Hikayenin Devamını Getir Oyunu

bLqE35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne olduğunu anlamamistim. Onun dedikleri beni derinden etkilemişti bütün gün o dediklerini dusundum. O cizikleri anlamamistim fakat o fisilti cok anlamliydi. Ne yapacağımi bilmiyordum korksamiydim sevinsemiydim...

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne olduğunu anlamamistim. Onun dedikleri beni derinden etkilemişti bütün gün o dediklerini dusundum. O cizikleri anlamamistim fakat o fisilti cok anlamliydi. Ne yapacağımi bilmiyordum korksamiydim sevinsemiydim...

Derken bLqE35 ile yollara düştük. Bir kış gecesiydi. Tipi çok yoğundu. Hemen bir mağara bulduk. Tipi dinene kadar mağarada kalıp karnımızı doyurduk. Yola devam etmek için mağaradan çıktık. Hava kararıyordu meşalelerimizi yaktık. Her an karşımıza bir zombi çıkabilirdi. Dikkatli adımlarla ilerledik bLqE35'e arkamdan gelmesini söyledim. 5 kilometre yürüdük. Birden bLqE35'in çığlıklarını duydum. Bir grup creeper bLqE35'i kovalıyordu. Süratle koşmaya başladım. Ama artık çok geç olmuştu. Creeperlar onu paramparça etmişlerdi. Parçalarını topladım mezar kazıp gömdüm sonra 3 kuluvallah 1 elham okuyup yola koyuldum.

Samsung Galaxy S3 Cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

bLqE35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Koye vardigimda öğlen olmuştu. Beni goren kaciyordu neden oldugunu anlamiyordum en sonunda buraya herobrinenin geldigini fark ettim. Beni herobrine saniyorlardi. Aralarindan bir koylu benim normal olduğumu anlamisti. Artik kacmiyorlardi bir muddet orada kalmistim ve bir gece koylulerle deriin bir sohbete daldik...

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Koye vardigimda öğlen olmuştu. Beni goren kaciyordu neden oldugunu anlamiyordum en sonunda buraya herobrinenin geldigini fark ettim. Beni herobrine saniyorlardi. Aralarindan bir koylu benim normal olduğumu anlamisti. Artik kacmiyorlardi bir muddet orada kalmistim ve bir gece koylulerle deriin bir sohbete daldik...

Sohbet sırasında bir köylü hançer çıkarıp bana fırlattı fakat güçlü reflekslerim sayesinde başımı yan tarafa çekerek bu saldırıdan kurtuldum, hançer duvara girmişti diğer köylülerde bana saldırmaya başlamıştı hançeri çektim ve hepsini öldürdüm ve köydeki tüm köylüleri bu şekilde gizliden gizliye katlettim.

bLqE35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sanki gun geçtikçe daha çok kötü oluyor gibiydm...

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanki gun geçtikçe daha çok kötü oluyor gibiydm...

Birden herobrine karşıma çıktı. Dediki gel iki yol muhabbet edelim. Bende tamam dedim oturduk. Havadan sudan konuşmaya başladık. Çay içtik bir güzel. Sonra ben kalkayım evde hanım bekler dedi herobrine. Tamam Allaha emanet ol evdekilere selam söyle dedim...

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Birden herobrine karşıma çıktı. Dediki gel iki yol muhabbet edelim. Bende tamam dedim oturduk. Havadan sudan konuşmaya başladık. Çay içtik bir güzel. Sonra ben kalkayım evde hanım bekler dedi herobrine. Tamam Allaha emanet ol evdekilere selam söyle dedim...

tamam söylerim dedi bana ve ışıklandı koca köyde bir ben vardım ben de katlettidgm köylülerin koyunlarından birini kestim tam o sırada maceracı geldi...

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
tamam söylerim dedi bana ve ışıklandı koca köyde bir ben vardım ben de katlettidgm köylülerin koyunlarından birini kestim tam o sırada maceracı geldi...

Maceracı tek lokmada koyunu yedi. Daha sonra çobanın ahırına girerek koyunları ve ahırı yedi. O sırada herobrine gözüktü. Maceracı doymamışa benziyordu ki. Herobrine'nin üstüne doğru koşan maceracı herobrine'nin gazabına uğrayarak vefat etti. Sonra herobrine kayboldu. Bende maceranın geriye kalan parçalarını toplayarak mezar kazıp gömdüm. 3 kuluvallah 1 elham okuyarak balta girmemiş amazon ormanlarına doğru yola koyuldum.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Maceracı tek lokmada koyunu yedi. Daha sonra çobanın ahırına girerek koyunları ve ahırı yedi. O sırada herobrine gözüktü. Maceracı doymamışa benziyordu ki. Herobrine'nin üstüne doğru koşan maceracı herobrine'nin gazabına uğrayarak vefat etti. Sonra herobrine kayboldu. Bende maceranın geriye kalan parçalarını toplayarak mezar kazıp gömdüm. 3 kuluvallah 1 elham okuyarak balta girmemiş amazon ormanlarına doğru yola koyuldum.

