Minecraft Türkiye Topluluğu Üzerindeki Saçma Olaylara Değiniyoruz.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bir insan sunucusuna lapis koyuyorsa sizin haklarınızı mı işgal etmiş oluyor?
Ayrıca işinize gelince minecraft sadece madencilik oyunu değil yaratıcılığımızı geliştirmek için bir araçtır diyen sizlerin şimdi madenciliği sevmeyenin minecraftta işi ne demesi yüzsüzlük değil mi?
Madenlerin toplanma amacının unutulmaması gerek. Oyunda sadece maden kazarak yaşam oluşturulmuyor bildiğiniz üzere. Bir insanın sunucuya lapis koyması türkiyeyi kötülemekten başka bir şey yapmıyor. Sizin amacınızın ne olduğunu anlayamamakla birlikte konunun tartışmaya gitmesini istemiyorum iyi forumlar.

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğinize kesinlikle katılıyorum ancak bu durumun üstesinden gelinemez. Sunucular 2 yıldır böyle ve oyuncular eğlenmek zoru yaşamak için değil, savaşmak ve oyuncuları öldürmek için sunucuya giriyor. Malesef oyunun ort. yaşı 11-12 olduğu için bu durumun üstesinden gelineceğini de sanmıyorum. TC kimlik numarası ile sunuculara kayıt yapılabilir fakat oyuncu sayısı az olacağından gerçekten o sunucu da işlemez duruma gelir bir zamandan sonra. Benimde sunucum vardı şu an yenisini de yapıyorum. Gerçekten büyük miktarda VIP'lerden sattım fakat asla hak yemedim, OP güçler vermedim, kişi sayım beklentimden düşüktü ama olsun. Aradabir VIP isteyen oluyordu, vermeyince de DDOS denilen saldırılardan yapıyordum ve sonunda kapattım sunucuyu. Bu sondu deyip Türkiye piyasasından çıktım. Ingilizce bilgim ve iyi bir kadromun bulunması üzerine global bir sunucu açalım dedik, açılma tarihine de yaklaştık. Umarım böyle bir durumu birdaha yaşamam. Dediğim gibi bu durumun üstesinden gelmek gerçekten reform gerektiren bir olay. Yazınız için teşekkürler.. @DotNet

Fatih51

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence Factions Serverleri Bölmeleri Lazım,
Lapisli Servere Giren Fazla Olur Ama Eğlence Olmaz,
Lapissiz Server 10 Kişi Girer Ama Öyle Zevk Alınırki Oyunda Vakit Hemen Geçer.
Lapissiz Minecraft Factions İstiyoruz!

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Madenlerin toplanma amacının unutulmaması gerek. Oyunda sadece maden kazarak yaşam oluşturulmuyor bildiğiniz üzere. Bir insanın sunucuya lapis koyması türkiyeyi kötülemekten başka bir şey yapmıyor. Sizin amacınızın ne olduğunu anlayamamakla birlikte konunun tartışmaya gitmesini istemiyorum iyi forumlar.
Türkiyeyi kötülemek? Sanki kaç yabancı Türk sunucularına giriyor? Ayrıca o lapis sunucuları dediğiniz sunucuların tamamı korsan.
Zaten Türkiye son olaylarla iyice bir rezil oldu dahada rezil olabileceğimizi sanmıyorum.
İyi forumlar!

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiyeyi kötülemek? Sanki kaç yabancı Türk sunucularına giriyor? Ayrıca o lapis sunucuları dediğiniz sunucuların tamamı korsan.
Zaten Türkiye son olaylarla iyice bir rezil oldu dahada rezil olabileceğimizi sanmıyorum.
İyi forumlar!
Işte girmemelerinin sebebi bu lapis sayesinde serverler kolay oluyor buda yabancilarin ilgisini çekmiyor ve bizim turkler yabanci birini görunce hemen kufrediyolar bu yuzden girmiyolar ve siz yurt dişinda kaçkişinin crack oynadiğini biliyormunuz ki ? Ben size söyliyeyim 2 tane yabanci crack sunucu da oynadim sunuci zor ve guzeldi ustelik crack ve yabanciydi ve o sunucularin 2 side full oluyordu biz niye yabancilari servere çekemeyelim ? Biz aptal miyiz ?? Eyer gerekli ilgiyi bu ışi para için değil Zevk için yaparsan o zaman sunucuyu mukemmeliğin ötesine taşirsin ve zamani gelince satişini yaparsin ama bence bir serverin vip veya oyun içi eşya satmasi için sunucunun en az 1 senedir açik olmasi lazim benim duşuncelerim bu. Iyi forumlar

Telefondan Yollandi yazim hatalari için kusura bakmayin..

