[1.12.2] MelodyOnline [1.12.2] | Play.MelodyOnline.Net | Yep Yeni Bir Dünya'ya Başlangıç...*

ozaneker

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server keşke açılsa artık kaç insan servera aç bekliyor :)

InvisibleART

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu içeriğine tekrar bakmayan arkadaşlara:
Sunucu açıktır, IP adresi değişikliği oldu.
Yeni IP: play.melodyonline.net

InvisibleART

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Tekrar Online. Sabrınız için teşekkürler.

Ahmet4634

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güzel olmuş ellerinize sağlık. Ama şöyle bir sorun yaşadım ben; sunucuya girdim kayıt oldum oyuna başlamıştım yani... Sonra n.i.t.r.a.d.o. kullanıdığınızı farkedip yazmıştım işte kapanma tehlikesi felan olur mu diye... ama yazınca "Reklam yaptığım için" susturuldum ve 1 günü geçti bu susturulma. Artık kaldırırsanız sevinirim. Nick: said82

InvisibleART

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel olmuş ellerinize sağlık. Ama şöyle bir sorun yaşadım ben; sunucuya girdim kayıt oldum oyuna başlamıştım yani... Sonra n.i.t.r.a.d.o. kullanıdığınızı farkedip yazmıştım işte kapanma tehlikesi felan olur mu diye... ama yazınca "Reklam yaptığım için" susturuldum ve 1 günü geçti bu susturulma. Artık kaldırırsanız sevinirim. Nick: said82
Kusura bakma dostum, bi süredir aktif değildim. Bir problem yaşadığında bunu Discord üzerinden yazarsan,
en kısa vakitde ben veya yetkili adminler tarafından cevap verilir.

ZeKiCanAYDIN

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server Guzel Bence Gayet ortada bende baslıyorum

Zerozerito14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucuda oyuncu çok hard gelişirken VIP alan bir kişi aşırı OP olduğu için orantısız buldum ve beğenmedim.

Zerozerito14

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Beğenmediğiniz kısımları biraz detaylı anlatabilirmisiniz rica etsem.
Öncelikle normal bir oyuncu olarak ben bu sunucuda oynadım bir süre, çok hard diyebilirim burası tercih meselesi olduğu için itiraz edebilirsiniz fakat VIP kitleri okadar OP ki. En düşük VIP bile çok aşırı OP eşyalara sahip oluyor. Ayrıca sunucuda bazı pluginler yok, 2+ kişi oynamak isteyenler için takım açmak yok mesela.

InvisibleART

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle normal bir oyuncu olarak ben bu sunucuda oynadım bir süre, çok hard diyebilirim burası tercih meselesi olduğu için itiraz edebilirsiniz fakat VIP kitleri okadar OP ki. En düşük VIP bile çok aşırı OP eşyalara sahip oluyor. Ayrıca sunucuda bazı pluginler yok, 2+ kişi oynamak isteyenler için takım açmak yok mesela.
upload_2017-9-10_10-53-51.png

En Güçlü VIP Kitinde ki özellikler bunlar, bu özelliklerden PVP için olanlar
Koruma/Dikenler/Kırılmazlık/Ateş Koruması (Alevden Çehre)
Patlama Koruması (PVE-Creeper)
Hasar Koruması (PVE-Melee Attacker Mobs) b
Ki maximum büyü seviyelerinde , Edit büyü seviyesi yoktur kitlerde,
Bir VIP'i Diğer oyunculara karşı Aşırı boostlayacak, OP durumuna getirebilecek bir özellik yok kitlerde,
Çünkü Koruma 4-Kırılmazlık 3-Dikenler 3 Herhangi bir oyuncu tarafından da yapılabilir.
Bunlar dışında OP olarak düşündüğünüz farklı bir durum varmı ? Enchli elma/VIP komutu vs. ?

Tabi yine de , şu an uğraştığım bir kaç iş bittiği zaman , VIP itemleri ve komutları üzerine biraz düşünücem, Teşekkürler yorumun için

Bugüne Özel Çekilişi Kaçırma!

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mükemmel gibi duruyor girip deniyorum şu an launcher açılsa bi :/

swaliebravemc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba, texture packinizin linkini yada ismini verebilirmisiniz?