[1.11.2] TartarusCraft MMORPG | OrtaÇağ | Uprade | 3D | AçıkDünya | Konu Güncellendi

Bize Oy Verirmisin ?

• 1/3

• 2/3

• 3/3

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

RegeneldWex

Marangoz
En iyi cevaplar
0
aga be servere kaydolalı tam bir yıl oldu gerçekten çok güzel sevdiğim en iyi rpg serveri

BEnBx1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
7 8 ay once ban yedim ondan sonra hic girmedim eskisi gibi zormu

hasan321321321

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucuda aktif kişi sayısı yok eskiden full çekerdi server bana oyunu anlatabilecek varsa gelebilirmi Nick :TheKirKiller

NeonOver

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bence Server biraz sapıttı Güncellemeler yüzünden. O kadar çık geldi ki oyuna girdiğim an serveri bıraktım

BerkOnurGms

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oncelikle Merhaba Ben OmerGY sizden bi ricam var mete abi server Azerbaycan icin yasaklanmis ben AzerBaycanda oturuyom servere giremiyorum lutfen yasagi kaldirin

İP:Adresi değiştirmen lazım değiştirdiğin anda bütün yasaklar gidiyor. :)
Tavsiyem Hideman

HitokeriJeager

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serveriniz Güzel Ama. Kuralları Bana Göre Saçma Pluginleri Güzel Ama Yetkililer Pek Sık Girmiyor Ve Modlar Çoğu Kişiyle İlgilenmiyor Ve Haksızlık Yapıyor. Bunu Lütfen Düzeltin Birde Bana Göre Kurallarınız Saçma Hükümdardım Herşeyim Vardı Adamı Uyarırken Tehdit Ettim Dediler Admin Sınırsız Ban Attı Sınrısz?!?!?!?! Serveriniz Güzel Ama Modlar Biraz Çeküdüzen Versin Size Zahmet

Serveriniz Güzel Ama. Kuralları Bana Göre Saçma Pluginleri Güzel Ama Yetkililer Pek Sık Girmiyor Ve Modlar Çoğu Kişiyle İlgilenmiyor Ve Haksızlık Yapıyor. Bunu Lütfen Düzeltin Birde Bana Göre Kurallarınız Saçma Hükümdardım Herşeyim Vardı Adamı Uyarırken Tehdit Ettim Dediler Admin Sınırsız Ban Attı Sınrısz?!?!?!?! Serveriniz Güzel Ama Modlar Biraz Çeküdüzen Versin Size Zahmet