Yetkililerden Rica Ediyorum, Konu Silinsin Lütfen.

G V Zitm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
eywAllah
Schematic neden kullanayım? Zaten çok güzel haritam var. Haritalar versiyon seçmiyor biliyorsan. Ayrıca bak şöyle söyleyeyim, ben biraz agresif bir insan olabiliyorum bazen. Bilmediğin şeyler hakkında ısrarla konuşunca sinir oldum bende sana. Ben biliyorum bak bana bırak dedikçe sen hakaret olarak algıladın. Neyse hatam varsa özür dilerim fakat senin bu kadroda olmanı istemiyorum.
Haritan güzel ona bir şey demem/kimseyede anlatmam sen serverı açıncaya kadar.Haritalar versiyon içermiyor ne demek? şu demek 1.7.2 de gelen örn yeni toprak(2,grass)ların versiyonla ilişkisi yokmu sen 1.7.2 dünya aç ondan sonra onu 1.6.4 e at da bakalım noluyo..

bende bazen agrasif olabiliyorum dün ben sadece bana karşı düzgün davranmanı rica ettim.Hataların var tabii onları affaderim önemli olan hatanı anlaman.Bilmediğim şeyler var demişsin onlarda doğru mesela + diyorum sonra oluş bildirceksin diyorum ordan sen patlıyosun hemen ama bana durmadan sus diyosun en sonda ben sana 1 sus dedim ora koptu zaten eminim daha güzelini öğrenirsin ben şahsen duraksamalar olduğu için + koyup 1-2 laf daha söylemeye kalkmadan sen araya giriyorsun sende sabır yok.allah sana sabır versin.bide beni projende artık istemiyorsan kendin bilirsin ben açığım sana daha iyi bir şeyler sağlaya bilirsem ne mutlu bana.

müzik ruhun ilacıdır rahatlayın. :)

Son düzenleme:

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Üzerinizden yüksek gerilim hatlarının geçtiği büyük direkler mi var sizin evlerin?

Bu sizinki nasıl bir durumdur ayıkamadım bi türlü... -_-

GT-S5570 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

G V Zitm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yentibaba szn oyun içi genel nickin nedir?

Son düzenleme:

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
eywAllah

Haritan güzel ona bir şey demem/kimseyede anlatmam sen serverı açıncaya kadar.Haritalar versiyon içermiyor ne demek? şu demek 1.7.2 de gelen örn yeni toprak(2,grass)ların versiyonla ilişkisi yokmu sen 1.7.2 dünya aç ondan sonra onu 1.6.4 e at da bakalım noluyo..

bende bazen agrasif olabiliyorum dün ben sadece bana karşı düzgün davranmanı rica ettim.Hataların var tabii onları affaderim önemli olan hatanı anlaman.Bilmediğim şeyler var demişsin onlarda doğru mesela + diyorum sonra oluş bildirceksin diyorum ordan sen patlıyosun hemen ama bana durmadan sus diyosun en sonda ben sana 1 sus dedim ora koptu zaten eminim daha güzelini öğrenirsin ben şahsen duraksamalar olduğu için + koyup 1-2 laf daha söylemeye kalkmadan sen araya giriyorsun sende sabır yok.allah sana sabır versin.bide beni projende artık istemiyorsan kendin bilirsin ben açığım sana daha iyi bir şeyler sağlaya bilirsem ne mutlu bana.

müzik ruhun ilacıdır rahatlayın. :)
1. 1.6.4'te çalışan harita 1.7.2'de de çalışır. Israrla bilmeden konuşuyorsun.
2. Sus dememin sebebini anlattım. Yine anlamadın her zamanki gibi. Bizim yaptıklarımıza yorum yapıyorsun. Orada rp savaşı yapıyorum arkadaşla. Roldeyiz. Dipdibesiniz vursana diyorsun. Sana o yüzden sus dedim. Role play hakkında hiçbir şey bilmeyip bunun hakkında konuşman, yeteneği balığın ağaca çıkmasına göre yargılamak kadar ironiktir.
3. Ben alttan aldıkça sen üste çıkmaya çalışma. Bütün hata sende. Dediklerimi yapacağına bildiğini okuyorsun. Bildiğinde bir şey olsa. Sen sadece konuşuyorsun. Boş boş konuşuyorsun, başka yaptığın bir iş yok. Server bakıma alınmadan önce milletin atlarını çaldığını ne zaman unuttun?
4. Ben çok sabırlı bir insanım. Ama sen anlatılanı anlamak istemiyorsun. Bir şeyi sana 10 kez anlatmaktan yoruldum. Senle uğraşamam artık. Burayı da iyice münazara haline çevirdik. Söylemek istediğin bir şey varsa skype ta eklisin oradan söyle.

