[1.12.2] MelodyOnline [1.12.2] | Play.MelodyOnline.Net | Yep Yeni Bir Dünya'ya Başlangıç...*

InvisibleART

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kurucu ile görüşmeme gerek yok sen ona laik gördüğün için admin yapmışsın aynı yetki sonuçta ayrıca ben ona düzgün konuşmasını istiyorum o bana bel altı sohbet yapıp beni muteliyor onu savunuyon bana karşı alındı ise bana belirtecek karşılıklı anlışacaz ama son sözü ona yakıştığı gibi aynı şekilde devam etsin koskaca sunucu da herkes erkek neden alınsınlar'ki hergün aynı muhabbeti yapıyorlar uzatmaya gerek yok nasıl bir kişiliğe sahip olduğunuz belli
Cinsiyet ayrımcılığını bir kenara bırakırsak iyi olur.
Klonlanma henüz olmadı, ve ben zihin kontrolü yeteneğine sahip değilim. Kimin nasıl ne konuşacağına ben karar veremiyorum.
Benim yetkim var, ki sunucudaki en yetkili kişiyim, Bir alt rütbemden şikayetci olduğun zaman bunu bir üst rütbeye iletirsin.

Bana karşı hatalısın, çünkü beni suçluyorsun. Bu konuda özrünü beklerim.
Konunun aslına gelecek olursak, Adminin gerçekten hatalı olduğunu düşünüyorsan durumu açıklayan onun hatalı olduğu kısımı ve nedenini yazdığın bir mesajı bana iletmeni isterim. Bu konuda iki tarafında kendine has haklı haksız yanları var.
İki taraf arasındaki problem çözülemeyecek bir şey değil.
-Tabi böyle bir şeyi istersen. İstemezsen de hiç problem değil.
Diyecek son sözüm budur.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Okurken heyecanlandığım ilk ve tek sunucu/konu olacak belki de. Yarın akşamüzeri sunucuya bir uğrar, hoşuma giderse oynar ve görüşlerimi buradan bildiririm. Lakin şunu da belirtmem lazım kaliteli sunucularda yapılan hatalar ve yaşanılan hatalar da kalitesiz sunuculara oranla daha büyük olur. O nedenle bugünden önceki ve yarından sonra olacak her şikayeti, ve sizin onlara verdiğiniz cevabı dikkatle inceleyeceğim.

Storm1997

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet Saçma bir konu yüzünden gene burdayım plak döndü dolaştı geri sarmayı başardı ve aynı konu üzerinden şu sunucu olayını dahada kavrayamamış olan kişilere sesleniyorum lütfen yetkili olmayın InvisibleART sen hariç ama yanındaki çakma yetkilileri kınıyorum yetkisini yapamıyor ne işe yarar bu yetkililer oyuncular ile şaklabanlık mı anlayamadım.

Oyunda sohbet başlattım sonra samimiliğe bağlandı sonrada tadı kaçtı justwach beni öldürüyor canı sıkılmış belli kamikaze patlatıyor etrafta ben rahatsız olduğumu yetkili admin justwach bildiriyorum yapma diye 1 2 3 kere öldüm itemlerimi geriverdi ama yapma diyorum yapmaya devam ediyor 4 oldu ben öldüm itemlerim gitti itemlerimi istedim bana eksik malzeme verdi sonra yanımdan kayboldu itemlerimi eksik verdin diyorum verirmisin diyorum takımıyor beni üstüne gidiyorum itemlerimi ver diye nasıl yetkilisin diye beni tehtid ediyor itemlerini vermem oyundan atarım diye tehtid savuruyor sanki kötü bir şey diyorum itemlerimi verdiye bağrıyorum beni başkası ile karıştırdı fazla lafı uzatmak istemiyorum spoiler veriyorum bakarsınız InvisibleART şikayetçiyim fotoğrafları incele lütfen çok emin konuşuyor justwach yetkisini alırsan sevinirim şikayetçiyim banımı kaldır

