(şuanda bakımda akşam açılcak)LAZY PANDA CONCON CRAFT / Devasa Şehir /ROLEPLAY/Adaletli Ortam/Gerçekçi Sistemler/BETA V1.0 AÇILDI/

Sunucu Nasıl ?

• Kullanılan toplam oy
    5

canerkayhan00

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.lazypandatr.tk
Oyun Sürümü
1.12.2
Sunucu Slotu
50
Sunucu Türü
emek conconcraft
Selam LazyPanda sunumuz açıldı sunucumuz (BETA V1.0 1.12.2 ANA SÜRÜMDE 1.15.2) roleplay sunucusudur fotolar ile gelin devasa şehirimizi tanıtım sizlere ama fotoğraflardan önce sistemlerimizden ve sunucudan bahsedim:
Sunucumuz 6gb ram sahip olup ryzen 5 3600x türkiye/bursa lokasyonludur

sunucumuzda pek az server de görülen (ben şimdiye kadar görmedim) Bankadan kredi çekebiliyorsunuz ve her dakika 0.50 krş borcunuz artıyor size verilen sürede ödemesseniz cezaevine gönderiliyosunuz (ceza evi yapım aşamasında)

klasik her sunucuda olan meslekler var polis,çiftçi,hırsız,aşçı,asranot ,çöpçü,oduncu vs

Craft rise de illaki herkes katil kim oynamıştır ve kanalizasyonu görmüştür bizde ekibimiz olarak düşündük dedik biz neden şehirimizin altında devasa tüm şehiri sarıcak bi kanalizasyon yapıp oralara hırsız,uyuşturucu mekanları yapmıyoruz?
ve inşasına başlandı BETA V1.5 DE Tüm Şehirin altında bir kanalizasyon olucak orada ise bi nevi yer altı mekanları olucak

Ve olmazsa olmaz Aras Kargo serverimizde herkesin yapabilceği kargocu mesleği var

ana sürümde ise havalimanı,yer altı metrosu, nasa,nasa araştırmascısı,özel uzaylı bosları ve ufak uzaylı mobları bu tarz gerçek dünyamızda olan şeyleri suncumuza getircez tabi önce desteğinize ihtiyacım var sunucuma gelirsen zaten en büyük desteği verebilirsin bana.

onun dışında sunucumuza skripter alımı olucak ben az çok biliyorum ama yetmiyor discord adresimize gelerek başvuru yapabilirsiniz

Eğer sevdiysen buyur bekliyoruz seni :)

Screenshot_1.png
Screenshot_4.png
Screenshot_9.png
Screenshot_35.png

Screenshot_38.png
Screenshot_36.png
Screenshot_29.png

Screenshot_50.png
Screenshot_23.png
Screenshot_26.png
Screenshot_13.png
Screenshot_15.png
Screenshot_16.png
Screenshot_8.png

Screenshot_18.png
Screenshot_33.png
Screenshot_41.png

Screenshot_42.png
Screenshot_12.png

T3HL1K3

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
eskiden tksz de oynuyordum belki bilirsiniz taki sizin sunucu gelene kadar sizin sunucu geldi girdim ve çıkamıyorum çok bağlandım sunucu 10 üzerinden 10 bütün cocon serverlerına 1000 basar o kadar güzel ki mükemmel bir sunucu yapmıssınız ellerinize emeğinize sağlık.....