Çekiliş | MinecraftTürk Forum Üyelerine Portal 2 Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deniz.

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yazık,cidden yazık.Oyun için sırf ne yapanlar var konuyu bile okumadan direk mesaj atıyorlar yahu.. Çok yazık..
Kişiliksiz insana bak sen, kilişe kilişe laflar kullanıyor.Aceleye yazmıştım onu.Üslübunuzu düzeltmezseniz üst yöneticilere bildireceğim.Bu arada oyun demişsin? Oyunu arkadaşıma alacağım emin ol, seninkinden fazla oyunum vardır.İyi günler.

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başlamadan,attığım konu gibi üşenip bunu da yarım yamalak okumazsın umarım :)

Kişiliksiz insana bak sen, kilişe kilişe laflar kullanıyor.Aceleye yazmıştım onu.Üslübunuzu düzeltmezseniz üst yöneticilere bildireceğim.Bu arada oyun demişsin? Oyunu arkadaşıma alacağım emin ol, seninkinden fazla oyunum vardır.İyi günler.
Üzgünüm ama beni tanımadan böyle laf etmeniz hiç hoş değil,aceleyle yazmasaydınız,aceleyle yazacaksanız bile 30 Kasıma kadar süreniz var o zamana kadar yazsaydınız.Altı üstü isimime tıklayıp aynı yazıyı mesaj olarak gönderecektiniz? Ha doğru 10 saniye sizin için çok önemli,sonra da biz kişiliksiz oluyoruz ha? Diğer yorumlarada mı bakmadın? aynı hatayı yapan arkadaşlar da var.Önce bi kendi üslubunuza bakın ve bir moderatöre nasıl davranacağınız konusunda kendinizi bi gözden geçirin.Ayrıca üslübumu düzeltmiyorum? İstediğiniz yere bildirebilirsiniz, ha oyunu ister arkadaşınıza ister kendiniz kullanma amaçlı yazın konuyu dikkatli okumadığınızdan yine de almayacağım çekilişe..

Adım: Tanyu Toprak
Steam: yarkin110
Bunun gibi hataları yaparsanız yarışmaya alınamazsınız malesef..
Bak arkadaş yapmış ne güzel uyarmışım? Buna da mı bakamadın?
Diyelim bakmadın,İKİNCİSİNE DE Mİ BAKMADIN?
steam nick:Sticpage
isim çınar
Böyle hatalar yapmaya devam ederseniz almayacağım.şu an bu arkadaş özelden mesaj gönderip bu mesajını silse dahi almayacağım.

Kişiliksiz oluyoruz ondan sonra öyle değil mi? Şikayet edilmesi gereken insan aslında siz oluyorsunuz,neyse büyüklük bizde kalsın forum içi huzursukluktan puansız uyarı gelir zaten size,tekrardan üslubunuza dikkat edersiniz ondan sonra.
Önemli önemli Mesaj atıp ekleyemediğim birikmiş kullanıcılar var,merak etmeyin çekiliş yapılmadan ekleneceksiniz.

Son düzenleme:

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 Gün 5 Saat 42 Dakika Kaldı :)) bu arada arkadaşlar cidden direk okumadan yazıyorsunuz şu kuralları okuyup da yazsanız?

AAlp_

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
KATILIMLAR SONLANMIŞTIR YARIN İTİBARİYLE KAZANAN ARKADAŞA GERİ DÖNÜŞÜ BİZZAT YAPACAĞIM BU AKŞAM ÇIKMAM GEREKİYOR.

Tario76_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çok teşşekürler şansım yaver gitti portal 2 ödülümü nasıl alacağım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...