Yetkililerden Rica Ediyorum, Konu Silinsin Lütfen.

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Siz sesli mi konuştunuz yoksa parmaklara mı abandınız. bi dünya konu konuşulmuş.. bu ne hırs arkadaşlar :olgun::ha::S

İkinizin arasında tartışma yaşanmaması amacıyla hakem niteliğinde bulunmam gerekecek bundan böyle...

G V Zitm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
  1. YİNE BARIŞACAĞINIZ GÜN GİBİ ORTADA ASLINDA.. BU İLK OLMUYOR ARANIZDA. SIKÇA RASTLADIĞIM KADARIYLA GÖZLEMLEDİM.
    AMA BU GÜZEL BİŞEY TABİ. HER KIRGINLIĞIN SONU BARIŞMAYA UZANSA KEŞKE..

UMUT KARDEŞİM DAHA BASİT CÜMLELER KUR BU ADAMA KARŞI BİRAZ HE.
    TASAVVUFİİ BİR NASİHAT İLE TAVSİYEDE BULUNAYIM BU NOKTADA BEN DE SANA: NE BUYURMUŞ HAZRETİ CELALEDDİN (MEVLANA) ;
    "NE KADAR BİLİRSEN BİL, ANLATTIKLARIN KARŞINDAKİNİN ANLAYABİLDİĞİ KADARDIR."
    DAHA Bİ GÜNDELİK CÜMLELERLE İZAH ET NEBİLİM.. BİLHASSA TEKNİK TABİRLERİNE TAKILIP KALIYOR BU ÇOCUK SENİN. SEN VİCDANI YÜKSEK BİR KİŞİLİĞE SAHİPSİN. ÜZÜNTÜ DUYACAKSIN SERT DAVRANDIĞIN İÇİN. BİRAZ AĞIR OLMUŞ İTHAMLAR. BAKIN SİYASİ, VE DİNİİ YORUMLAR SAKINCALIDIR FORUMLARDA AMA BURADA KONU İKİ ARKADAŞIN ARASINDAKİ HUSUMET. BURADA KULLANILMASINDA SAKINCA GÖRMÜYORUM BAZI ÖRNEKLERİ.. GÖNÜL KIRMAMAYA GAYRET EDİN. KALP KIRAN KABEYİ YIKAN GİBİDİR BUYURMADI MI FAHRİ KAİNAT EFENDİMİZ S.A.V.
    ESAS GÜÇ VE AKIL, KONTROLÜ KAYBETMEMEKTEN İBARETTİR. HAYIRLI GECELER OLSUN SEVGİLİ KARDEŞLERİME..
siz her kimseniz sizi tanımıyorum daha önce konuşmadık iyi söylemişsiniz fakat onun bu tavırları kim olsa gerilir, her hakkı kendisinde gören acayip bencil 1 tavrı var dün beni server a çağırmasaydı 1 daha konuşmazdım ben alınganım neden böyleyim bilmiyorum ama psikolojik olarak
ve psikolojinin de ne demek olduğunu gayet iyi biliyorum istersen wikipedia dan bak istersen salak gerizekağlısözlük lerden bak.ben butür 1 sorudan geldiğimiz "." yha şaşıryorum adam bana 10 kere anlatsam anlamayacağımı söledi.bu ne demek 1isi 1sn liğine üstüne alına bilir mi acaba?

