üstte anlattığım üzere yaptığı kötü laflardan sonra yetkisini aldık.
Attığınız SSlerde Ruth Adlı Şahısın yeşil renkli yani oyuncu rolünde olduğunu göreceksiniz.
Yaptığı ilk yanlışta yetkisi almış bulunuyoruz,
Kendisinin yetkisini aldıktan sonraki dediği sözler bizi ilgilendirmez.
Bu konu da da Bir Çarpıtma olduğunu düşünüyorum.

''Porter para ile eşya satıyor, Merdivan altı işler dönüyor'' Konusuna gelecek olur isek,
Sunucu bizim istediğimizi satabiliriz, bu bir,
İkici olarak ise, Her Hangi bir satın alım veya satış ortada bulunmuyor,
Porter sadece gelecek olan VIP kitlerinden bahsetti ve güncelleme gelmeden bir kaç gün önce kiti verebileceğini söyledi.

Sonuç Olarak,
Sattığımız ürünler sizi ilgilendirmez,
DarthSteon ve Ruth ile olan sorununuzu kendiniz başka iletişim yolları ile çözün,
Forumu bu tür şeyler ile kirletmenin doğru olmadığını düşünüyorum,
Konuların çarpıtılarak çocuksu bir kavgaya gidiyor,
Artı Olarak bu 2 Sunucunun da İtibarını zedeliyor.
Kavgadan çok çözüm odaklı olmak gerekiyor.
Bu Olayların Daha Fazla Uzamamasını diliyorum...

İyi Günler.
Olayı siz başlatmışsınız :D
Evet abi bizi ilgilendirmez:fratmania::fratmania::fratmania::fratmania:
gizliden satarız arkadaşlar :caktirma::caktirma::caktirma::caktirma:
P2W yapacasanız açık yapın bu işi. Vip alanlar ahmak mı? Vip'lere gelecek kitmiş, insanları kandırmak bu kadar kolay olmamalı. Çocuk oyuncağı değil bu, yoksa öyle mi :habersiz:

Ruth yetkisi gidiyor, geri geliyor sürekli. Bu kadar sorunlu bir yetkilinin oynamasına izin vermek çok yanlış bir davranış.

Diğer vip'lere gizliden item satalım mı sana diye yazmadığınıza iddiaya girerim :)

The_Airy

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Olayı siz başlatmışsınız :D
Evet abi bizi ilgilendirmez:fratmania::fratmania::fratmania::fratmania:
gizliden satarız arkadaşlar :caktirma::caktirma::caktirma::caktirma:
P2W yapacasanız açık yapın bu işi. Vip alanlar ahmak mı? Vip'lere gelecek kitmiş, insanları kandırmak bu kadar kolay olmamalı. Çocuk oyuncağı değil bu, yoksa öyle mi :habersiz:

Ruth yetkisi gidiyor, geri geliyor sürekli. Bu kadar sorunlu bir yetkilinin oynamasına izin vermek çok yanlış bir davranış.

Diğer vip'lere gizliden item satalım mı sana diye yazmadığınıza iddiaya girerim :)
Bizim vip olayımız seni alakadar etmiyo kardeşim

Komünist

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bunun hiçbir açıklaması olamaz rezillik.
Peki ya bizim oyuncumuzun reklam suçunu bize atıp daha sunucu açılmadan yan hesabıma reklam yapmanız ne oluyor ?
Screenshot_20210102-170214.png

Bu arada oyuncumuzun reklam suçunu niye bize atıyorsun deme çünkü hesabın fake olduğu ve sizin tarafınızdan açıldığı çok belli.

Son düzenleme:

HitlerOyunda

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başarısız bir sunucu :tamam:
Hala daha kıvırıyosun. Sizin yaptığınız sunucu yönetmek değil Zenne olmak :1:
Gizlice satarız elmas p4 yazıyor hala bizim sorunumuz diyosun? 50 Kişinin sorunu yok aynen çok iyisiniz abi :bıyık::bıyık::bıyık::bıyık::bey::bey::bey::bey::bey:

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Her şey ortaya çıkacak hepsinin alakası var her şeyi biliyoruz merak etmeyin siz dosyaları yarın atıyorum kağan ile ben adliyeye gittik ifademizi verdik inanmayanlar var ise özelden yazabilir kanıtlarıyla beraber atıcam. 2. olarak DartSteon adlı şahısla çalışan kişileri biliyoruz merak etmeyin her şey gözüküyor. Türktowny'nin yasak hakları vardır.