Müzil ruhun ilacı değil, gıdasıdır. Tekrardan bilmeden konuşmana şaşırmadım. B)

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Senin hayvan yumurtası üretimi yapılan çakma survival serverından daha kötü server mı var koca forumda paşam. bırak bu işleri. rakiplerine çamur atma ahlaksızlığını gösteripte kendini rezil rüsva ediyorsun. yemezler :)

burakxxfb

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O dandik dedigin plugini o kadar cok isteyen varki tabi sen bilmezsin bu durumu

G V Zitm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. 1.6.4'te çalışan harita 1.7.2'de de çalışır. Israrla bilmeden konuşuyorsun.
2. Sus dememin sebebini anlattım. Yine anlamadın her zamanki gibi. Bizim yaptıklarımıza yorum yapıyorsun. Orada rp savaşı yapıyorum arkadaşla. Roldeyiz. Dipdibesiniz vursana diyorsun. Sana o yüzden sus dedim. Role play hakkında hiçbir şey bilmeyip bunun hakkında konuşman, yeteneği balığın ağaca çıkmasına göre yargılamak kadar ironiktir.
3. Ben alttan aldıkça sen üste çıkmaya çalışma. Bütün hata sende. Dediklerimi yapacağına bildiğini okuyorsun. Bildiğinde bir şey olsa. Sen sadece konuşuyorsun. Boş boş konuşuyorsun, başka yaptığın bir iş yok. Server bakıma alınmadan önce milletin atlarını çaldığını ne zaman unuttun?
4. Ben çok sabırlı bir insanım. Ama sen anlatılanı anlamak istemiyorsun. Bir şeyi sana 10 kez anlatmaktan yoruldum. Senle uğraşamam artık. Burayı da iyice münazara haline çevirdik. Söylemek istediğin bir şey varsa skype ta eklisin oradan söyle.

Müzil ruhun ilacı değil, gıdasıdır. Tekrardan bilmeden konuşmana şaşırmadım. B)
1.6.4 de 1.7.2ye uzaklara gitmen lazım 1.7.2 blocku yada itemi bulman için.
1.7.2 de 1.6.4 de çalışır ama 1.7.2 özgü olan itemleri bulamazsın tabiikide.

hem sen kimsinde bana sus diyorsun admin olman 2de bi sırf benim için değil herkese böyle davranıyosun,sen anca adamı yoruyo diyip boş boş konuşursun.Role play yaptığımız dklarda! yanlış anlaşılmaları düzeltmek için kurduğum cümleler benim değil sırf snn düzeltme yetkin varmış gibi konuşuyosun ADMİN olman hiç bişi değiştirmez 1saate yakın roleplay savaşı yaptınız.1saat boyunca düzeltmeye çalıştım.sus dedin parantez koydum bunları biliyosun zaten susmamı gerektircek bişi yokdu çünkü zaten ben söylemesem sen söylicekdin doğruya doğru dimi?Balık saçmalığıda ne burda neye benzettin hiç anlamadım.