gilth

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Öncelikle şöyle bir sorunum var fakat server ile alakalı değil yazacağım olayda karışıklık olmasın diye yazıyorum;
Minecraft dışındaki oyunlarda lag sorunum yok fakat niyeyse minecraftta tüm serverlerde lag problemi yaşıyorum ve bu konu hakkında internette bir şey bulamadım :/ Neyse olaya geçelim.
Bugün sunucunuza kayıt oldum, fakat lag yüzünden oynayamadığımı farkettim (lag server ile alakalı değil) ve chate ekte görüldüğü gibi "Diğer oyunlarda lag yok sadece minecraftta lag var çözümünü bilen var mı?" yazdım. Fakat burada rehberden değil daha önce minecraftta lag sorunu yaşayıp bu sorunu çözen varsa yardım eder belki diye yazmıştım ama rehber bunu anlayamadı. Beni cahil sanmış olacak ki pingime baktırtmak için /serverping komutunu söyledi ama ben zaten pingimin yüksek olduğunu biliyordum internetimde sıkıntı olduğunu söyleyerek geçiştirmeye çalıştı. Sorunumu anlamadığı internetimin kötü olduğunu söylemesinden belliydi , internetim kötü olsa diğer oyunlarda da sıkıntı yaşardım. Böylelerini neden rehber olarak alıyorsunuz ki adam daha okuduğunu anlayamıyor işine gelmeyince mute atıyor. Saygısızlık yaptığımı ve 30 dakika mute'yi hakettiğimi düşünmüyorum.

Ekli dosyalar

• dagadad.png
    dagadad.png
    167.6 KB · Görüntüleme: 374

MehmetBALCI

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Öncelikle şöyle bir sorunum var fakat server ile alakalı değil yazacağım olayda karışıklık olmasın diye yazıyorum;
Minecraft dışındaki oyunlarda lag sorunum yok fakat niyeyse minecraftta tüm serverlerde lag problemi yaşıyorum ve bu konu hakkında internette bir şey bulamadım :/ Neyse olaya geçelim.
Bugün sunucunuza kayıt oldum, fakat lag yüzünden oynayamadığımı farkettim (lag server ile alakalı değil) ve chate ekte görüldüğü gibi "Diğer oyunlarda lag yok sadece minecraftta lag var çözümünü bilen var mı?" yazdım. Fakat burada rehberden değil daha önce minecraftta lag sorunu yaşayıp bu sorunu çözen varsa yardım eder belki diye yazmıştım ama rehber bunu anlayamadı. Beni cahil sanmış olacak ki pingime baktırtmak için /serverping komutunu söyledi ama ben zaten pingimin yüksek olduğunu biliyordum internetimde sıkıntı olduğunu söyleyerek geçiştirmeye çalıştı. Sorunumu anlamadığı internetimin kötü olduğunu söylemesinden belliydi , internetim kötü olsa diğer oyunlarda da sıkıntı yaşardım. Böylelerini neden rehber olarak alıyorsunuz ki adam daha okuduğunu anlayamıyor işine gelmeyince mute atıyor. Saygısızlık yaptığımı ve 30 dakika mute'yi hakettiğimi düşünmüyorum.

burada ki soruyu en az 20 kere sorup en son da sordugunu ss alman güzel olmuş . hem herkeze soruyorum diyorsun ama ss lerinde servere veye sana sormuyorum diyorsun . boşa atlama diyor atarlanıyorsun sana cvbı söleme me ragmen yine soruyorsun madem sorunun server le alakalı değil internetinide güveniyorsun . cevabını netten araştırabilirsin. ( unutma ping değeri kullandıgın netin kötü ve yavaşlıgından kaynaklan bir sıkıntıdır ve basit gördüğün bu oyun en çok ram isteyen bir oyundur ) ..... daha yazardım da araştır elinin altında internet nede olsa

gilth

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
burada ki soruyu en az 20 kere sorup en son da sordugunu ss alman güzel olmuş . hem herkeze soruyorum diyorsun ama ss lerinde servere veye sana sormuyorum diyorsun . boşa atlama diyor atarlanıyorsun sana cvbı söleme me ragmen yine soruyorsun madem sorunun server le alakalı değil internetinide güveniyorsun . cevabını netten araştırabilirsin. ( unutma ping değeri kullandıgın netin kötü ve yavaşlıgından kaynaklan bir sıkıntıdır ve basit gördüğün bu oyun en çok ram isteyen bir oyundur ) ..... daha yazardım da araştır elinin altında internet nede olsa
Sırf forumda kaliteniz düşmesin diye iftira atmakta güzelmiş. Konuşmalarımız bu ss'ten ibarettir. Bundan önce bir kez bile sormadım bu soruyu hatta chatte konuşmadım bile yeni kayıt olduğum için. Herkese sormaktan kastım oyuncular içindir, istersen sende cevap verebilirsin ama daha soruyu bile anlamamışsın ben anlatmaya devam ettikçe konuyu kapatmaya çalıştın verdiğin cevap cevap bile değil. Ve dikkatli okusaydın sorunumun internette olmadığını yazdığımı görürdün ayrıca ram ile pingin yüksek olmasının alakası bile yok.