Bu arada ewt sölediklerin karşıdakinin anladığı kadar ama düzgün anlatılmazsa anlamadım demekde ben 1 sorun görmüyorum ama o anlamadım dediğimi duyunca tmm kesin bunda bişi var dedi içinden ki o gün bu gündür bana bu çıkışlarından hiç memnun değilim.
bu arada türkçem iyidir ne günlük türkçe nede sokak türkçesi gibi yapılarla üstüme gelmeyin o beni kafasındaki karalama kampanyasıyla beni itelemeye çalışıyo istemezse server açılınca girmeyiz ki zaten bu saçma öfkesinden sonrada alıcağını hiç sanmam

Son düzenleme:

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
siz her kimseniz sizi tanımıyorum daha önce konuşmadık iyi söylemişsiniz fakat onun bu tavırları kim olsa gerilir, her hakkı kendisinde gören acayip bencil 1 tavrı var dün beni server a çağırmasaydı 1 daha konuşmadım ben alınganım neden böyleyim bilmiyorum ama psikolojik olarak
ve psikolojinin de ne demek olduğunu gayet iyi biliyorum istersen wikipedia dan bak istersen salak gerizekağlısözlük lerden bak.ben butür 1 sorudan geldiğimiz "." yha şaşıryorum adam bana 10 kere anlatsam anlamayacağımı söledi.bu ne demek 1isi 1sn liğine üstüne alına bilir mi acaba?

BEN İKİNİZİN YERİNE DE ÜZÜLÜYORUM. HER İNSANDA İYİ VE KÖTÜ MEZİYETLER MELEKELER YANİ HUYLAR MEVCUTTUR. KUSUR BULMAK İSTEYEN KUSURU RAHATLIKLA BULUR. BEN YEMİNLE İKİNİZ İÇİN DE ÜZÜNTÜ DUYUYORUM ALLAH BİLİYORYA. YANLIŞ YAPIYORSUNUZ. BİR OYUNA BU DERECE KENDİNİZİ KAPTIRABİLMİŞ OLMANIZ HELE !
BUNA DİYECEK LAFIM BİLE YOK. KENDİNİZE GELİN GENÇLER. AKIL YARIŞI VEYA SÖZ DÜELLOLARI YAPMANIZ İNANIN KENDİNİZİ ÇİRKİNLEŞTİRİYOR ŞURADA. SON PAYLAŞIMLARINIZA KADAR ŞAKA SANIYORDUM AMA İYİCE COZUTMUŞSUNUZ SİZ. İBRELERİNİZ KAÇMIŞ FIRLAMIŞ YAYI. KENDİNİZE GELİN NOLUR YA. YAKIŞIYOR MU? YAKIŞTIĞINI MI SANIYORSUNUZ?? BU AŞAMADAN SONRASI BENİ BAĞLAMAZ. HER ZAMANKİ GİBİÜSTÜME DÜŞTÜĞÜ KISMI YERİNE GETİRDİM. SESSİZ KALAMAZDIM. Bİ KULAĞINIZDAN GİRİP DİĞERİNDEN ÇIKAR MI BİLEMEM. AMA BİLİN Kİ İNCİR ÇEKİRDEĞİ DOLDURMAYAN BİR KAVGANIN GÖBEĞİNE SAPLANMIŞ HALDESİNİZ. İLİM; KİŞİN KENDİNİ BİLMESİDİR, DEMİŞ YUNUS EMRE. KENDİNİ BİLMEKTEN KASIT İSE KONTROLÜNÜ İRADENİ NEFSİNİ DİZGİNLEME BECERİSİDİR. KONTROLSÜZ GÜÇ, GÜÇ DEĞİLDİR ARKADAŞLAR. İKİNİZİN DE TONLA NASİHATE İHTİYACI VAR. BOL BOL HEMDE. HİÇ HOŞ DEĞİL HİÇ.. BEN ŞU SANİYEDEN SONRA ARANIZA GİRMEM. YİYİN BİRBİRİNİZİ. KIRIN KALPLERİNİZİ. AFERİN. 10 YAŞINDAKİ SABİLERE GÜZEL GÜZEL ÖRNEK OLUN BÖYLE BOL BOL. AFERİN. HAYDİN ALLAHA EMANET KALIN. HUZUR NAMINA ZERRE YOK BU KONU BAŞLIĞINIZIN ALTINDA SAYENİZDE. ALLAH DİZGİNLESİN AKSİ BENLİKLERİNİZİ İNŞAALLAH. BAŞKA SÖZÜM YOK.