forumun amacı zaten münazara yapmakdır tabiikide demiyorum iftira atılsın yada değişik kötüleme hareketleri yapma yeri hiç değildir.At çaldıysam da bu seni ilgilendirmez şöyleki; eski tarihli film/dizi ile az yakalanan ki (BENZETME İÇİN HAŞA YANLIŞ ANLAŞILMA OLMASIN)sen sadece dünyayı yarattın, gidişatı takip etmen gerek
(>>OLAYA KARIŞMAN değil.)
(>>ki umraım bu çirkin benzetmemi anlamışsınızdır bunu gerçek dünyaya benzetmeye çalıştım.)
(>>ki tabiikide normal player gibi oynayabilirsin.)
At hırsızları asılır ama yakalanan asılır.bununda beni karalama kampanyandan ötürü açtın(EWT BAZI YERLERE GİRDİM ÇIKAMADIM UMUT UMUT DEDİM nolmuş yani tek ben mi yaptım,yaptıysamda o dk neden kesmedin cezamı?).sana skypedan 3 e yakın çirkin laf ettim.özür dilerim ama hala safsataların peşinde olman sinir bozucu. ben ne kadar senin bazı söylediklerini anlayamıyorsamda sende bana hak vermedin bu böyle billinmeli aklın/mantığın sağlam ama kişilik problemin var kardeşim.insanlara öyle 1 bakıyorsun ki "kuş bakışı" yanında hiç kalır.

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1.6.4 de 1.7.2ye uzaklara gitmen lazım 1.7.2 blocku yada itemi bulman için.
1.7.2 de 1.6.4 de çalışır ama 1.7.2 özgü olan itemleri bulamazsın tabiikide.

hem sen kimsinde bana sus diyorsun admin olman 2de bi sırf benim için değil herkese böyle davranıyosun,sen anca adamı yoruyo diyip boş boş konuşursun.Role play yaptığımız dklarda! yanlış anlaşılmaları düzeltmek için kurduğum cümleler benim değil sırf snn düzeltme yetkin varmış gibi konuşuyosun ADMİN olman hiç bişi değiştirmez 1saate yakın roleplay savaşı yaptınız.1saat boyunca düzeltmeye çalıştım.sus dedin parantez koydum bunları biliyosun zaten susmamı gerektircek bişi yokdu çünkü zaten ben söylemesem sen söylicekdin doğruya doğru dimi?Balık saçmalığıda ne burda neye benzettin hiç anlamadım.