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Işte girmemelerinin sebebi bu lapis sayesinde serverler kolay oluyor buda yabancilarin ilgisini çekmiyor ve bizim turkler yabanci birini görunce hemen kufrediyolar bu yuzden girmiyolar ve siz yurt dişinda kaçkişinin crack oynadiğini biliyormunuz ki ? Ben size söyliyeyim 2 tane yabanci crack sunucu da oynadim sunuci zor ve guzeldi ustelik crack ve yabanciydi ve o sunucularin 2 side full oluyordu biz niye yabancilari servere çekemeyelim ? Biz aptal miyiz ?? Eyer gerekli ilgiyi bu ışi para için değil Zevk için yaparsan o zaman sunucuyu mukemmeliğin ötesine taşirsin ve zamani gelince satişini yaparsin ama bence bir serverin vip veya oyun içi eşya satmasi için sunucunun en az 1 senedir açik olmasi lazim benim duşuncelerim bu. Iyi forumlar

Bırak lütfen ya adamlar gidiyor alıyor parasıyla siz buradan korsan oyun sunucuların yani hırsızlığı haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz.
Yabancılarda premium sunucular varken burda ki ergenlerin sunucularına kalmıştı zaten değil mi?

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bırak lütfen ya adamlar gidiyor alıyor parasıyla siz buradan korsan oyun sunucuların yani hırsızlığı haklı çıkarmaya çalışıyorsunuz.
Yabancılarda premium sunucular varken burda ki ergenlerin sunucularına kalmıştı zaten değil mi?
Konuşma tarziniza dikkat edin lutfen....
O ergen dediklerinizin bazilari 20 yaşinda bazilarida 17-18 .... yazik insanlari yaşlariyla haksiz çikarmaya çalişiyorsunuz eyer bi insan zekiyse ve amaci iyiyse yaş maş umrunda olmaz !!! Dunyanin em iyi sunucusunu kurabilir.

Ve ayrica crack li açanlarin pre hesabi kullanmadiğini ne biliyorsunuz ? Ben pre sunucilara hiç girmediğim halde pre hesabim var hiç akliniza gelmiyor dimi alacak durumu olamaynlar var bu dunyada hatta oyun yapimcisi bile bunun farkinda sizce neden sunucularda online mode var ? Lutfen yazmadan önce birdaha duşunun...

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
lapis kolaylıktır. lapisi sevmeyen servere girmez bu kadar basit[DOUBLEPOST=1400269959,1400269887][/DOUBLEPOST]
everesetteki kayağımı bitirim hemen ordayım :D

Lapis kolaylıktır diyen zihniyet..

Şu konuda isteyen lapisli açar vb. konuşan bazı arkadaşlara ve lapis kolaylıktır diyenlere söylenecek söz yok..mantığını bu kadar kullanmayan insanlar olduğunu görmek üzücü daha fazla sinir olmak istemeyen bilinçli tüm arkadaşlara şu andan itibaren benim gibi konu izlemesini durdurmasını tavsiye ediyorum..

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuşma tarziniza dikkat edin lutfen....
O ergen dediklerinizin bazilari 20 yaşinda bazilarida 17-18 .... yazik insanlari yaşlariyla haksiz çikarmaya çalişiyorsunuz eyer bi insan zekiyse ve amaci iyiyse yaş maş umrunda olmaz !!! Dunyanin em iyi sunucusunu kurabilir.

Ve ayrica crack li açanlarin pre hesabi kullanmadiğini ne biliyorsunuz ? Ben pre sunucilara hiç girmediğim halde pre hesabim var hiç akliniza gelmiyor dimi alacak durumu olamaynlar var bu dunyada hatta oyun yapimcisi bile bunun farkinda sizce neden sunucularda online mode var ? Lutfen yazmadan önce birdaha duşunun...

Saçmalamaya devam ediyorsunuz. Siz birinin dükkanını soyun sonra neden kapısı açıktı diyin ve kendinizi haklı çıkarın. Sizin premium hesabınızın olması crackli sunucuları haklı mı gösteriyor?
Online mode teknik bir detay onu anlamayacak kadar safmısın? Lütfen yazmadan önce beyninizin yerini kontrol edin.[DOUBLEPOST=1400316323,1400316278][/DOUBLEPOST]
Lapis kolaylıktır diyen zihniyet..