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bu anda bu saçmalıklara ümle gülüyorum.
BURAYA TAŞIMAMIN sebebi beni skypeden engellemen.yemişim seyircisini
1.kafama göre kurallar uydurmadım 2tane şey söledim 1inde destekledin,1inde de şöyle yapalım dedin bende okey dedim.Actionlarınıza karışıyorum çünkü 1saade düzgünde yaptığınız replikler 3 yada 5kez.İşte bunları benimde söylemeye hakkım var seninde var 3.şahısında var.
2.biri sana durmadan "sus" dese ne hissedersin acaba ilk citiesı açtığında sana emoteleri anlatıcakdım diğer arkadaşı seçtiğinde bana /mute attın ve server da o günde sadece 3kişiydik ogün bugdür aynı tas aynı hamam.Minecraft için dünyanın en yetenekli oyuncusu çok saçma onlara hacker deniyor zaten."auhauahuha" komplekslerimi açıklar mısın bilmek istiyorum.
3.de beni aşalayış biçimini farkettin mi bilmiyorum insanlara nerden baktığının ispatıdır bu.çok kitap okumaya bilirim yada senin okuduğun şeyi okumamış olabiliim.Bilmiyo olmam seni geriyo anlaşılan bu deyime benzeyen söz "1kişinin saçmaladığını" anlatan türden bir şey ama bence dön 1 daha oku çünkü burdada beni küçümsemekden başka bir şey yapmadın.(Ayrıca bunun kanıtıda server aıldığında beni istemeyişin olcakdır.)
4.demişsin forumun amacı çokdur.münazarada edilir bilgi de paylaşılır istediğin türden paylaşaımı fikir aktarışını yapabilirsin bunları biliyoruz.
Burda seyirciye falan oynadığım yok sadece snn kişiliğini burda Serverın kurucusunun nasıl 1 insan olduğunu anamalarını istiyorum.Seyirci bana hak vermiş sana hak vermiş fark etmez.senin nasıl davrandığını bilmeliler.
5. demişsin benim kasteddiğim sadece at dı başka bir şey vurgulamak istemedim ki sen hileci,griefci(ki bu oyunun ve yaşamın içinde var olan(Ahlak kurallarına göre kötü ama olabilcek 1 fiil ki bütün önlemler akşam yatıp sabah kalktığımız malımız sağlam yerinde durması için(+beynimizi patlatıyoruz.)çalışıyoruz.) bir olaydır.)küfürbazlar mı daha geçen gün ./me yi yüklemediğin için arasında 3 tane r geçen "hasickthere" dedin bunuda sana hatırlatiyim elimde delil yok çünkü buna gerek yok adamsan kabulenirsin.