forumun amacı zaten münazara yapmakdır tabiikide demiyorum iftira atılsın yada değişik kötüleme hareketleri yapma yeri hiç değildir.At çaldıysam da bu seni ilgilendirmez şöyleki; eski tarihli film/dizi ile az yakalanan ki (BENZETME İÇİN HAŞA YANLIŞ ANLAŞILMA OLMASIN)sen sadece dünyayı yarattın, gidişatı takip etmen gerek
(>>OLAYA KARIŞMAN değil.)
(>>ki umraım bu çirkin benzetmemi anlamışsınızdır bunu gerçek dünyaya benzetmeye çalıştım.)
(>>ki tabiikide normal player gibi oynayabilirsin.)
At hırsızları asılır ama yakalanan asılır.bununda beni karalama kampanyandan ötürü açtın(EWT BAZI YERLERE GİRDİM ÇIKAMADIM UMUT UMUT DEDİM nolmuş yani tek ben mi yaptım,yaptıysamda o dk neden kesmedin cezamı?).sana skypedan 3 e yakın çirkin laf ettim.özür dilerim ama hala safsataların peşinde olman sinir bozucu. ben ne kadar senin bazı söylediklerini anlayamıyorsamda sende bana hak vermedin bu böyle billinmeli aklın/mantığın sağlam ama kişilik problemin var kardeşim.insanlara öyle 1 bakıyorsun ki "kuş bakışı" yanında hiç kalır.
1. Tekrardan soyluyorum. Sen orada hakem rolü üstlendin. Senin yapman gereken görev belli. Ya action olumlu sonuçlanır ya olumsuz sonuçlanır. Yapacağın iş + veya - koymak. Sen savaş boyunca susmadın. Kafana göre kurallar söylüyorsun. Action larımıza karışıyorsun. Ya yapacağın tek iş + - koymak. Sus dememin sebebi budur.
2. Ben admin degilim. Ben server sahibiyim. Asla bu konuda kimseyi asagi gormem. Onemli olan zaten oyunculardir serverda. İsterse dunyanin en yetenekli admini gelsin serverin bel kemigi oyunculardir. Sen komplekslisin.
3. Balık saçmalığı dediğin şey Albert Einstein'in sozunden bir alıntıdır. Anlamaman çok normal. Hayatında lisedeki ders kitaplarından başka bir şey okumamış birinden beklenirdi zaten.
4. Forumun amacı münazara değildir. Forumun amacı bilgi paylaşımıdır. Kelima anlamı da budur zaten. Münazaralar olmaz değil. Olabilir.
5. Her zamanki gibi saçmalamışsın. Sen diyorsun ki sen sadece orayı yaptın, müdahele edemezsin. O zaman hilecileri, griefcileri, senin gibi küfürbazları, senin gibi hırsızları cezalandırmayalım. Saçmalama. Ayrıca ben senle konuşurken sen neden başkalarına açıklama yapıyorsun? Neden seyirciye oynuyorsun?
