NationalCraft 1.6.4 ¤Faction¤ HungerGames-Nitrado-Faction!!!

Brain_Freez

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sadece Bunu söylemek istiyorum : Serverin Buildi BERBAT Ötesi. Spawn Zaten Hazir. Yani Server Güzel ama Build berbat . İyi Forumlar.

McPlayHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bugün gece 20:00 da süper eventler sizi bekliyor olucak :) Herkezi sunucuya beklıyoruz..

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
lapiste çok kolay para kazanılıyor olması avantaj . hızlı şekilde level atlanıyor. diğer sw'lerrde olmayan bi avantaj. ii ayarlanmış .

Son düzenleme:

Ra1nbowBoy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Serverde özelden yazma yok pvplogger yok ws atarken önüne gelen oyundan çıkıyo bu sorun çözülürse iyi olur.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
serverın rakip düşmanlarca çalınması kötü oldu :(

Son düzenleme:

Gavatcrafft

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu tam bir faction bazı yorumları okudum ve sunucunun kötü yönlerini bulmaya çalışan bir kaç kişiler ama sunucu okadar iyi bir faction ki burda item yapmak çok kolay ve tam bir kapışma sw si bence McPlayHD ve ekibi çok iyisiniz :)

kasparow

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tam bir factions server Ve en iyi özelliği kolaylıkla item yapılabilmesi sunucunun ve kapışmalar daha çok oluyor süper :D

#Furki.TR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Maybe eror veriyor antibot pluginin 5 para etmez antibotultra kullan da sunucuya girebilek

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oğlum ban'ları kaldırsanıza uyumayın. geçen gün hackleyenler paso banladı o an sw dekileri.
(Büyük ihtimalle o hack olayı da aranızda bir tanışıklı dövüş projesaiydi :S )

Son düzenleme:

McPlayHD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Spam yapmak, ard arda mesaj göndermek forum kuralları gereğince yasaktır.
Herkezi sunucumuza bekliyoruz özellikle haftasonları çok güzel eventler sizlerle oluyor :)[DOUBLEPOST=1388856383,1388826429][/DOUBLEPOST]Sunucuya herkezi bekliyoruz

kursat60

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mcccc Ben kimim bilion :D ben acti da bende niyeyse girmio :D