Bu saldırılar makineye zarar veriyor hepimizin dava açma hakkı var 2 yıl sürebilir sürsün. O kadar emek var Türktowny'nin yasal haklarını çiğneyemez kimse istediğiniz kadar dalga geçebilirsiniz umrumuzda değil verilen emeğe saygınız yok dava açtık inanmayan inanmasın biliyoruz bu işlerin arkasında kim var hakkımızı savunmak ne zamandan beri toxlic oldu bize toxic diyorsunda attığım ss lere iyi bak bana nasıl küfür ediyorlar Allaha atatürke ettikleri küfürler var bu durumda bizmi toxic oluyoruz yazık size. Ekli dosyayı görüntüle 187882 bu funcube yetkilisiydi. Ekli dosyayı görüntüle 187883

tüm her şey ortaya çıkacak merak etmeyin :)
1. Dava açmak sizin işiniz DEYIL.
2. Batihost dan açtıysanız sizin dosyalarınıza ve sunucunuza Batihost bakar. Sunucunuza ağır bot atılıp yok edilirse BATIHOST SORUMLUDUR. Siz deyil. Bu saçma sapan sunucu işleriyle kalkışcağınıza gidip gerçekten kendi işinizi bulup ordan para kazanın.
3. Ne hakları? Gerçekten hakkınız olsa böyle saçma sapan bir konuda çocuk işleri çevirmezsiniz be! Rezil bir ekip olduğunuz burdan belli oluyor! Hatanızı düzgün düzeltmek yerine "BİŞZ YAŞAL ŞORUMLULUKLARIMIZ VARDIR" gibi şeylerle uzatıyorsunuz! Daha çok kavgaya sürüklüyorsunuz!

Airy. Saçma sapan bir sunucu için açtın. Sizinkilerde reklam yapıyor onlarınkiside. Adeta çocuk parkına döndürdünüz. Şu konuyu bırakın uzatmadan. Yoksa gerçekten 2 nizde çocuk gözünden görülceksiniz.

+Bir boş yapayım!! : Eskiden bu forumda böyle kavgalar olmazdı. Şimdi Fake Kızlar erkekleri davet edip "Sunucumuzda kız var!" Görüntüsünemi uğraşıyor ben anlamadım.... Gerçekten bu tezgah karıştı.

2 Nizde towny açtınız diye savaş açmanıza gerek yok. Artık küfür etmek bile daha iyi bi seçenek oldu. Fakat herkes kendi milletiyle savaşmayı seviyor. Ben senin yerine olsam elimdeki kanıtları koyar ve bırakırdım. Çünkü gerçekten... Küfürden beter oldu bu ortam. Artık millet sunucuda reklam yaptı diye dava açıcak yani o kadar ağlanması durumuna geldik.

Artık bu konu devam ederse boş yapmaktan başka bir sebeple girmicem. Çünkü gerçekten sıktı.

TürkTowny

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
2. Batihost dan açtıysanız sizin dosyalarınıza ve sunucunuza Batihost bakar. Sunucunuza ağır bot atılıp yok edilirse BATIHOST SORUMLUDUR. Siz deyil. Bu saçma sapan sunucu işleriyle kalkışcağınıza gidip gerçekten kendi işinizi bulup ordan para kazanın.
3. Ne hakları? Gerçekten hakkınız olsa böyle saçma sapan bir konuda çocuk işleri çevirmezsiniz be! Rezil bir ekip olduğunuz burdan belli oluyor! Hatanızı düzgün düzeltmek yerine "BİŞZ YAŞAL ŞORUMLULUKLARIMIZ VARDIR" gibi şeylerle uzatıyorsunuz! Daha çok kavgaya sürüklüyorsunuz!

Airy. Saçma sapan bir sunucu için açtın. Sizinkilerde reklam yapıyor onlarınkiside. Adeta çocuk parkına döndürdünüz. Şu konuyu bırakın uzatmadan. Yoksa gerçekten 2 nizde çocuk gözünden görülceksiniz.

+Bir boş yapayım!! : Eskiden bu forumda böyle kavgalar olmazdı. Şimdi Fake Kızlar erkekleri davet edip "Sunucumuzda kız var!" Görüntüsünemi uğraşıyor ben anlamadım.... Gerçekten bu tezgah karıştı.

