ÇÖZÜLDÜ Apple mi windowsmu

Mcimi tercih edeyim windowusumu

• Mac

Kullanılan: 7 26.9%
  • Windows

Kullanılan: 19 73.1%

• Kullanılan toplam oy
    26

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle konu yeri yanlış olabilir eğer öyleyse özür dilerim. Beyler ben yeni pc alacağımda oyunları vb şeyler daha fazla önem veriyorum bunun için mac mi önerirsiniz windowsmu

Kralimben

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Windows. Çünkü;

1- Hiç Mac kullanmadım :D (bilgisayar marketleri dışında);
2- Windows daha çok oyun, uygulama vb. destekliyor diye düşünüyorum;
3- Hepsi bu kadar :)

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Windows. Çünkü;

1- Hiç Mac kullanmadım :sırıtmak: (bilgisayar marketleri dışında);
2- Windows daha çok oyun, uygulama vb. destekliyor diye düşünüyorum;
3- Hepsi bu kadar :)

ben markette bile kullanmadım :D , gerçeği bilmiyorum ama mac ın çok dandik olduğuna inanıyorum :D

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Windows bir kere bencil değil mac(apple) çok bencil tabletinin şarjı samsung a bile uymuyor :D:D::D neşe Windows bir kere çoğu kişinin kullandığı ve güvendiği marka daha çok oyun oluyordu sanırım diğer yorumu atan arkadaşa katılıyorum

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
öncelikle teşekkürler cevaplar için ama bir şey söyliyeceğim mac hiç virus kapmıyormuş ve artık tüm oyunları destekliyormuş bugün gittim baktım kullandımda applenın keni mağazasında yinede sizlere bi sormak istedim ilginiz için hepinize teşekkürler

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Herkezin windows demesinin sebebi her ne kadar kabullenemesek te mikrosoftun boynumuza tasmayı geçirmesinden dolayı. Başka bir işletim sistemini kullanmayı bilmiyoruz :( Bunda bizim de rolümüz var tabi tasmayla gezinmek hoşumuza gidiyor demekki. Şu an windows xp ücretsiz yani isteyen internetten serial vb. derdi olmadan yükleyebilir diğer sürümler için ise Bill Gates bilerek izin verdi crack vb. şeylerin çıkmasına maksatı işletim sistemini yaymaktı.

Bir kişi ben bilgisayar kullanmayı bilyorum diyorsa yanlış söylüyor o sadece windows kullanmayı biliyor.

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Herkezin windows demesinin sebebi her ne kadar kabullenemesek te mikrosoftun boynumuza tasmayı geçirmesinden dolayı. Başka bir işletim sistemini kullanmayı bilmiyoruz :( Bunda bizim de rolümüz var tabi tasmayla gezinmek hoşumuza gidiyor demekki. Şu an windows xp ücretsiz yani isteyen internetten serial vb. derdi olmadan yükleyebilir diğer sürümler için ise Bill Gates bilerek izin verdi crack vb. şeylerin çıkmasına maksatı işletim sistemini yaymaktı.

Bir kişi ben bilgisayar kullanmayı bilyorum diyorsa yanlış söylüyor o sadece windows kullanmayı biliyor.

tam üstüne bastın kardeşim

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
Oyun için windows fakat geri kalan her şey için mac. Ben çok almak isterim fakat pahalı oldugundan şu an alamıyorum. İleride belki bi işe girip çalışırım. O kadar sevmemin sebebi programlama vb. işlerle ugraşıyorum ve mac daha çok pratik oluyor.

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Size şunu söyleyeyim ki çoğu kişi olayı yanlış biliyor. Bir windows'un yanına OSX kuramazsınız ama bir Mac'e OSX yanına windows kurabilirsiniz. Ayrıca Mac'ler sağladığı yüksek performans ve sunduğu hizmetler ile windows'un kat kat üstüne çıkıyor. Eğer paran varsa mac al. İstersen yanına windows da kurabilirsin. Oyun istediğin zaman windows'a geç, diğer zamanlar mac takıl mesela. Param olsa düşünmeden mac alırım.

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Size şunu söyleyeyim ki çoğu kişi olayı yanlış biliyor. Bir windows'un yanına OSX kuramazsınız ama bir Mac'e OSX yanına windows kurabilirsiniz. Ayrıca Mac'ler sağladığı yüksek performans ve sunduğu hizmetler ile windows'un kat kat üstüne çıkıyor. Eğer paran varsa mac al. İstersen yanına windows da kurabilirsin. Oyun istediğin zaman windows'a geç, diğer zamanlar mac takıl mesela. Param olsa düşünmeden mac alırım.

Mac OS daha çok deneyimli kullanıcılar için tavsiye edildiğinden Windows'u tavsiye ederim.

hepinize teşekkürler çok yardımıcı oldunuz :D :D

mehmet234

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnternetten biraz araştırdım birçok kişi yılladır mac e geçmediği için üzülüyor.Mac i yıllarca kullansan bile bilgisayarın yeni gibi kalır yani mac te windows gibi bizi çileden çıkaracak donma,takılma gibi seyler yok.Kısaca MAC al