saçmaladığımı söylemişsin(auhauahauhauahauahuahaha) sen banlarken banamı sordun izin verdin ki zaten yapabileceğimiz bir şey di üstelik bunların hepsini ben yapmışım gibi konuşma 1 tek hile kullanmam anticheatde zaten yan blockdan diğeri zıplarken fly der kendi serverımdan da hep kicklendiğim oldu.
artık yoruldum ki harbiden konuyuburaya getirdiğin için nasıl 1 beyin yapın var bende çözemedim.
6.o saçma 1 kuraldı bana saldırıp atımı kesen adama saldırmadan duramazdım.o arayıda anlattım zaten beni tekrar kabul edişin bu konuyu çokdan geçtiğimizide hatırlatırım saldırmak için bahane arıyosun ki bilmiyorsun ben aslında bu iftiralardan sonra sessiz kalamam asıl saçmalayanda/saldıranda sensin.
7.sanki sen değilsin?
Burası savaş alanı değil. Eğer küfür etmeyeceksen, kendini tutacak kadar aklın varsa skype tan görüşelim. Zaten küfürlerini de kendin koymuşsun, ben ne kadar seviyeli davranmışım sen çocuk gibi küfretmişsin. Buraya yazma daha fazla, skype tan konuş.
BEN İKİNİZİN YERİNE DE ÜZÜLÜYORUM. HER İNSANDA İYİ VE KÖTÜ MEZİYETLER MELEKELER YANİ HUYLAR MEVCUTTUR. KUSUR BULMAK İSTEYEN KUSURU RAHATLIKLA BULUR. BEN YEMİNLE İKİNİZ İÇİN DE ÜZÜNTÜ DUYUYORUM ALLAH BİLİYORYA. YANLIŞ YAPIYORSUNUZ. BİR OYUNA BU DERECE KENDİNİZİ KAPTIRABİLMİŞ OLMANIZ HELE !
BUNA DİYECEK LAFIM BİLE YOK. KENDİNİZE GELİN GENÇLER. AKIL YARIŞI VEYA SÖZ DÜELLOLARI YAPMANIZ İNANIN KENDİNİZİ ÇİRKİNLEŞTİRİYOR ŞURADA. SON PAYLAŞIMLARINIZA KADAR ŞAKA SANIYORDUM AMA İYİCE COZUTMUŞSUNUZ SİZ. İBRELERİNİZ KAÇMIŞ FIRLAMIŞ YAYI. KENDİNİZE GELİN NOLUR YA. YAKIŞIYOR MU? YAKIŞTIĞINI MI SANIYORSUNUZ?? BU AŞAMADAN SONRASI BENİ BAĞLAMAZ. HER ZAMANKİ GİBİÜSTÜME DÜŞTÜĞÜ KISMI YERİNE GETİRDİM. SESSİZ KALAMAZDIM. Bİ KULAĞINIZDAN GİRİP DİĞERİNDEN ÇIKAR MI BİLEMEM. AMA BİLİN Kİ İNCİR ÇEKİRDEĞİ DOLDURMAYAN BİR KAVGANIN GÖBEĞİNE SAPLANMIŞ HALDESİNİZ. İLİM; KİŞİN KENDİNİ BİLMESİDİR, DEMİŞ YUNUS EMRE. KENDİNİ BİLMEKTEN KASIT İSE KONTROLÜNÜ İRADENİ NEFSİNİ DİZGİNLEME BECERİSİDİR. KONTROLSÜZ GÜÇ, GÜÇ DEĞİLDİR ARKADAŞLAR. İKİNİZİN DE TONLA NASİHATE İHTİYACI VAR. BOL BOL HEMDE. HİÇ HOŞ DEĞİL HİÇ.. BEN ŞU SANİYEDEN SONRA ARANIZA GİRMEM. YİYİN BİRBİRİNİZİ. KIRIN KALPLERİNİZİ. AFERİN. 10 YAŞINDAKİ SABİLERE GÜZEL GÜZEL ÖRNEK OLUN BÖYLE BOL BOL. AFERİN. HAYDİN ALLAHA EMANET KALIN. HUZUR NAMINA ZERRE YOK BU KONU BAŞLIĞINIZIN ALTINDA SAYENİZDE. ALLAH DİZGİNLESİN AKSİ BENLİKLERİNİZİ İNŞAALLAH. BAŞKA SÖZÜM YOK.

