[1.16.4] ZOARON - Teknik Sistemli Hayatta Kalma! - Programlanabilir Androidler - Yetenekler - Rütbeler - Gelişmiş Depo - Zindanlar

Holdred

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
play.zoaron.com
Oyun Sürümü
1.16.4
Sunucu Slotu
200
Sunucu Türü
Survival

Zoaron Hayatta Kalma Nedir?
Normal bir Minecraft sunucusundan farklı olarak sistemleri ele alan bir sunucdur.
Sizin oyun zevkinizi en üst seviyeye çıkarmak ve oynarken sıkılmamanız için hazırlanmıştır.
Sunucunun asıl amacı hayatta kalmakla beraber aynı "Modlu Minecraft" gibi sistemler
yaparak bu serüveninizi ileri taşımaktır.

Zoaron Hayatta Kalma + Nedir?
Zoaron Hayatta Kalma+, mod yüklemeye gerek kalmadan Minecraft'a öğeler ekler. Zoaron Hayatta Kalma+ tek başına 400'den fazla yeni öğe ve blok içerir. Bunlardan bazıları şunlardır:

Sırt Çantaları
Nükleer Reaktörler
Sihirli Sunaklar, Rünler ve Asalar
Ürün Taşıma Sistemleri
Enerji Bağlantıları
Elektrikli Makineler
Programlanabilir Androidler (Maden Robotları)
Hologram Projektörler
Patlayıcılı Kazmalar
ve daha fazlası...

Sunucu Adresi: Play.zoaron.com

İsterseniz Mevcut Sistemlerimize Bir Göz Atalım!

NOT: Daha fazlası sunucumuzun içinde fakat klasik bir hayatta kalma sunucularında olan sistemler
oldukları için ekleme gereği duymadım.

Gelelim Sunucu Görsellerimize!

Orman

Doğduğumuz Kasabanın Görselleri

Buraya kadar gözden geçirdiğiniz için teşekkür ederim. Umarım yeni sunucumu beğenmişsinizdir.
Daha yeni açtığım için eksikler olabilir. Eğer bana bu eksikleri
belirtirseniz ben de düzeltmeye çalışacağım.

Teşekkürler Zoaron!

Son düzenleme:

Hardal_exe

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu cidden ilgimi çekti. Reklam ve pazarlama kısmını güzel düşünmüşsünüz sistemlerinizde sadece jetpack çok op geldi şimdi girip bakıyorum servera. Başarılarınızı dilerim böyle yenilikçi şeylerin her zaman arkasındayız.

Karsan68

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu sistemleri gayet güzel hilecilere fazla yüz verilmeden banlanıyor maplar ve menü tasarımı güzel başarılar

Holdred

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu cidden ilgimi çekti. Reklam ve pazarlama kısmını güzel düşünmüşsünüz sistemlerinizde sadece jetpack çok op geldi şimdi girip bakıyorum servera. Başarılarınızı dilerim böyle yenilikçi şeylerin her zaman arkasındayız.
Sizin gibi değerli kişileri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Hardal_exe

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Her şey çok güzelken x ray testi yaptım ve kusursuz çalıştı. Bir eleman daha 2 günlük oyuncuyken 25 spawnera nasıl sahip olduğunu anlamış oldum. Yetkililere bildirdiğimde ' x ray koruması çalışmasada biz sizi vanishte takip ediyoruz oyuncu sandığınız kişiler yetkili ' diyerek ortaya bir blöf atıp arkasına saklandılar... Gerçekten hoş bir sunucu olabilir ama emek olarak oynanacak bir sunucu değil şahsen. Başlığa en azından hileli survival yazın millet boşuna saatlerini harcıyor açsınlar x ray kassınlar spleri diamondları vs... İyi forumlar.

