Mojang Ekibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi Arkadaşım IQ nun 150 Olması Demek Dünyada Sadece 5000 Kişide OLan Zekaya Denk Gelir Ama Senin Derslerin 4 Biraz Hayalini Küçült
Edit: Ama Gelecekte Olabilirsin

TheGold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olum ne saçmalıyorsunuz siz? O çocuğa mesaj yazan herkes " Şimdi " olamayacağını söyledi. Gelecekte olamazsın demediler. Benim mesajım 4. sayfada bakın hiç "Seni oraya almazlar!" demiş miyim. Ek olarak konuyu salataya çevirmişsiniz helal olsun. İnşallah birazdan moderatör gelir de temizler konuyu. :)

De4D_L4nDeR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
o gelene kadar iyice batıralım konuyu :D EEee politika hakkında ne düşünüyorsun :D :D

alenka1999

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hepinize tebrikler arkadaşlar. Bir çocuğun hevesini çat diye kırmayı onunla nasıl dalga geçtiğinizi sergilediniz. O yüzden bravo size.

13 yaşındaki bie çocuğun biraz daha mantıklı hayal kurmaması bizim mi suçumuz? Hem böyle saçma bir hayal kuruyorsa IQ'su nasıl yüksek olabilir anlamıyorum.(Yanlış anlaşılmasın adı üstünde hayal arkadaşın zekasına laf ettiğim yok.)[DOUBLEPOST=1374860890,1374860266][/DOUBLEPOST]
Moderatör Abi Hariç Hepiniz Yüzünden Hayallerim Kırıldı :( Moderatör Abi Çok Teşekkürler :) MC Batuhuso'yada Çok Teşekkürler :)

Ama Düşündüğüm Mojang'a Şimdi Girmek Değil Nede Olsa Notch ve Jeb Ölecek ve Mojang Ekibini Başkaları Üstlencek Notch'un Yaşını 40 Diye Alırsak 60 Yaşında Ölürse Bende 32 Yaşımda Mojang'a Girebilirmiyim ? Söylemeye Çalışıtığım bu ?

Bu Arada İngilizcem En İyi Dersim Matematik ve İngilizce 5 Geriye Kalanlar 4 :) Yani İngilizceyi Dert Etmiyorum :)

Lan oğlum 13 yaşındasın şimdi sen 8. Sınıfa geçecen demi? Bende 14 yaşındayım ve liseye geçicem. Sana sadece şunu söyleyeceğim. Ben 7/24 saat bilgisayar başında takılır ve mat, ing sınavlarına öyle girerdim. Ne ingilizcem ne de matematiğim 4 geldi. Aynı zamanda ingilizcem kesinlikle seninkinden kat be kat daha iyidir bu konuda iddaya bile girerim. Artık boş hayaller yerine büyük hayaller peşinde koş dostum. Mojang'a gireceğine biraz daha hırs yap ve bakarsın ilerde kendi oyununu çıkarırsın. (Kendi oyunu biraz daha mı saçma oldu :D)

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
7 Senedir Bilgisayarda Oyun Kodlayıp C++'yla Kodladığım Program Sayesinde (3 Ayımı Aldı) Her Dosyayı Düzenleyip Kendime Özgü Yapabiliyorum... Diğerlerine Gelince Verdiğiniz Cevaplar Yüzünden Gülmekten Uçtum Evin Penceresinden İçeri Yuvarlanıp Çöp Kovasına Girdim İçindeki Çöpler Yuvarlanıp Babamın Oturduğu Kltuğun Önüne Geldi Eve Giremiyorum :(

Bu Arada "Life Hunter" Game Maker Ne İşe Yarayacak? Sadece Flash Oyun Yapımı İçin

Bu Arada "LarciuS" İngilizcem 5 - Üniversiteyi ****** Et - 180 IQ'lu Çocuğu Almazlarmı Sanıyosun :) (Ben Değilim Ha Çocuğun Teki (Aynştayn Reyiz'in IQ'su = 160))
hem okul hem işe gitmeye razımısın ? sadasasdsa

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
180 IQ nedir :D adam uzaylılar tarafından kaçırılmış yeni beyin takarak dünyaya geri bırakmışlar galiba.

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
180 IQ yla 4 alma bunuda açıklayın :D

alenka1999

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ya saçma sapan konu işte kapatın gitsin neymiş 13 yaşmış neymiş IQ'su 148 miş bırakın bu işleri bırakın la :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...