6. Screenshot gelir gelmez banladım, cezanı verdim zaten. Sen neden bahsediyorsun?
7. Terbiyesizsin. Senle adam akıllı konuşurken bana küfretmeye başladın. Kimseye böyle ağır laflar etmek istemem ama sen benim kişiliğime laf edersen seni yerin dibine sokarım: Sen cahil bir insansın. Bilmediğin konulara yorum yapacak kadar da yarım akıllısın. Sen kim oluyorsun benim kişiliğime laf ediyorsun? Gerçek hayatta bir kere dahi görmediğin bir insana bu kadar önyargılı davranman senin kişiliğinin bozuk olduğunu gösterir. Sen kaç yaşına gelmiş, aklı bomboş, koyun gibi yaşayan bir insansın.
8. Bir kelime dahi biliyorsan psikoloji hakkında sana bir kaç laf daha edeceğim. Sen ileri derecede narsist ve anksiyetiksin. Kompleksli olmanda cabası. Acilen tıbbi destek almalısın.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi[DOUBLEPOST=1389135999,1389135452][/DOUBLEPOST]
O dandik dedigin plugini o kadar cok isteyen varki tabi sen bilmezsin bu durumu
Aslanım önemli olan emektir. İki tane craft aletiyle bir atı herkes yapar. 3 gün maden kazıp, kazdıklarını satarak para kazanıp, at ahırı aldıktan sonra o atların sahibi olmak önemli olandır. Sen ne anlarsın emekten, ne anlarsın zorluktan. Senin eline verelim kılıcı git milleti kes değil mi? Hadi sen git serverına, hadi.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
HACILAR SİZ NE GÜZEL ANLAŞIYORSUNUZ BÖYLE YAHU. BAK BÜYÜK YEMİN VEREREK SÖYLÜYORUM; ŞU ARANIZDAKİ KARŞILIKLI ATIŞMALAR VAR YA, ORTA OYUNU GİBİ, HACİVAT KARAKÖZ GİBİ. SEMPATİK ÇOK. İLGİNÇ OLAN ŞU Kİ SİZ GALİBA GERÇEKTEN KIZIYORSUNUZ BİRBİRİNİZE ??? TAM ANLAYAMADIM AMA NEREDEYSE İNANDIM. ROLE PLAY OYUNLARININ SENARYO ŞEKLİNDE SADECE HİKAYELER YAZILARAK OYNANDIĞI SİTELER VAR, HAH İŞTE AYNI ORADAKİLER GİBİSİNİZ. NEFİS SEVİMLİ VE OLABİLDİĞİNE GERÇEĞE YAKIN. FAKAT OKURKEN YİNE DE BİRŞEYLER EKSİK, YANİ OYUN KOKUYOR. GERÇEK Bİ TARTIŞMA OLDUĞUNU KABULLENEMİYOR İNSAN. BİŞEYLER EĞRETİ GELİYOR :D AMA KESİNLİKLE ÇOK GÜZEL YAPIYORSUNUZ BUNU SİZ İKİNİZ. İKİNİZİDE SEVDİM. VALLAHİ BENZERSİZSİNİZ FORUMDA. BİLMİYORUM FARKINDA MISINIZ AMA BU HEYECALI ÖYKÜLERİNİZİ BİR ÇİZGİ ROMAN MİSALİ TAKİP ETMEKTE BEN DAHİL BİR ÇOK ÜYE. VE YİNE SÖYLÜYORUM, YEMİN EDERİM ÇOK SEVİMLİ OLUYOR :)