Gerçekten haklısın. Bunu buraya taşımamak lazımdı. Ama ben taşımadım. Skype tan görüşelim dedim, küfretti, engelledim. Geldi buradan yazdı. Keşke uzatmasaydım. Çünkü karşımdaki malesef beni anlamıyor.

G V Zitm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
walla diline kurban.Ben Survival Cities e ilk girdiğimde kendime 1 söz verdim bu server ı geliştirmeliyiz diye ben işin peşini bırakmadım saolsun umutda beni 1 ara ekibine dahil etti söz sözdür ben sözümün eriyim.Sürçülisan eyledik önemli olan dost olmak fani dünyada bile düşmandan başka bişi yok.

KONU YİNE İLK BAŞA DÖNÜYOR
UMUT SANA TEK DİCEĞİM SÖZ ŞU
Ben affederim önemli olan soru bununla yaşayabilirmiyiz*?

ANLATMADINKİ ANLIYAYIM

bu saatden sonra 2sinden birini seçmen lazım yha beraberizdir yada değilizdir.

Son düzenleme:

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
walla diline kurban.Ben Survival Cities e ilk girdiğimde kendime 1 söz verdim bu server ı geliştirmeliyiz diye ben işin peşini bırakmadım saolsun umutda beni 1 ara ekibine dahil etti söz sözdür ben sözümün eriyim.Sürçülisan eyledik önemli olan dost olmak fani dünyada bile düşmandan başka bişi yok.

KONU YİNE İLK BAŞA DÖNÜYOR
UMUT SANA TEK DİCEĞİM SÖZ ŞU

bu saatden sonra 2sinden birini seçmen lazım yha beraberizdir yada değilizdir.
K. bakma bundan sonra seni sunucumda ne yetkili ne de oyuncu olarak görmek istemiyorum. Daha fazla yazmazsan da sevinirim.

G V Zitm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
K. bakma bundan sonra seni sunucumda ne yetkili ne de oyuncu olarak görmek istemiyorum. Daha fazla yazmazsan da sevinirim.
3.de beni aşalayış biçimini farkettin mi bilmiyorum insanlara nerden baktığının ispatıdır bu.çok kitap okumaya bilirim yada senin okuduğun şeyi okumamış olabiliim.Bilmiyor olmam seni geriyo anlaşılan bu deyime benzeyen söz "1kişinin saçmaladığını" anlatan türden bir şey ama bence dön 1 daha oku çünkü burdada beni küçümsemekden başka bir şey yapmadın.(Ayrıca bunun kanıtıda serverında beni istemeyişin olcakdır.)

G V Zitm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lütfen uzatma, seni sunucumda istemiyorum. Bitti, gitti.
Edit: Yeni konu açacağım. Burası artık sunucu tanıtılacak yer değil.
uzatan sensin 1 kendine bak ilk önce
Özür dilerim yönetim.
ama umut harbiden burası NEDENSE SNN BAŞLIĞIN ALTI HİÇ SERVER TANITILACAK yer değil,sen pislik yapıp 18bin kere görüntülenip bunu sildirticeksin hea
yuh sana.ben değil,insanlar anladı snn ne halt olduğunu.

Son düzenleme:

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
merakımı gidermek istiyorum; sormak istediklerim var kardeşlerim.
nasıl olsa kilitlenecek yada silinecek bu konu..

siz böyle süper ikili misali nasıl bu zamana kadar birlikte can ciğer kuzu sarması kalabildiniz. tamam kedi köpek gibi kavgalar ettiniz de neden şu saniyeye kadar hiç kalıcı olarak kopamamıştınız ?

sizi birbirinize muhtaç kılmış olan olay neydi bunca zaman ?

aynı evde birbiriyle anlaşamayan iki öz kardeş gibisiniz aslında.
bunlar ayrı konu gerçi.. ama nasıl oluyor da bu zamana kadar devam etti hukukunuz? bariz şekilde resmen birbirinizin eksiğini tamamlayıp tatmin etmişsiniz birbirinizi. üzülünce başını koyacak omuz misali olmuşsunuz. yada hadi zır örnek; takıntılarınızı yansıtabileceğiniz aynalar olmuşsunuz.
sözün özü yemin etmediğiniz taktirde siz ikiniz heeer şekilde barışabilme potansiyeli taşıyorsunuz. Elinizde değil bu. bi şekilde tamamlayan bişeyler bulmuşsunuz siz birbirinizde. Cidden.. :emin::ha:

G V Zitm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

siz böyle süper ikili misali nasıl bu zamana kadar birlikte can ciğer kuzu sarması kalabildiniz. tamam kedi köpek gibi kavgalar ettiniz de neden şu saniyeye kadar hiç kalıcı olarak kopamamıştınız ?

