[1.12.2] MelodyOnline [1.12.2] | Play.MelodyOnline.Net | Yep Yeni Bir Dünya'ya Başlangıç...*

Storm1997

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Giriş yaptım ama spawn çok karışıktı

MuhammetA

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Küçük bir sorun'da hemen sizi banlayan ve hiç affetmeyen sunucu melodyonline "+güncel" yetkili kadrosu çok ilgili tebrik ederiz başarınızın devamı dileğiyle "Discord banımı kaldır gereksiz bir konu yüzünden ban yiyemem. konuşmalarıma cevap ver."

Storm1997

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girdiğim zaman lag oluyor sonra zaman aşımına uğradın diyor başka 1.12 sw girdimmi böyle bir sorunla karşılaşmıyorum.

ZeKiCanAYDIN

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizden Kaynaklı Bir Sorundur Bunu ilk sizden duyuyoruz....

LeaS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güncel sürümler kullandığınız için tebrik ve teşekkür ederim.
Okul yüzünden pek zamanım olmuyor ama size ve oyuncularınıza iyi oyunlar dilerim.
Bol şans...

MuhammetA

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yetkili anlayışı 0 0 0 InvisibleART geçerli yaşı 12-13 gibi davranıyor lider olunca zaten hekes'de bir özgüven oluyor Discord banımı kaldır telefon no ver seninle konuşcam.

InvisibleART

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yetkili anlayışı 0 0 0 InvisibleART geçerli yaşı 12-13 gibi davranıyor lider olunca zaten hekes'de bir özgüven oluyor Discord banımı kaldır telefon no ver seninle konuşcam.
Kardeşim benim yaşım 25. Güven problemim yok, adamına göre muamele yapıyorum. Tel no verecek değilim senin gibi birisine.
Ha bu arada, burada resmi konuşuyorum, sakın seni yanıltmasın. O dilleride biliyorum. Şimdi konuyu terket güzel kardeşim. Muhattabım değilsin.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuyu biraz eleştirdim, sunucu hakkındaki fikirlerimi söyledim.
Ve bir kaç soru sordum. Ardından sunucuda BAN yedim.

Eleştirmek BAN sebebi arkadaşlar.
O yüzden eleştirmek düşüncesinde olanlar bu sunucuya uğramasın :)

InvisibleART

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@Pledix Banlanan oyuncular arasında bir karışıklık olmuş.
Biz bi konuşalım olaylar çok saçma bir şekilde gerçekleşti çünkü. 2 farklı yetkilinin 2 farklı olaylarında gerçekleşen 2 ayrı konu birbirine karıştığı için böyle bir saçmalık yaşandı.

Ekli dosyalar

• upload_2017-10-6_1-20-18.png
    upload_2017-10-6_1-20-18.png
    8.8 KB · Görüntüleme: 250
  • upload_2017-10-6_1-22-6.png
    upload_2017-10-6_1-22-6.png
    55.3 KB · Görüntüleme: 436
Moderatör tarafından düzenlendi:

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Güzel sunucu olmuş ayrıca buildlerinizi çok beğendim. Başarılar diliyorum bir ara minecraft tekrar yüklersem kesinlikle uğrarım.

InvisibleART

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sen (herkese) söyleye biliyon ben neden söyleyemeyim önce konuşmanı öğren böyle terbiyesizlik görmedim artık yaş kitlesi kaç ise üstüne alınmayan varsa girebilir ama ben alınıyorum kaldıramam derseniz sunucuya hiç uğramayın.
Ailevi konuya dayandıran sensin kusura bakma. serverda bulunan 16 kişi alınmadı, alınacak bir durum yok sonuçta. Hakaret edilmedi.
Fakat konuyu hakarete çeviren , Senin yazdığın "Deve Babandır" cümlesi olmuştur.

Düzgün bir diller kendisinden böyle birşeyi tekrar yapmasını istemeseydin sana karşı gelecek biride değildir kendisi.
O da babasına laf edilmesini kaldıramıyor, Alınıyor, Tıpkı senin O'nun lafına aldırdığın gibi.
Koskoca sunucuya mâl edilecek bir konu değildir. Bir adminden şikayetciysen önce kurucuya bunu bildirirsin.
Kurucu bu durumla ilgilenmez ise o zaman forumda sunucuya mâl edersin.

Güzel sunucu olmuş ayrıca buildlerinizi çok beğendim. Başarılar diliyorum bir ara minecraft tekrar yüklersem kesinlikle uğrarım.
O zaman sana güzel bir haberim daha var. Dünya'nın tamamını değişti. Daha güzel bir dünya üzerindeyiz şuanda.
Minecrafttan aldığın zevki belki tekrar canlandıracak, belkide kat ve kat fazlasını yaşatacağından eminim :)
Aramıza bekleriz.

Storm1997

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kurucu ile görüşmeme gerek yok sen ona laik gördüğün için admin yapmışsın aynı yetki sonuçta ayrıca ben ona düzgün konuşmasını istiyorum o bana bel altı sohbet yapıp beni muteliyor onu savunuyon bana karşı alındı ise bana belirtecek karşılıklı anlışacaz ama son sözü ona yakıştığı gibi aynı şekilde devam etsin koskaca sunucu da herkes erkek neden alınsınlar'ki hergün aynı muhabbeti yapıyorlar uzatmaya gerek yok nasıl bir kişiliğe sahip olduğunuz belli