Mojang Ekibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Y

YigitHan Ender

Ziyaretçi
Axe madem benimle aynı düşüncedesin niye beni
beni eziyon ben büyüyüne kesinlikle avukat olmayacam be.

De4D_L4nDeR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
itiraf zamanı ben beğeni almak için yazmıştım yorumu konu nereye geldi :D :D ama sonradan çocuğun haklarını savunmak gerektiğini farkettim vee savunucu doğduuu bütün kötü adamların hakkını yer iyilerinkini savunur yeaahh :D

Y

YigitHan Ender

Ziyaretçi
Senin mesajından sonra kendimi Joker gibi hisettim. :D

Y

YigitHan Ender

Ziyaretçi
XD neyse sana iyi savunmalar ben bu konuya daha çok mesaj yazarsam dahada ezilecem büyük ihtimal.

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Yinede sen katılma sana bir şey soracaklar sen , Yes yes dersin hele yaşın işini bitiriyor madem kodlarla bilgin çok kendine oyun yap bize yolla ozaman anlarız sen kendini _jebden akıllımı sanıyorsun hem evdeb yapacaksın diye bir şey yok mojangın ofisine gitcen taaaa amerika vs. 1 gün sonra evine sonra tekrar ofise gelcen sana öyle bir şey sorcaklar sen ise birşeyler sallarsın kesin bunu dersin :hwhwygsuhsuwgwushywgqgajshxkxkxjdj.yani bu mojang ekibine katılmak kolay değilmi amerika'y git ofisinde ingilizce konuş ama seni alma imkanları % 0000000000000000000000000

amerika deil isviçre glb[DOUBLEPOST=1374840312,1374840025][/DOUBLEPOST]
Bebeleri almazlar :sırıtmak::sırıtmak::sırıtmak::sırıtmak::sırıtmak::sırıtmak:

sen annenin karnından 14-15 yaşındamı çıktın ? ve yunus sen hayallerine devam et büyüyünce belki birlikte kodlarız[DOUBLEPOST=1374840493][/DOUBLEPOST]
Biz zaten öyleyiz. 2011 den sonra hak çok değişti çok.
Harbi konu nereye geldi lan? mojangtan milletimizi sövüyoruz.
saçmalamak neyse. hadi gerçekten. forumda artık dua edecek kadar olduk düşün. :sırıtmak:

sövüyoruz değil sövüyosun

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu rapor ediyorum bu kadar tartışma yeter.

De4D_L4nDeR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
herkes salak saçma şeyler yazıyo buda benden olsun son kopyaladığım şey :D ((bu eğlence amaçlıdır banlanmamayı arz ederim kimseye hakaret içermiyor ((neredeyse)) " Erkeğin Or**pusu Burda Dediler Geldik ‪#‎IVUTEAM‬ " ) :D :D

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Valla aga dalga fln geçtim ama sonuna kadar git bu amacının ardından dalga geçenlere ve bana bakma
Büyük hayaller büyük işlerin başarılmasındaki ilk basamaktır sana ne söylerlerse söylesin ne olursa olsun o yolda gitmelisin kendi amacının peşinden gitmelisin bir başkası sana hadi len ordan yapamazsın dediği için vazgeçmemelisin
burada seninle dalge geçenlerin hepsinin (bende dahil) öyle büyük hayalleri öyle büyük amaçları olduki hatta kimisinde hala var :sırıtmak:
Neyse bu kadar moral (boş) konuşuk yeter sen devam et aga ne söylenirse söylensin

De4D_L4nDeR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yazdığın paragrafın sadece ilk cümlesiyle son cümlesini okuyabildim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...