bunlar ayrı konu gerçi.. ama nasıl oluyor da bu zamana kadar devam etti hukukunuz? bariz şekilde resmen birbirinizin eksiğini tamamlayıp tatmin etmişsiniz birbirinizi. üzülünce başını koyacak omuz misali olmuşsunuz. yada hadi zır örnek; takıntılarınızı yansıtabileceğiniz aynalar olmuşsunuz.
sözün özü yemin etmediğiniz taktirde siz ikiniz heeer şekilde barışabilme potansiyeli taşıyorsunuz. Elinizde değil bu. bi şekilde tamamlayan bişeyler bulmuşsunuz siz birbirinizde. Cidden.. :emin::ha:
ee beyfendinin bazı yerleri kalkmış önceki sözlerinizi de hatırlaırım umuta ettiğiniz lütufları.hiçde öylde değilmiş.
BİLHASSA TEKNİK TABİRLERİNE TAKILIP KALIYOR BU ÇOCUK SENİN. SEN VİCDANI YÜKSEK BİR KİŞİLİĞE SAHİPSİN. ÜZÜNTÜ DUYACAKSIN SERT DAVRANDIĞIN İÇİN. BİRAZ AĞIR OLMUŞ İTHAMLAR.
hea bide burda çocuk olduk.

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Ben kimseyle can ciğer kuzu sarması olmadım. Kendisi bana serverda yardım teklif etti. Bende kabul ettim. Fakat bana hakaret etti ve küfretti. Ve burada bir kavga başlattı. Zaten hukukumuz 1 haftalıktır. Servera geldi ve gereksiz 2-3 plugin yükletti. Pek yardımcı olduğu da söylenemez. Ben normalde kimseyle ağız dalaşına girmem. Ama kişiliğime laf edince dayanamayıp amatörce davrandım, onun söylediklerine cevap verdim. Keşke vermeseydim. Bundan sonra ne yazarsan yaz @q v zitm ben bir şey yazmayacağım. Herkese iyi forumlar.
Edit: Yukarıdaki yorumunu da gördüm. Terbiyesizliğini devam ettiriyorsun.

G V Zitm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben kimseyle can ciğer kuzu sarması olmadım. Kendisi bana serverda yardım teklif etti. Bende kabul ettim. Fakat bana hakaret etti ve küfretti. Ve burada bir kavga başlattı. Zaten hukukumuz 1 haftalıktır. Servera geldi ve gereksiz 2-3 plugin yükletti. Pek yardımcı olduğu da söylenemez. Ben normalde kimseyle ağız dalaşına girmem. Ama kişiliğime laf edince dayanamayıp amatörce davrandım, onun söylediklerine cevap verdim. Keşke vermeseydim. Bundan sonra ne yazarsan yaz @q v zitm ben bir şey yazmayacağım. Herkese iyi forumlar.
Edit: Yukarıdaki yorumunu da gördüm. Terbiyesizliğini devam ettiriyorsun.
gereksiz mi ovv ewt şimdi gereksiz oldu bravo YÜZSÜZLÜĞÜN DE daniskası
al bide burdan yak?