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
HACILAR SİZ NE GÜZEL ANLAŞIYORSUNUZ BÖYLE YAHU. BAK BÜYÜK YEMİN VEREREK SÖYLÜYORUM; ŞU ARANIZDAKİ KARŞILIKLI ATIŞMALAR VAR YA, ORTA OYUNU GİBİ, HACİVAT KARAKÖZ GİBİ. SEMPATİK ÇOK. İLGİNÇ OLAN ŞU Kİ SİZ GALİBA GERÇEKTEN KIZIYORSUNUZ BİRBİRİNİZE ??? TAM ANLAYAMADIM AMA NEREDEYSE İNANDIM. ROLE PLAY OYUNLARININ SENARYO ŞEKLİNDE SADECE HİKAYELER YAZILARAK OYNANDIĞI SİTELER VAR, HAH İŞTE AYNI ORADAKİLER GİBİSİNİZ. NEFİS SEVİMLİ VE OLABİLDİĞİNE GERÇEĞE YAKIN. FAKAT OKURKEN YİNE DE BİRŞEYLER EKSİK, YANİ OYUN KOKUYOR. GERÇEK Bİ TARTIŞMA OLDUĞUNU KABULLENEMİYOR İNSAN. BİŞEYLER EĞRETİ GELİYOR :D AMA KESİNLİKLE ÇOK GÜZEL YAPIYORSUNUZ BUNU SİZ İKİNİZ. İKİNİZİDE SEVDİM. VALLAHİ BENZERSİZSİNİZ FORUMDA. BİLMİYORUM FARKINDA MISINIZ AMA BU HEYECALI ÖYKÜLERİNİZİ BİR ÇİZGİ ROMAN MİSALİ TAKİP ETMEKTE BEN DAHİL BİR ÇOK ÜYE. VE YİNE SÖYLÜYORUM, YEMİN EDERİM ÇOK SEVİMLİ OLUYOR :)
Abi oyun olmasını bende isterdim fakat beni gerçekten çok sinirlendirdi. Çizgimi aşmayayım derken bana küfretmeye başladı. Bende gereken cevabı verdim. En kötü olan bunları buraya taşımak. Skype tan konuşalım dedim bir iki yorum önce fakat küfretmeye başlayınca engelledim. Şimdi de buradan yazmış. Cevap vermek istemiyorum, uzatmak istemiyorum fakat üzerime geliyor. Rica etsem ikimizi de rapor et. Birimizden biri susturulsun, burası savaş alanına dönmesin.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
(özellikle okumanızı istiyorum. etiketliyorum bu nedenle..) @umutyazar23 , @G V Zitm

YİNE BARIŞACAĞINIZ GÜN GİBİ ORTADA ASLINDA.. BU İLK OLMUYOR ARANIZDA. SIKÇA RASTLADIĞIM KADARIYLA GÖZLEMLEDİM.
AMA BU GÜZEL BİŞEY TABİ. HER KIRGINLIĞIN SONU BARIŞMAYA UZANSA KEŞKE..

UMUT KARDEŞİM DAHA BASİT CÜMLELER KUR BU ADAMA KARŞI BİRAZ HE.
TASAVVUFİİ BİR NASİHAT İLE TAVSİYEDE BULUNAYIM BU NOKTADA BEN DE SANA: NE BUYURMUŞ HAZRETİ CELALEDDİN (MEVLANA) ;
"NE KADAR BİLİRSEN BİL, ANLATTIKLARIN KARŞINDAKİNİN ANLAYABİLDİĞİ KADARDIR."
DAHA Bİ GÜNDELİK CÜMLELERLE İZAH ET NEBİLİM.. BİLHASSA TEKNİK TABİRLERİNE TAKILIP KALIYOR BU ÇOCUK SENİN. SEN VİCDANI YÜKSEK BİR KİŞİLİĞE SAHİPSİN. ÜZÜNTÜ DUYACAKSIN SERT DAVRANDIĞIN İÇİN. BİRAZ AĞIR OLMUŞ İTHAMLAR. BAKIN SİYASİ, VE DİNİİ YORUMLAR SAKINCALIDIR FORUMLARDA AMA BURADA KONU İKİ ARKADAŞIN ARASINDAKİ HUSUMET. BURADA KULLANILMASINDA SAKINCA GÖRMÜYORUM BAZI ÖRNEKLERİ.. GÖNÜL KIRMAMAYA GAYRET EDİN. KALP KIRAN KABEYİ YIKAN GİBİDİR BUYURMADI MI FAHRİ KAİNAT EFENDİMİZ S.A.V.
ESAS GÜÇ VE AKIL, KONTROLÜ KAYBETMEMEKTEN İBARETTİR. HAYIRLI GECELER OLSUN SEVGİLİ KARDEŞLERİME..