2 Nizde towny açtınız diye savaş açmanıza gerek yok. Artık küfür etmek bile daha iyi bi seçenek oldu. Fakat herkes kendi milletiyle savaşmayı seviyor. Ben senin yerine olsam elimdeki kanıtları koyar ve bırakırdım. Çünkü gerçekten... Küfürden beter oldu bu ortam. Artık millet sunucuda reklam yaptı diye dava açıcak yani o kadar ağlanması durumuna geldik.

Artık bu konu devam ederse boş yapmaktan başka bir sebeple girmicem. Çünkü gerçekten sıktı.
1. Batihost ne alaka 2. Evet hakkımız var 3. Konuyu açan sizsiniz dalgamı geçiyorsun?

Porter

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Bu konu için herkes adına özür dilerim fazla saçma ve toxic bir konu haline geldi. Yapılan suçlamaların tamamı asılsızdır ellerinde yeterli delil varsa istediklerini yapabilirler forumu kirlettiğimiz için tekrar herkes adına özür dilerim daha olgun davranmamız gerekirdi isteyen hakkımda istediğini düşünebilir iyi geceler diliyorum.

(İstediğinizi yapabilirsiniz onun dışında ne beni nede insanları daha fazla rahatsız etmeyin lütfen)

TürkTowny

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu konu için herkes adına özür dilerim fazla saçma ve toxic bir konu haline geldi. Yapılan suçlamaların tamamı asılsızdır ellerinde yeterli delil varsa istediklerini yapabilirler forumu kirlettiğimiz için tekrar herkes adına özür dilerim daha olgun davranmamız gerekirdi isteyen hakkımda istediğini düşünebilir iyi geceler diliyorum.

(İstediğinizi yapabilirsiniz onun dışında ne beni nede insanları daha fazla rahatsız etmeyin lütfen)
Merhaba, Evet dedikleriniz çok doğru çok boş bir muhabbet aslında bizim bu konuyu buraya taşımamamız gerekirdi. Bizim sorunumuz Zergi ile DarthSteon bu arkadaşlar para verdirip sunuculara saldırtıyor size de saldırdılar kanıtını özelden atabilirim zergi adlı arkadaşın size saldırdığına dair elimizde kanıt var gerekli belgelerimiz var zaten dava olayına gelicek olursak bizim dava açıcağımız kişiler DarthSteon ve yanında kimler var ise kanıtlarımız var Funcube ile ilgili hiçbir sorunumuz yoktu sonradan fake hesaplar ile reklam yapılmış Türktowny diye bir hesap açılmış yani bunu herkes yapıp suçu bize atabilir bu durumda bizi suçlayamazsınız. Biz size direk sizin oyuncunuzun reklam yaptığını söylüyoruz siz bize fake hesaplar ile geliyorsunuz... Neyse iyi akşamlar dilerim

Porter

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba, Evet dedikleriniz çok doğru çok boş bir muhabbet aslında bizim bu konuyu buraya taşımamamız gerekirdi. Bizim sorunumuz Zergi ile DarthSteon bu arkadaşlar para verdirip sunuculara saldırtıyor size de saldırdılar kanıtını özelden atabilirim zergi adlı arkadaşın size saldırdığına dair elimizde kanıt var gerekli belgelerimiz var zaten dava olayına gelicek olursak bizim dava açıcağımız kişiler DarthSteon ve yanında kimler var ise kanıtlarımız var Funcube ile ilgili hiçbir sorunumuz yoktu sonradan fake hesaplar ile reklam yapılmış Türktowny diye bir hesap açılmış yani bunu herkes yapıp suçu bize atabilir bu durumda bizi suçlayamazsınız. Biz size direk sizin oyuncunuzun reklam yaptığını söylüyoruz siz bize fake hesaplar ile geliyorsunuz... Neyse iyi akşamlar dilerim
Aslında bu konuyla ilgili zamanında sizlede konuştum reklamla ilgim yok türktowny diye hesap açıp sunucumun genel chatinde reklam yapanda oldu pek umursamıyorum şahsen reklamdır vb. darth zamanında banada saldırdı mecburi uzlaşmaya gittik. Yani darth ile hiçbir ilişiğim yok Yetkililirden konunun kapatılması ile ilgili talepdede bulunacağım herkesten tekrar özür dilerim.

