NationalCraft 1.6.4 ¤Faction¤ HungerGames-Nitrado-Faction!!!

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
dediğinden bir şey anladıysam arap olam D:
: )))))))))
Yok be kardeşim gayet açık ve basit anlattım mevzuyu. Fakat yine dikkate alınmayacağını biliyorum.. İşlerine gelmiyor. Özelden de yazdım ama tık yok. Kabahatlerini biliyor keratalar.

kursat60

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
olm teker teker anlatsan gözüme küçük gelir okurum amabole kocaman olunca amaaan boşver dedim :D

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
olm teker teker anlatsan gözüme küçük gelir okurum amabole kocaman olunca amaaan boşver dedim :D
Toplum olarak sorunumuz bu zaten canım kardeşim benim. Okumamak....
Uzundu okumadım,, detaylıydı okumadım,, prosedürdü okumadım... vebenzeri vebenzeri..
Hayatımızın her alanında böyle durum.. Punto tipiyle-rengiyle alakası yok işin. Bunlar mazereti işin.

Okuması gerekenler okusun istedim ben. Sana lafım yok. Kinaye cevap da vermedik birbirimize. Şu anda tek sorun, o önemli yazıyı geriye düşürmüş olmamız. Gene işlerine gelmeyip okumayacaklar şimdi. Önceki sayfaya kayıp görünmeyecek konu. :/

Son düzenleme:

McPlayHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Spam yapmak, ard arda mesaj göndermek forum kuralları gereğince yasaktır.
Sunucumuz kısa bir süre için bakıma alınmıştır kısa süre içinde açılacaktır :)[DOUBLEPOST=1389449174,1389183095][/DOUBLEPOST]Sunucumuz tekrar baştan açılmıştır herkezi bekliyoruz up up up :D[DOUBLEPOST=1389453490][/DOUBLEPOST]Videomuzu izlemenizi tavsiye ediyoruz :)

McPlayHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Spam yapmak, ard arda mesaj göndermek forum kuralları gereğince yasaktır.
Sunucumuzu elimizden gelen en iyi faction yapmak istedik :)[DOUBLEPOST=1389615495,1389522183][/DOUBLEPOST]up up :D[DOUBLEPOST=1389639264][/DOUBLEPOST]Vıp satışları bir süre kapalıydı artık açıldı normal vıp 10tl Mega 15 Ultra 20

rosanrgd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
videomuz diyor fakat o video başkasının ve videodaki kişi de SkyTheKidRS youtubede video çeken 7milyon küsür abonesi var çalıntı!:sinirli:

kasparow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server da 5gündür oynuyorum protection[koruma]4 yapmak gercekten 20dklık iştir arkadaşlar bu serveri katilmanizi öneririm
Çok Güzel ve zevkli burda vsler uzun oluyo Top10 sıralaması var pazar günü 1.ye Ultra Vip 7günlük gelecekmis. Bence katılın.
Ve Sizde Bu fırsatları Kacırmayın.Bence Bu fırsatlardan sizde faydalanın.Herkezi Bekleriz.Elmasınız Bol Olsun.........................

PixelOnly

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Abi Server Hacklendi Ban Var Kaldırırsanız Mutlu Olurum :)

BladæS

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
mcplay server hacklendi banları kaldırıp herkezin itemini vericekmisiniz[DOUBLEPOST=1389959119,1389959052][/DOUBLEPOST]
mcplay server hacklendi banları kaldırıp herkezin itemini vericekmisiniz
verirseniz oynarım yoksa oynamam çok şey istemiyorum zaten kır3 servet3 verim4 kazmam bide p4 kırılmazlık3elmas gövde vardı