Son düzenleme:

G V Zitm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Tekrardan soyluyorum. Sen orada hakem rolü üstlendin. Senin yapman gereken görev belli. Ya action olumlu sonuçlanır ya olumsuz sonuçlanır. Yapacağın iş + veya - koymak. Sen savaş boyunca susmadın. Kafana göre kurallar söylüyorsun. Action larımıza karışıyorsun. Ya yapacağın tek iş + - koymak. Sus dememin sebebi budur.
2. Ben admin degilim. Ben server sahibiyim. Asla bu konuda kimseyi asagi gormem. Onemli olan zaten oyunculardir serverda. İsterse dunyanin en yetenekli admini gelsin serverin bel kemigi oyunculardir. Sen komplekslisin.
3. Balık saçmalığı dediğin şey Albert Einstein'in sozunden bir alıntıdır. Anlamaman çok normal. Hayatında lisedeki ders kitaplarından başka bir şey okumamış birinden beklenirdi zaten.
4. Forumun amacı münazara değildir. Forumun amacı bilgi paylaşımıdır. Kelima anlamı da budur zaten. Münazaralar olmaz değil. Olabilir.
5. Her zamanki gibi saçmalamışsın. Sen diyorsun ki sen sadece orayı yaptın, müdahele edemezsin. O zaman hilecileri, griefcileri, senin gibi küfürbazları, senin gibi hırsızları cezalandırmayalım. Saçmalama. Ayrıca ben senle konuşurken sen neden başkalarına açıklama yapıyorsun? Neden seyirciye oynuyorsun?
6. Screenshot gelir gelmez banladım, cezanı verdim zaten. Sen neden bahsediyorsun?
7. Terbiyesizsin. Senle adam akıllı konuşurken bana küfretmeye başladın. Kimseye böyle ağır laflar etmek istemem ama sen benim kişiliğime laf edersen seni yerin dibine sokarım: Sen cahil bir insansın. Bilmediğin konulara yorum yapacak kadar da yarım akıllısın. Sen kim oluyorsun benim kişiliğime laf ediyorsun? Gerçek hayatta bir kere dahi görmediğin bir insana bu kadar önyargılı davranman senin kişiliğinin bozuk olduğunu gösterir. Sen kaç yaşına gelmiş, aklı bomboş, koyun gibi yaşayan bir insansın.
8. Bir kelime dahi biliyorsan psikoloji hakkında sana bir kaç laf daha edeceğim. Sen ileri derecede narsist ve anksiyetiksin. Kompleksli olmanda cabası. Acilen tıbbi destek almalısın.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bu anda bu saçmalıklara ümle gülüyorum.
BURAYA TAŞIMAMIN sebebi beni skypeden engellemen.yemişim seyircisini
1.kafama göre kurallar uydurmadım 2tane şey söledim 1inde destekledin,1inde de şöyle yapalım dedin bende okey dedim.Actionlarınıza karışıyorum çünkü 1saade düzgünde yaptığınız replikler 3 yada 5kez.İşte bunları benimde söylemeye hakkım var seninde var 3.şahısında var.
2.biri sana durmadan "sus" dese ne hissedersin acaba ilk citiesı açtığında sana emoteleri anlatıcakdım diğer arkadaşı seçtiğinde bana /mute attın ve server da o günde sadece 3kişiydik ogün bugdür aynı tas aynı hamam.Minecraft için dünyanın en yetenekli oyuncusu çok saçma onlara hacker deniyor zaten."auhauahuha" komplekslerimi açıklar mısın bilmek istiyorum.
3.de beni aşalayış biçimini farkettin mi bilmiyorum insanlara nerden baktığının ispatıdır bu.çok kitap okumaya bilirim yada senin okuduğun şeyi okumamış olabiliim.Bilmiyo olmam seni geriyo anlaşılan bu deyime benzeyen söz "1kişinin saçmaladığını" anlatan türden bir şey ama bence dön 1 daha oku çünkü burdada beni küçümsemekden başka bir şey yapmadın.(Ayrıca bunun kanıtıda server aıldığında beni istemeyişin olcakdır.)
4.demişsin forumun amacı çokdur.münazarada edilir bilgi de paylaşılır istediğin türden paylaşaımı fikir aktarışını yapabilirsin bunları biliyoruz.
Burda seyirciye falan oynadığım yok sadece snn kişiliğini burda Serverın kurucusunun nasıl 1 insan olduğunu anamalarını istiyorum.Seyirci bana hak vermiş sana hak vermiş fark etmez.senin nasıl davrandığını bilmeliler.
5.
O zaman hilecileri, griefcileri, senin gibi küfürbazları, senin gibi hırsızları cezalandırmayalım. Saçmalama
demişsin benim kasteddiğim sadece at dı başka bir şey vurgulamak istemedim ki sen hileci,griefci(ki bu oyunun ve yaşamın içinde var olan(Ahlak kurallarına göre kötü ama olabilcek 1 fiil ki bütün önlemler akşam yatıp sabah kalktığımız malımız sağlam yerinde durması için(+beynimizi patlatıyoruz.)çalışıyoruz.) bir olaydır.)küfürbazlar mı daha geçen gün ./me yi yüklemediğin için arasında 3 tane r geçen "hasickthere" dedin bunuda sana hatırlatiyim elimde delil yok çünkü buna gerek yok adamsan kabulenirsin.
saçmaladığımı söylemişsin(auhauahauhauahauahuahaha) sen banlarken banamı sordun izin verdin ki zaten yapabileceğimiz bir şey di üstelik bunların hepsini ben yapmışım gibi konuşma 1 tek hile kullanmam anticheatde zaten yan blockdan diğeri zıplarken fly der kendi serverımdan da hep kicklendiğim oldu.
artık yoruldum ki harbiden konuyuburaya getirdiğin için nasıl 1 beyin yapın var bende çözemedim.
6.o saçma 1 kuraldı bana saldırıp atımı kesen adama saldırmadan duramazdım.o arayıda anlattım zaten beni tekrar kabul edişin bu konuyu çokdan geçtiğimizide hatırlatırım saldırmak için bahane arıyosun ki bilmiyorsun ben aslında bu iftiralardan sonra sessiz kalamam asıl saçmalayanda/saldıranda sensin.
7.sanki sen değilsin?