gilth

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
yavrum evladım ping ram e bakmaz 1.12.2 sunucusunda sın sana bu sunucu saten normalde kjasar diyorum ve aşırı hack koruması oldugunuda yazıyoruz ( ping nettinin kötü olmasından kaynaklı)
izle öğren
Şu verdiğin cevaplar o kadar boş ki. Pingin ram ile alakası olmadığını ben söylüyorum sen tekrarlayıp kendinle çelişiyorsun. Ve diğer oyunlarda ping konusunda sıkıntım yok. Ayrıca konuyu saptırma ben sorunumu chatte yazdım senin dışında cevap alamadım şu an çözüm aramıyorum başka zaman çözmeye çalışırım benim sıkıntım gereksiz yere mute atman.

MehmetBALCI

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Şu verdiğin cevaplar o kadar boş ki. Pingin ram ile alakası olmadığını ben söylüyorum sen tekrarlayıp kendinle çelişiyorsun. Ve diğer oyunlarda ping konusunda sıkıntım yok. Ayrıca konuyu saptırma ben sorunumu chatte yazdım senin dışında cevap alamadım şu an çözüm aramıyorum başka zaman çözmeye çalışırım benim sıkıntım gereksiz yere mute atman.
gerçekten çok boş konuşuyorsun
babana söle daha kaliteli bir modem alsın internet alsın daha ne diyim netin çoook kötü

LeqendsYY

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet Saçma bir konu yüzünden gene burdayım plak döndü dolaştı geri sarmayı başardı ve aynı konu üzerinden şu sunucu olayını dahada kavrayamamış olan kişilere sesleniyorum lütfen yetkili olmayın InvisibleART sen hariç ama yanındaki çakma yetkilileri kınıyorum yetkisini yapamıyor ne işe yarar bu yetkililer oyuncular ile şaklabanlık mı anlayamadım.

Oyunda sohbet başlattım sonra samimiliğe bağlandı sonrada tadı kaçtı justwach beni öldürüyor canı sıkılmış belli kamikaze patlatıyor etrafta ben rahatsız olduğumu yetkili admin justwach bildiriyorum yapma diye 1 2 3 kere öldüm itemlerimi geriverdi ama yapma diyorum yapmaya devam ediyor 4 oldu ben öldüm itemlerim gitti itemlerimi istedim bana eksik malzeme verdi sonra yanımdan kayboldu itemlerimi eksik verdin diyorum verirmisin diyorum takımıyor beni üstüne gidiyorum itemlerimi ver diye nasıl yetkilisin diye beni tehtid ediyor itemlerini vermem oyundan atarım diye tehtid savuruyor sanki kötü bir şey diyorum itemlerimi verdiye bağrıyorum beni başkası ile karıştırdı fazla lafı uzatmak istemiyorum spoiler veriyorum bakarsınız InvisibleART şikayetçiyim fotoğrafları incele lütfen çok emin konuşuyor justwach yetkisini alırsan sevinirim şikayetçiyim banımı kaldır
Furkan bir bayana yakışmıyor :) lütfen (mehmet abi sen bırak bu işleri uğraşma eziyet çekme :D)

Storm1997

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

lütfen ilgilenin

InvisibleART

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
lütfen ilgilenin
Banın açılmıştır.
Konu ile ilgili şikayetci olduğun adminler ile muhattap olmayıp bir problem halinde bana doğrudan iletirsen sevinirim.
En hızlı Discord üzerinden cevap yanıt alırsın.
Onun dışında, Sunucuda veya Forumda olduğum süre içerisinde görür görmez yanıt alacağından emin olabilirsin.

InvisibleART

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Halloldu. Şimdi girebiliyor olman lazım.

Günceeeeeel