[1.12.2] MelodyOnline [1.12.2] | Play.MelodyOnline.Net | Yep Yeni Bir Dünya'ya Başlangıç...*

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Sunucunun lokasyon yüzünden aşırı lag sorunları var. 100 üzeri ping kabul edilebilir bir sebep değil. Bunu sunucu içinde söylediğimde normal oyuncu gibi gezen Adminler önce sizle bir çocuk gibi tartışıp sonra sizi resmen sunucudan soğutuyorlar. Hatanı kabul edeceksin ki gelişe bilesin ama o olgunluğu ben sizde göremedim. Boşa girip sinir hastası olmayın.

Amerikan lokasyonlu sunucuda bile 150 pingle böyle lag sorunları yaşamıyorum. Sunucu sağlayıcınız ile iletişime geçmenizde fayda var.

(Sizden kaynaklı bir sorun sakına demeyin. Türk Net 16Mbps akksiz kullanıyorum.)

InvisibleART

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunun lokasyon yüzünden aşırı lag sorunları var. 100 üzeri ping kabul edilebilir bir sebep değil. Bunu sunucu içinde söylediğimde normal oyuncu gibi gezen Adminler önce sizle bir çocuk gibi tartışıp sonra sizi resmen sunucudan soğutuyorlar. Hatanı kabul edeceksin ki gelişe bilesin ama o olgunluğu ben sizde göremedim. Boşa girip sinir hastası olmayın.

Amerikan lokasyonlu sunucuda bile 150 pingle böyle lag sorunları yaşamıyorum. Sunucu sağlayıcınız ile iletişime geçmenizde fayda var.

(Sizden kaynaklı bir sorun sakına demeyin. Türk Net 16Mbps akksiz kullanıyorum.)
+50 ping lokasyon dolayısı ile malesef ki doğru , yüksek ping değerinin şuanki lokasyondan kaynaklandığını düşünüyorum,
Hosting sahibine bunu ilettim, ve türkiye lokasyonu için şuanda makine bekliyorum.

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Güzel bir sunucu yapmışsınız yapılarınızı çok beğendim, başarılar dilerim. :)