Minecraft pe : map yükleme [ ios ] - [ sade anlatım ] - [ dev rehber ] - [ no jailbreak ]

Black Jesus

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Evasi0n'un sitesinde hala iPad'le uyumlu olduğu yazıyor. Ve yaklaşık 1 ay öncesine kadar iOS 6.x cihazımda JB vardı.

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hep yanlış bilgi Şu an İOS 6.1.3 ve üstüne jb olmuyor lakin
şu an jb en son 6.1.3 çıktı fakat yarım kırabildiler hiç açık kalmadığı için artık jbyi bıraktılar şu an hiçbi versiyonda açık yok
Ama 6.1.3'e A4 işlemci kullanan cihazlara (iPhone4/3GS iPod Touch 4) birtek jb oluyor RedSn0w çıkardı bunu ama tethered malesef ama umudunuzu kesmeyin apple mutlaka açığı olan bir ios versiyonu çıkaracaktır bundan kurtulmak için yıllarca uğraştı apple şu an jb olmayan hiçbir sürümde açık yok
Not:Alıntı değildir kendim yazdım
Bir Beğen'iyi az görmeyin :)

Wollark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gitmişsiniz https://forum.gamer.com.tr/konu/minecraft-pocket-edition-nedir.81977/ bu konuyu sabitlemişsiniz. 7 mesaj 1,015 görüntüleme var bunda 19 mesaj ( %100 zamanla artacak ) ve 2000+ görüntüleme var. Hangisi daha yararlı konu Allah aşkına bir söyler misiniz ?[DOUBLEPOST=1384024558,1382855972][/DOUBLEPOST]Konu, PE bölümünden PE Destek bölümüne taşınmıştır.

Angora_06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
iPhonesi Olanlar İçin Yararlı Bir Konu Keşke Symbianıda Olsa :(

Theaser99

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence forumda ayOS kullanan çok kişi yoktur.Sen Android'e bir el atıver.

yigit9955

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yep, ama androidler icinde bir seyler yapabilirsin istersen bu konudaki bazi yerleri degistererek yapayim :creeper:

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şu appladan ne istiyosunuz be arkadaş adamlar zaten batacak bari uğraşmayın madem iossu sevmiyosunuz gidin android kullanın iosu eleştirmeden önce bi androidi eleştirin ne kadar eksiği var görün!

yigit9955

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Nope ben el aticam simdi android konusunuda ben yapmis olayim ama bi program bulamadim onuda halledersem bi :D

Jorkeon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Fiyasko konu. Iphone 4S kullanıyorum ve telefona iFile, iExplorer ya da iFunBox 'dan dosya atmak için dosya izni gerekir ve bu izin jbsiz olmaz. JBninde tercih edilmemesi gerekir.

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Fiyasko konu. Iphone 4S kullanıyorum ve telefona iFile, iExplorer ya da iFunBox 'dan dosya atmak için dosya izni gerekir ve bu izin jbsiz olmaz. JBninde tercih edilmemesi gerekir.
iFile için evet ancak iExplorer ve iFunBox için gerek yok JB'ye. İstediğin gibi map atabilirsin telefonuna.

Jorkeon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güzelim olmaz öyle, video çekeyim göstereyim. Jbsiz atılabilen tek şey itunes dan müzik. Iphone 4S kullanıyorım. İstersen video çekeyim? Mapı bırak, skin bile değiştiremezsin.