NationalCraft 1.6.4 ¤Faction¤ HungerGames-Nitrado-Faction!!!

McPlayHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kemal895 yasak alana girdiği için ban yedi sebepsiz yere değil

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Sonra Girmicem Dedim Kodla Girdim Serverde Acik Bırakıyorlar Söyleyincede Aciklarini Banliyolar Servere Girmeyin Kullandigim Kodda ./srm gs

-Hei

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server tam bir rezalet adminler ilgili değil sırf para peşindeler hiç adalet yok

kasparow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server tam bir rezalet adminler ilgili değil sırf para peşindeler hiç adalet yok
Adminler çok ilgililer ama farkında değilsin 20 kişiye birden bir admın nasıl bakıcak 3 admin var zaten öğlen 1 admın açık oluyor gece 2 bukadar kişiye cevap vermek kolaymı sanıyorsun sen ?

yıldırım34

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Admin Vip aldım dün ama bugün server kapalı ![DOUBLEPOST=1388152195,1388152160][/DOUBLEPOST]Admin vip aldım dün ama bugün kapalı
ad:yildirim34

McPlayHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Admin Vip aldım dün ama bugün server kapalı ![DOUBLEPOST=1388152195,1388152160][/DOUBLEPOST]Admin vip aldım dün ama bugün kapalı
ad:yildirim34
yıldırım yanlış sw ye girmişsin :) cevap olarakda buradan doğrularsan sevnirim yanlış anlaşılmasın

-Hei

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
o 1 adminde bir şey bilmiyor zaten Hiç iyi değil. 20 kişi diyosun zaten öğlen en fazla 10 online çekiyor.

Lark

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Mükemmel Bir Server, Herkesi bekleriz.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İdare eder

Son düzenleme:

McPlayHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server çok güzel. memnunuz. ama düzeltilmesi gereken hususları görüp bildirdiğimizde olgun karşılamanızı rica ediyoruz. Eleştiriye açık olmak erdemdir. Kalitedir. Unutmamalı bunu bu sw'nin yetkilileri bence.
2 gündür Gece 1'den sonra komple kapanıyor server. bu durumun kalıcı olarak düzeltilmesini ümit ediyorum.
Doğru söylüyorsunuz fakat bunu düzeltmeye çalışsakbile bu şekilde olamaz çünkü Nitradodan kaynaklanan bir sorun ama şu sıralar olmamaya başladı.