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
- KARDEŞLERİM BENİ BİLEN BİLİR, ESKİYİMDİR, YENİLERİ BİLMEZ BURANIN.. BOŞ LAF ETMEM VE HAKSIZLIĞI DÜŞMANIMA DAHİ YAPMAM. ADALET HER KONUDA MÜLKÜN TEMELİDİR. "YİĞİDİ ÖLDÜR AMA HAKKINI VER" FELSEFESİNİN ERİYİM. BAKINIZ ŞİMDİ.. SERVER İNANILMAK KEYİFLİ. BUNU CANI GÖNÜLDEN SÖYLİYORUM SİZE. GİREN PİŞMAN OLMAZ. AYNI KULVARDAKİ TÜM RAKİPLERİNDEN DAHA TATMİN EDİCİ VE DAHA FAZLA KEYİF ALABİLECEĞİNİZ KOLAYLIKLAR İÇERİYOR BU SERVER. FAKAT BİR KONU SEBEBİYLE FENA HALDE GÖZÜMDEN DÜŞTÜLER VE HAYAL KIRIKLIĞI YAŞATTILAR GEÇENLERDE BANA, VE BENLE BİRLİKTE O GÜN EPEY BİR OYUNCUYA...
- SANIYORUM Kİ TANIŞIKLI DÖVÜŞ YAPIP, PLANLI ŞEKİLDE "HACK'LENDİK" NUMARASI ÇEKİLDİ GEÇEN HAFTA İÇİNDE SERVERA. YAPANLARIN DA KANKALARI OLDUĞU KONUSUNDA GÜÇLÜ FİKİRLERİM VAR VE GÖRÜNEN KÖY DE KILAVUZ İSTEMEZ ASLINDA. ARALARINDA Kİ YAPMACIK GERİLİM ROLÜ BİLE GERÇEKÇİ DEĞİLDİ ZATEN. ESKİ TANIDIK OLDUKLARINA DAİR KONUŞMALARI DA VARDI.. NEYSE ÖZET OLARAK O GÜN SERVER HASCK EDİLMİŞTİR, YENİ ADRESİMİZ FALANFALAN DIR ŞEKLİNDE OTO ANONS MESAJLARI AKITILDI OYUNDA. O AN EPEY BİR OYUNCU VARDI SERVERDA. TEK TEK BAN'LANDILAR, BEN DE DAHİL. SÖZÜM ONA YENİ SERVERLARINA GEÇMELERİ SAĞLANDI BU OYUNLA. KONUYU HEM ÖZEL MESAJ İLE , HEM DE FORUM ÜZERİNDEN YANİ BURADAN BİLDİRMİŞ OLMAMA RAĞMEN KESİNLİKLE ORALI OLMAYIP, HATTA GÖRMEZDEN GELDİ BU KERATALAR. AYIPTIR KARDEŞLERİM. DÜRÜST OLUN, KENDİNİZ OLUN, ve EN ÖNEMLİSİ DE ADALETLİ OLUN. SAHTE HACK OYUNUNUZDAN SONRA BAN'LANAN OYUNCULARIN SADECE BİR KISMI YENİDEN BAN'LARI KALDIRILIP ALINDI. BİR ŞEKİLDE ARALARINDA ANLAŞMA YAPMIŞLAR. SENARYO BELLİYMİŞ DEMEK Kİ. NEYSE.. ÖZETLE DURUM BUDUR. ŞİMDİ SÖZÜM BUNU YAPAN KERATA KARDEŞCAĞIZIMA; RESMEN HİÇE SAYMIŞ OLDUN ONCA İNSANIN ÇABALARINI BE KARDEŞİM. GÜNLERCE HAFTALARCA GECELİ GÜNDÜZLÜ ZAMAN HARCAYIP EMEK VERENLER OLDU. PLANINIZ İLE HARCADINIZ HEPSİNİN EMEKLERİNİ. ARADA KAYNATTINIZ HAİN PLANINIZ İÇİN OYUNCULARINIZIN EMEKLERİNİ. GÜMBÜRTÜYE GİTTİ TÜM ÇABALARI. OLAN ONLARIN EMEKLERİNE OLDU. GÜNAH BE KARDEŞİM.. İNSAFLI VİCDANLI VE ADALETLİ OLMAYI ŞİMDİDEN BENİMSEYEMEZSEN İLERDE HİÇ ÖĞRENEMEZSİN. KALIP BU HAL KARAKTERİNDE. ETME EYLEME.. OYUN FALAN Bİ YERE KADAR. İŞİN BİR DE "SEN" BOYUTU VAR. SONUÇTA BU DA HAYATA DAİR BİR BİLGİDİR. BU TÜR ŞEYLERİ ÖNEMSEMELİSİN. ZAMAN HARCIYOR İNSANLAR BURADA. SAYGILI OLMAZ ZORUNDASINIZ. BU BİR ZORUNDALIKTIR EVET. KEYFİYET İÇİN BAŞKALARININ EMEK VE ZAMANLARININ ÜSTÜNE YATMA HAKKINI SİZE HİÇBİR GÜÇ VERMEZ. DÜRÜST EFENDİ ÇOCUKLARA AİT BİR SERVER DİYE EPEY DE TAVSİYE ETMİŞLİĞİM OLMUŞTU BU SERVERI. NEYSE, ÖĞRENMİŞ OLDUM. SÖZÜN ÖZÜ KEYİF ALACAĞINIZ KESİN. GİRİP OYNAYABİLİRSİNİZ. AMA HAKSIZLIĞA UĞRAYACAK OLURSANIZ, ÖYLE ÇOK DA HAKKINIZI SAVUNABİLECEK KİŞİLERİN ARASINDA OLDUĞUNUZ DÜŞÜNCESİNE KAPILMAYASINIZ SAKIN !
AĞABİ NASİHATİ OLSUN HEPİNİZE. HAKSIZ YERE KİMSEYİ DE YERMEM ZATEN.
SAYGILAR SEVGİLER HEPİNİZE.