yentibaba

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tolgacım :) İsmin Tolga değil mi yanlışlık varsa düzelt. Alınganlığını da kontrol edebilmek senin elinde. "Ben böyleyim yaa beni kabul eden böyle etsin" mazeretiyle toplumda zorluk yaşayan bireylerden olma cankardeşim benim. Bak ikinizden de çok çok büyüğüm. Benim gözümde ikiniz de çocuksunuz hiç kusura bakmayın. Ağabimin oğlu sizinle yaşıt neredeyse :)
takılıp kaldığın nokta çok doğal ve çok sempatik bir tanım. aşağılama veyahut tenkit barındırıcı bir tanımlama asla değil. Bak küfürlere şahit olmadım ama küfürlerinin dışında sana ait birçok güzel huy sayabilirim sende gördüğüm. Ve içine sinecekse abartmadığıma yada uydurmadığıma yemin de edebilirim saymaya başlamadan önce. Canım kardeşim bu kadar hassas olursan kendin olursun üzülen taraf hep. Seninle şöyle gerçek mahalle kavgalarına bir iki kez katılmak isterdim. Seni sokmak gerekirdi ortamlara. İhtiyacın varmış bu tür aksiyonlara. İnsan kalbini kayalaştırmayı da öğrenmeli. ama yeterli dozda tabii ki. yoksa herkesi kolayca kırabilen bir kişiliğe de dönüşebilir. ama fazla hassaslıkta başa bela tolgam etme eyleme kardeşim benim.

G V Zitm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tolgacım :) İsmin Tolga değil mi yanlışlık varsa düzelt. Alınganlığını da kontrol edebilmek senin elinde. "Ben böyleyim yaa beni kabul eden böyle etsin" mazeretiyle toplumda zorluk yaşayan bireylerden olma cankardeşim benim. Bak ikinizden de çok çok büyüğüm. Benim gözümde ikiniz de çocuksunuz hiç kusura bakmayın. Ağabimin oğlu sizinle yaşıt neredeyse :)
takılıp kaldığın nokta çok doğal ve çok sempatik bir tanım. aşağılama veyahut tenkit barındırıcı bir tanımlama asla değil. Bak küfürlere şahit olmadım ama küfürlerinin dışında sana ait birçok güzel huy sayabilirim sende gördüğüm. Ve içine sinecekse abartmadığıma yada uydurmadığıma yemin de edebilirim saymaya başlamadan önce. Canım kardeşim bu kadar hassas olursan kendin olursun üzülen taraf hep. Seninle şöyle gerçek mahalle kavgalarına bir iki kez katılmak isterdim. Seni sokmak gerekirdi ortamlara. İhtiyacın varmış bu tür aksiyonlara. İnsan kalbini kayalaştırmayı da öğrenmeli. ama yeterli dozda tabii ki. yoksa herkesi kolayca kırabilen bir kişiliğe de dönüşebilir. ama fazla hassaslıkta başa bela tolgam etme eyleme kardeşim benim.
abicim ben alınganım dedim beni böyle sevin falan gibi itam larda bulunmadım hayatımda tek 1 kere yumruk attım onunda dudağı patladı zaten.bu konudan böyle bişi çıkmaz ama birbirimizi bence yanlış anlaşılmalarla ve düsürtsüzlükle kınıyorum.ben hatalarımı biliyorum ki bana anlatmadan buğün 10 kere anlattırırsın dedi bak bunu 1 düşün benle ondan sonra gönül muhasebesi yap bunu 1 düşün 1insan anlamadıysa bu onun en doğal hakkıdır belki askerlikde falan değildir komutan ne derse onu yapman gerekir anlaman belki şarttır.bilmiyorum ama demekki direk kendini yormamayı ve 10 kere anlatsanma anlamayacağıma inanmış 1 arkadaş diyebileceğim bir şey kalmadı bnm buğdayların üstünde zıplayınca item atmama plugini buldum en azından onu dile getirebilirdi.buğünde daha iyi 1 anti-hile programı önericekdim ki bnm şalterler attı.biliyorum küfür etme lüksü hiç kimsede olmamalı ama bana biri 10 kere anlatsada anlamazsın diyen 1 insan hakkında ben her aklıma geleni derim ve 1 kere anlattıysan daha iyisini anlat (yada hiç bi *** bilmiyo olsam neyse)maya devam ebebilmesi gibi tuaf 1 durum yha bilmiyorum belki ben harbiden kafayı yedim.yada kendimi bu konuda haklı görüyorum.ki kendimi haklı görüyorum.

kalınlar düzelttiklerim tekrar oku istersen