Mojang Ekibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Y

YigitHan Ender

Ziyaretçi
bir süre sonra kendiside anlıyıcaktır emin ol
Tamam da bu 7,8 yaşındaki çocuğa konuşmak gibi olmadımı.?
evet anlayacaktırda sanki 7,8 yaşında geç anlayacak belirli bir süre verelim ona herkezin belirli caymadığı bir hayali var.

De4D_L4nDeR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Peki ya Gerçekten bir gün Mojang ekibine katılırsa? O zaman onunla geçtiğiniz dalgadan utanacaksınız.

De4D_L4nDeR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gurur duyarsın. Tamam. O zaman ailen (ne bileyim üniversiteliysen) sen her eve geldiğinde senin hayallerinle dalga geçsin, Sana küfür edip dursun seni aşağılasın sonra sen üniversiteyi bitirince senle gurur duysunlar? Mantık bunun neresinde? Daha doğrusu gereken mantık sende var mı?

Y

YigitHan Ender

Ziyaretçi
Zaten onunla dalga geçmedim onurunuda kırmak istemiyorum
Minecraft kaç yılında çıktı peki?
düşün. o kadar tıl geçmiş ve 1.6 sürümü geçmiş.
Zaten 13 yaşında bir çocuksun. Beki büyünce diyenler olacak ama zaten bir türk'ün mojang'a katılması imkansız.
düşün türkiyedeki bilim adamları nerdeyse hiç yok.
amerikaya bak adamlar uzayda patates yetiştirmeye çalışıyorlar herkes bir türkün olabileceği bir hayale ulaşmalı
mesela bazen bir türk cumhurbaşkanı olmak ister pilot olmak ister. artık nerdeki öyle şeyler.
artık bazı yürklerimiz hristiyan olup amerikada yaşıyor bu ne. kısaası boş boş hayallaer gerçekleşirse kötü olur.

De4D_L4nDeR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tabii hepimiz idealsiz desteklenmeyen bir çocukluk geçirdiğimiz için çocuğun hayellerini boşa çıkarma hakkımız olduğunu düşünüyoruz.
(a.q yeter ayarlara giriyorum bildirim çıkıyorum bildirim bi susun lan :D )

En iyi cevaplar
0
Gurur duyarsın. Tamam. O zaman ailen (ne bileyim üniversiteliysen) sen her eve geldiğinde senin hayallerinle dalga geçsin, Sana küfür edip dursun seni aşağılasın sonra sen üniversiteyi bitirince senle gurur duysunlar? Mantık bunun neresinde? Daha doğrusu gereken mantık sende var mı?

benim o kadar büyük hayallerim yok :esnemek:

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zaten onunla dalga geçmedim onurunuda kırmak istemiyorum
Minecraft kaç yılında çıktı peki?
düşün. o kadar tıl geçmiş ve 1.6 sürümü geçmiş.
Zaten 13 yaşında bir çocuksun. Beki büyünce diyenler olacak ama zaten bir türk'ün mojang'a katılması imkansız.
düşün türkiyedeki bilim adamları nerdeyse hiç yok.
amerikaya bak adamlar uzayda patates yetiştirmeye çalışıyorlar herkes bir türkün olabileceği bir hayale ulaşmalı
mesela bazen bir türk cumhurbaşkanı olmak ister pilot olmak ister. artık nerdeki öyle şeyler.
artık bazı yürklerimiz hristiyan olup amerikada yaşıyor bu ne. kısaası boş boş hayallaer gerçekleşirse kötü olur.
Türkler her şey olabilir bu kadar küçük görme Türkleri biz zamanında dünyanın yarısını aldık sonra yok olmanın eşiğine geldik onlarca devlet bize saldırdı biz ne yaptık hepsini çok eski teknolojimiz olmasına rağmen püskürttürk neden mi ? Çünkü: Biz Türk'üz!!

En iyi cevaplar
0
Türkler her şey olabilir bu kadar küçük görme Türkleri biz zeamanında dünyanın yarısını aldık sonra yok olmanın eşiğine geldik onlarca devlet bize saldırdı biz ne yaptık hepsini çok eski teknolojimiz olmasına rağmen püskürttürk neden mi ? Çünkü: Biz Türk'üz!!

madem Türksün göster ürksün +1

(konu nerdeen nereye geldi :D )

Y

YigitHan Ender

Ziyaretçi
AH yeter ama be! neresini anlamıyorsunuz adam gibi anlatıyorum!
herkes MOJANG'A GİREMEZ!
Düşün sen mojanga katılmak istiyorusun. daha amerikada bunu isteyen kaç genç var ?
amerikada 8 yaşındaki çocuk biraz uğraşarak 2d oan bir oyun bile yapıyor java kodluyor düşün.
Biz onun hayellerini kırmak değil gerekeni ona anlatmaya çalışıyoruz.
düşün ben o çocuğun yerinde olaım sende benim. sen bana bu mesajı yazıyorsun bende anlamıyoru bir türlü saf gibi.
rahatsız edici değilmi.
TÜRKLER DAHA bir kitabın önsösünü okumaya üşeniyorlar.[DOUBLEPOST=1374836020,1374835942][/DOUBLEPOST]Biz hala iki kişiyiz lider12'le haklarımızı savunuyoruz falan! :D

De4D_L4nDeR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kendi milletimizle dalga geçecek hale geldik Yarabbim.

Y

YigitHan Ender

Ziyaretçi
Biz zaten öyleyiz. 2011 den sonra hak çok değişti çok.
Harbi konu nereye geldi lan? mojangtan milletimizi sövüyoruz.
saçmalamak neyse. hadi gerçekten. forumda artık dua edecek kadar olduk düşün. :D

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
AH yeter ama be! neresini anlamıyorsunuz adam gibi anlatıyorum!
herkes MOJANG'A GİREMEZ!
Düşün sen mojanga katılmak istiyorusun. daha amerikada bunu isteyen kaç genç var ?
amerikada 8 yaşındaki çocuk biraz uğraşarak 2d oan bir oyun bile yapıyor java kodluyor düşün.
Biz onun hayellerini kırmak değil gerekeni ona anlatmaya çalışıyoruz.
düşün ben o çocuğun yerinde olaım sende benim. sen bana bu mesajı yazıyorsun bende anlamıyoru bir türlü saf gibi.
rahatsız edici değilmi.
TÜRKLER DAHA bir kitabın önsösünü okumaya üşeniyorlar.
Türklere laf söylüyor ama önsöz(diğer yazamadıkları: Mojang,Amerika,olan,anlamsız cümle: Biz onun hayellerini kırmak değil gerekeni ona anlatmaya çalışıyoruz.,düşün yazdığında d büyük olmalıydı, olalım ,anlamıyorum, Rahatsız yazması gerek o cümlenin sonuna da soru işareti(?) koyulur) yazamıyor geçmiş olsun :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...