Şu konuda isteyen lapisli açar vb. konuşan bazı arkadaşlara ve lapis kolaylıktır diyenlere söylenecek söz yok..mantığını bu kadar kullanmayan insanlar olduğunu görmek üzücü daha fazla sinir olmak istemeyen bilinçli tüm arkadaşlara şu andan itibaren benim gibi konu izlemesini durdurmasını tavsiye ediyorum..
Anlamıyorsunuz ya anlamıyorsunuz.
Tamam bu sizin düşünceniz ama isteyen istediğini yapsın size ne kardeşim size ne?

djyee

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saçmalamaya devam ediyorsunuz. Siz birinin dükkanını soyun sonra neden kapısı açıktı diyin ve kendinizi haklı çıkarın. Sizin premium hesabınızın olması crackli sunucuları haklı mı gösteriyor?
Online mode teknik bir detay onu anlamayacak kadar safmısın? Lütfen yazmadan önce beyninizin yerini kontrol edin.[DOUBLEPOST=1400316323,1400316278][/DOUBLEPOST]
Tamam bu sizin düşünceniz ama isteyen istediğini yapsın size ne kardeşim size ne?
Mojang istese crackli sunuculari yok eder asil siz beyninizin yerini kontrol edin oyun kurucusu bir mesajinda alamiyacak durumu olanlar için crack kullanilmasina izin vermiştir ve turkiyede alamiyacak durumu olan insanlar var onlarin suçune onlarda insan online mode sunucunuza crackli kullananlarin girmesini sağliyor sizce mojang istese bunu kaldiramazmi ? Lutfen cevap yazmak için yazmayin.
.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Fikrimi belirtmeden edemeyeceğim. Burada biz doğruyu bilgilendiriyoruz kimsenin kafasına silah dayayıp zorla lapisli sunucu açmayacaksınız gibi bir olay yok ortada. Hayattada olduğu gibi iyi ve kötü vardır genelleme yapılması gerekirse iyi sunucu açmaya yöneltmeye çalışıyoruz. Olayı baştan beri yanlış anlayan sizsiniz crack olayına diyecek sözüm yok fakat madem herkes istediğini yapacak lütfen konuyu daha fazla kirletmeyiniz.

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fikrimi belirtmeden edemeyeceğim. Burada biz doğruyu bilgilendiriyoruz kimsenin kafasına silah dayayıp zorla lapisli sunucu açmayacaksınız gibi bir olay yok ortada. Hayattada olduğu gibi iyi ve kötü vardır genelleme yapılması gerekirse iyi sunucu açmaya yöneltmeye çalışıyoruz. Olayı baştan beri yanlış anlayan sizsiniz crack olayına diyecek sözüm yok fakat madem herkes istediğini yapacak lütfen konuyu daha fazla kirletmeyiniz.
Ve buda siz istemediğiniz şekilde sunucu açan insanlara salak deme hakkı veriyor?[DOUBLEPOST=1400394120,1400393829][/DOUBLEPOST]
Mojang istese crackli sunuculari yok eder asil siz beyninizin yerini kontrol edin oyun kurucusu bir mesajinda alamiyacak durumu olanlar için crack kullanilmasina izin vermiştir ve turkiyede alamiyacak durumu olan insanlar var onlarin suçune onlarda insan online mode sunucunuza crackli kullananlarin girmesini sağliyor sizce mojang istese bunu kaldiramazmi ? Lutfen cevap yazmak için yazmayin.
.

Beyninizi azcık yoklarmısınız? Mojang online mode'yi koymasaydıda cracked sunucu açılabilecekti. Online mode kapalı devre sunucu içindir.(kendi evinde sadece kendin açtığın sunucu gibi düşün)
Minecraft'ı cracklemek o kadarda zor değil zaten, online mode minecraft.net le sunucunun bağlantı kurup oraya gelen kullanıcının premium olup olmamasını anlamayı sağlıyor.Yani cracklemek için minecraft.netle bağlantısı kesilior minecraft'ın.
Oraylada hiçbir bağlantısı olmadığı için mojangın cracki engellemesi imkansız.yani mojang kendi siteleriyle olan bağlantının kesilmesini nasıl engelleyebilir? sanki tanrının oyunu.Elini şıklaksın bütün korsanlar silinsin.

oyun dünyasında yüzlerce firma varken ve korsan oyunu önlemek adına milyonlarca dolar yatırım yapıyorlarken ve hala oyunları crackleniyorken mojang canı istediğinde korsanı engelleyecek mi sanıyorsun?