İYİ GECELER <3

TürkTowny

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aslında bu konuyla ilgili zamanında sizlede konuştum reklamla ilgim yok türktowny diye hesap açıp sunucumun genel chatinde reklam yapanda oldu pek umursamıyorum şahsen reklamdır vb. darth zamanında banada saldırdı mecburi uzlaşmaya gittik. Yani darth ile hiçbir ilişiğim yok Yetkililirden konunun kapatılması ile ilgili talepdede bulunacağım herkesten tekrar özür dilerim.

İYİ GECELER <3
zergi size saldıran türktowny hesabıyla hiçbir alakamız yok biri gamze diye bir hesap açmış xd komik büyük ihtimal ile türktowny'nin adını kötülemek için yapıyorlar umarım böyle reklam durumu olduğunda bizlere gelip bildirirseniz seviniriz.
yani bu darthsteon bilmiyorum kaç yaşında insanlara para verdirip sunucumuza saldırtıyor şu an sunucumuzun durumu geçekten kötü ne zaman güzel bir oyuncu sayısı alsak sunucumuza saldırı oluyor ve darthsteon adlı arkadaş sizin sunucunuzun reklamını yapıyor bu durumda siz olsaydınız ne yapardınız?

Porter

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
zergi size saldıran türktowny hesabıyla hiçbir alakamız yok biri gamze diye bir hesap açmış xd komik büyük ihtimal ile türktowny'nin adını kötülemek için yapıyorlar umarım böyle reklam durumu olduğunda bizlere gelip bildirirseniz seviniriz.
yani bu darthsteon bilmiyorum kaç yaşında insanlara para verdirip sunucumuza saldırtıyor şu an sunucumuzun durumu geçekten kötü ne zaman güzel bir oyuncu sayısı alsak sunucumuza saldırı oluyor ve darthsteon adlı arkadaş sizin sunucunuzun reklamını yapıyor bu durumda siz olsaydınız ne yapardınız?
Siz bir malı kullanmadan ne olduğunu bilemezsiniz değilmi bende tanımadan önce iyi biri olduğunu düşünüyordum tanıdıkça uzaklaşmaya başladım pisikolojik sorunlara sahip biri aileye sahip değil onun içinde üzülüyorum ama elimden bir şey gelmez sürekli suçlamalara maruz kalmak davalarla tehdit edilmekten sıkıldım.

TürkTowny

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Siz bir malı kullanmadan ne olduğunu bilemezsiniz değilmi bende tanımadan önce iyi biri olduğunu düşünüyordum tanıdıkça uzaklaşmaya başladım pisikolojik sorunlara sahip biri aileye sahip değil onun içinde üzülüyorum ama elimden bir şey gelmez sürekli suçlamalara maruz kalmak davalarla tehdit edilmekten sıkıldım.
biz sizi tehdit etmedik biz yapıcağımız şeyi belirttik "dava açarız şöyle yapmazsanız" gibi sözler söylemedik sadece saldırıları yapan kişinin cezasız kalmayacağını belirttik. DarthSteon adlı arkadaş insanlar emeği ile oynuyor bu cezasız kalmayacak belirtmek isterim bu arada sokağa çıkma yasağı bittiği zaman elimizdeki kanıtlar ile işlem başlatılacaktır cihaza zarar veriyorlar bu saldırıları yaparken bu suçtur.

Porter

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
biz sizi tehdit etmedik biz yapıcağımız şeyi belirttik "dava açarız şöyle yapmazsanız" gibi sözler söylemedik sadece saldırıları yapan kişinin cezasız kalmayacağını belirttik. DarthSteon adlı arkadaş insanlar emeği ile oynuyor bu cezasız kalmayacak belirtmek isterim bu arada sokağa çıkma yasağı bittiği zaman elimizdeki kanıtlar ile işlem başlatılacaktır cihaza zarar veriyorlar bu saldırıları yaparken bu suçtur.
Herneyse söylediğim gibi bu son mesajımdır konunun kapanması dileğiyle umarım sizde iyi yerlere gelirsiniz.
Dava vb. içinde iyi şanslar.

TürkTowny

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Herneyse söylediğim gibi bu son mesajımdır konunun kapanması dileğiyle umarım sizde iyi yerlere gelirsiniz.
Dava vb. içinde iyi şanslar.
iyi yerlere gelmek için çok çalıştık bu arkadaşlar yüzünden hiçbir şey başaramadık bu üzücü istediklerini elde ettiler şimdi sıra bizde çok başları ağrıyacak hemde çok...