Çok tuvaletim gelmişti bir kuyu gördüm. Kuyuda işimi bitirmek için yaklaşmışken ayagım düştü ve tuvalet kuyusunda boğulmaya başladım

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çok tuvaletim gelmişti bir kuyu gördüm. Kuyuda işimi bitirmek için yaklaşmışken ayagım düştü ve tuvalet kuyusunda boğulmaya başladım
Bu sırada brine geldi ve bana sersem dikkatli olsana gelmesem geberecektin diye bağırdı sonra da ha akşam yemeğinde bizdesin o.maceracı sana bir şey bırakmadı diye ekledi onlara gittim eşi ve çocukları çok iyi insanlardı ben içimden vay be şu 2 yavruyu öksüz bırakacaktım dedim ve kendimden utandım ama artık brine ile dost olmuştuk....

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sırada brine geldi ve bana sersem dikkatli olsana gelmesem geberecektin diye bağırdı sonra da ha akşam yemeğinde bizdesin o.maceracı sana bir şey bırakmadı diye ekledi onlara gittim eşi ve çocukları çok iyi insanlardı ben içimden vay be şu 2 yavruyu öksüz bırakacaktım dedim ve kendimden utandım ama artık brine ile dost olmuştuk....

Yemeğimiz bitti. Çay içmek için salona geçtik. Gel şöyle şuraya otur kardeşim dedi. Yenge çaylarla beraber püskevit getirmiş bir güzel yedik. Herobrine bi sigara yaktı. Konuşmaya başladık. Tam o sırada mutfaktan yengenin ve çocukların çığlıklarını duyduk. Hemen kılıcımızı çekip mutfağa girdik. Bir de ne görelim. Mutfağı creeperlar basıp yenge ve çocukları öldürmüş. Creeperları kestim. Herobrine ağlamaya başladı. İntikamımızı alıcaz kardeşim dedim. Cenazeler için hemen 3 tane mezar kazıp gömdük. Sonra 3 kuluvallah 1 elham okuyup oradan koşarak uzaklaştık. Creeperların kralı olan ve onlara bu emri veren boss creeperı öldürmek için bir köyden enchli dia set yaptık. Boss creeperın kalesine doğru harekete geçtik. Yolda giderken arkadan sesler gelmeye başladı. Bir baktık ki köylüler 50 kişilik küçük ordu yapıp bize destek sağlamak için peşimizden gelmişler. Sabaha karşı boss creeperın kalesini bulduk. Köylüler kaleye doğru 10 adet mancınık kurdu. Geriye kalan 40 askerle surun kapısını kırıp içeriye girdik. Hemen asker creeperlar bize doğru koştu. Herobrine ölümsüzlük kalkanını çekerek creeperlara vurdu. Patlayan creeperlar yerde derin bir çukur oluşturdu. Geçici bir köprü yaparak kale kapısına ulaştık. Herobrine mancınıklara vur emri verdi ve kalenin üzerinde bulunan eski çağ kuleleri birer birer yıkıldı. Karşımıza devasal boyutta boss creeper çıktı. Saldırmak için fırladık ama kılıçlarımız işlemiyordu. Bunun üzerine herobrine bossa ölüm saldırısı yaptı ve boss şiddetle patladı. Kale yerle bir olmuştu. Herobrine ağır yaralanmıştı. Hemen yanına gittim. İyileşiceksin kardeşim dedim ve bir anda herobrine ayağa kalktı. Güle güle steve bir dahaki sefere kardeşin olarak karşına çıkmayacağım diyerek ışınlandı. Olamaz herobrine bana tekrar düşman olmuştu. Bunun üzerine köylülerle birlikte köye gidip karnımızı doyurduk hepsine destekleri için tek tek teşekkür ettim ve ormana doğru koşarak uzaklaştım...

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Birden karşımda devasa bir zombi gördüm daha dikkatli bakınca arkasında herobrine nin olduğunu gördüm devi öldürmüştü devden bir portal düştü brine bunu yerleştirdi aman Allah Im bu ne büyüktü böyle ama anında gökten creeper yağmaya başladı brine onlara saldırdı ama nafile çok ağır yaralanmıştı koştum ve onu aldım iyi olacaksın dostum korkma dedim ama o bana Steve benim sürem doldu dedi ve birden gözleri parladı bu 2 sn sürmüştü artık gözleri normaldi bana steve o portal seni bu oyundan çıkaracak iyi sans... Dedi omru cümlesini tamamlamasına yetmemişti ben kaaardeşşiiiiim diye bağırdım çok üzülmüştüm hemen bir mezar kazıp onu gömdüm duaları da unutmadım köye döndüm ve köylülerden destek istedim birden shinobi olduğunu iddia eden bir kişi ben sana yardım ederim dedi ve birlikte hücuma geçtik o adam birden sharungan diye bağırdı ve kısa sürede tüm yaratıklar geberdi ben portala atlayacakken beni tutup yere attı ve o portal benim dedi bana saldırdı ben sıvıştım ve ona arkadan saldırdım ölmüştü cesedini bırakıp portala atladım dünyadaydım! Hem de pariste...

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
pariste paris kulesine çıktım geceydi büssürü örümcek tırmanıyodu hepsini void kılıcımla kesiyodum birisi arkamdan fırladı düştüm ve tam yere çakılcakken...
devamını sen getir :D

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tam yere çakılacakken GaLaxY gelir SARI_BUCUR'ü tutacakmış gibi yapar tutmaz ve SARI_BUCUR ölür. Sonra SARI_BUCUR'ü paris kulesinin ayağının yanına gömer. 3 kuluvallah 1 elham okuyarak ortadan kaybolur...