[00:24:01] Umut Yazar: tamam da işte bilmek lazım biraz daha
[00:24:08] Umut Yazar: neyse dur bi dk
[00:28:47] tolga ün: http://i.hizliresim.com/epvMBN.png
[00:28:58] tolga ün: bnm nick ilk multi serverdaki adminin nicki :D
[00:29:04] tolga ün: adam bana ne uyuz olmuştur hea
[00:29:09] tolga ün: her yere girip üye oluyom xD
[00:29:14] tolga ün: nickini kullanarak
[00:29:16] tolga ün: :D
[02:23:11] Umut Yazar: gel şu servera
[02:23:22] tolga ün: gelmem abi
[02:23:29] tolga ün: benim anlayışım bu napak
[02:23:30] Umut Yazar: yav gel şöyle yapma
[02:23:35] Umut Yazar: darbe al diyoruz
[02:23:38] Umut Yazar: almıyosun sende :D
[02:23:46] Umut Yazar: illa bi savunacan
[02:23:48] Umut Yazar: gel hadi gel
[02:24:00] Umut Yazar: şş hadii
[02:24:10] Umut Yazar: yav tolgaaa
[02:24:13] Umut Yazar: heh
[16:11:44] tolga ün: snn hacki engelleyen pluginin nedir
[16:11:58] tolga ün: AntiCheat mi
[16:50:30] tolga ün: umut burda mısın
[23:41:48] tolga ün: müsait misin
[23:41:55] Umut Yazar: evet
[23:42:06] tolga ün: bu /back komutları gibi
[23:42:13] tolga ün: bi çok komudu kalıcı olarak nasıl sildin
[23:42:38] Umut Yazar: tolga sana bir şey anlatamıycam şimdi
[23:42:46] Umut Yazar: yorarsın beni
[23:43:03] tolga ün: sen hala orda mısın
[23:43:22] Umut Yazar: tolga 10 kez anlattırıcaksın şimdi
[23:43:31] Umut Yazar: forumda konu aç
[23:43:38] tolga ün: tmm yha istisnalar kaydeyi bozmaz
[23:43:43] tolga ün: doğru söylüyodun
[23:43:56] Umut Yazar: kayde ne demek?
[23:44:00] Umut Yazar: kaide mi
[23:44:34] tolga ün: böyle salak salak konuşmaya vakit ayırabildiğine göre
[23:44:53] Umut Yazar: bak lütfen düzgün konuş
[23:45:02] tolga ün: konuşcak fazlabişi yok
[23:45:22] Umut Yazar: sen hiçbir şey bilmiyorsun sürekli konuşuyorsun ben sana böyle hakaret etmedim
[23:45:32] tolga ün: "salak salak" deyim gibi algılayabilirsin corç
[23:45:46] Umut Yazar: salak salak deyim değil ikilemedir
[23:45:50] Umut Yazar: ve hakarettir
[23:45:52] Umut Yazar: bana göre
[23:46:15] tolga ün: ewt olabilir çünkü bu kadar cümle kuruncaya kadar
[23:46:19] tolga ün: emin ol anlatmıştın
[23:46:23] Umut Yazar: anlamazsın ki
[23:46:28] Umut Yazar: 10 kez anlattırırsın
[23:46:32] tolga ün: belkide seni deniyorumdur yada bilmediğimden soruyorumdur
[23:46:41] tolga ün: ha siktirlan ordan
[23:46:57] tolga ün: pezevenk kaç kere 1 şeyi 10 kere anlattırdım sana.
[23:47:05] Umut Yazar: seviyesizsin
[23:47:06] tolga ün: asıl sen düzgün konuş 1az
[23:47:09] tolga ün: ewt sende
[23:47:13] tolga ün: farkında vardım şimdi
[23:47:18] tolga ün: kendi seviyene çekiyoun
[23:47:19] tolga ün: insanı
[23:47:42] Umut Yazar: 22 yaşına gelmişin aklında 1 gram bilgi yok az kitap oku daha bana lisede taktir aldım diiyor
[23:47:53] Umut Yazar: senin gibi cahil insanla ne konuşucam
[23:48:11] tolga ün: ewy doğru yazmadım die mi cahil oldum
[23:48:24] tolga ün: sanki devlet kurumuna dilekce veriyoruz
[23:48:39] tolga ün: hadi sen yoluna ben yoluma
[23:48:53] tolga ün: böyle mal gibi boş konuşurmaya zaman ayırır
[23:48:59] tolga ün: insanın morelini bozarsınn sen
[23:49:06] tolga ün: nasıl olsa kafanda koydun 1 sınıfa
[23:49:17] tolga ün: hea bu adam mal 3 kere de anlıyo diosun
[23:49:25] tolga ün: ama gel de gör insan insaı kendi gibi
[23:49:27] tolga ün: sanarmış/QUOTE]

8. demişsin cevabını veriyim, ben senin tavırlarını akıl almaz ezici tavrını eleştirdim bence sen de bi gidip doktora görünsen iyi olur.Bu çamurlu saldıraılarından 1 cacık elde edemzsin

al asıl şimdi seyirciye sundum.seni çıldırtan adam.
1 insana insan gibi davran önce.ben bunu bilir bunu söylerim.