okan12k12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Her şey çok güzelken x ray testi yaptım ve kusursuz çalıştı. Bir eleman daha 2 günlük oyuncuyken 25 spawnera nasıl sahip olduğunu anlamış oldum. Yetkililere bildirdiğimde ' x ray koruması çalışmasada biz sizi vanishte takip ediyoruz oyuncu sandığınız kişiler yetkili ' diyerek ortaya bir blöf atıp arkasına saklandılar... Gerçekten hoş bir sunucu olabilir ama emek olarak oynanacak bir sunucu değil şahsen. Başlığa en azından hileli survival yazın millet boşuna saatlerini harcıyor açsınlar x ray kassınlar spleri diamondları vs... İyi forumlar.
yorumlarımız silincek ama doğru dedin 4 stack elmas yaptım 2 gün oynayıp bize ban attılar arkadaşları hile dupe yapıyor biz banlanıyoruz böyle güzel sunucu bulursan söyle çöp adminleri olmayan ama

Holdred

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Değerlendirmeniz için teşekkür ederim. Sunucuyu yeni açtığımız için birkaç eksiklerimiz tabi vardı. Bunları şuanda giderdik ve gereken işlemleri oyunculara yaptık. Zaten kendileride nasıl aldıklarını söylediler ve onlardan alıp sorunu ortadan kaldırdık. 1 günde gördüğünüz şeyleri direk yazmışsınız. Keşke birde düzelttiler mi veya hala aynımı diye kontrol etseydiniz. Burda böyle sunucumuzu kötüleyici yorumlar yapıp insanları manipüle etmenizde ayrıyetten çok şaşırtıcı. Ben de size iyi forumlar diliyorum.

HayaletSürücü

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yakında geleceğim maplar hoş görünüyor ama formu düzenlerseniz daha güzel bir izlenime sahip olabilirsiniz

MartiniBiancoo

Her zaman daha iyisi..
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu gayet güzel , karalama yapanların hepsi ya hileden ban yiyiyor ya da bir bug görüp buraya ağlamaya geliyor.
Bildirdiğim bütün buglar gece bakımı ile kaldırıldı , sp bugı yapan birisini bildirdim onun da spawnerları alındı ve bug kapatıldı.Bir topluluk insanların yardımı olmadan asla büyümez ve gelişemez , biz de katkıda bulunarak emek verilmiş güzel bir sunucuyu geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.Okan adlı 5 iq arkadaşımız da splerin hepsine nokta atışı yaparak gittiği için ban yemiş dc de ssleri bile var xD. Çok başarılı bir sunucu böyle devam etmeniz herkes için daha iyi olur en azından bazı karaktersizler gibi 1.8 hileli vanilla benzeri sunucu açıp biz ortamımız ile ünlüyüz demiyorsunuz :)

MartiniBiancoo

Her zaman daha iyisi..
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dediklerin normal bir sunucu için doğru olabilir ama bu sunucuda ipeksi ile sp alma yok sp yapmak için bir ton araştırma açman gerekiyor kitabında.Ayrıca sunucuda otomatik maden toplayıcılar var x ray açsa bile maden toplayıcı araştırırsan adamdan 2 3 kat fazla eşya elde edebilirsin. üstteki yazımı okuyup birkaç şey daha anlayabilirsin. İyi forumlar :)

Holdred

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu gayet güzel , karalama yapanların hepsi ya hileden ban yiyiyor ya da bir bug görüp buraya ağlamaya geliyor.
Bildirdiğim bütün buglar gece bakımı ile kaldırıldı , sp bugı yapan birisini bildirdim onun da spawnerları alındı ve bug kapatıldı.Bir topluluk insanların yardımı olmadan asla büyümez ve gelişemez , biz de katkıda bulunarak emek verilmiş güzel bir sunucuyu geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.Okan adlı 5 iq arkadaşımız da splerin hepsine nokta atışı yaparak gittiği için ban yemiş dc de ssleri bile var xD. Çok başarılı bir sunucu böyle devam etmeniz herkes için daha iyi olur en azından bazı karaktersizler gibi 1.8 hileli vanilla benzeri sunucu açıp biz ortamımız ile ünlüyüz demiyorsunuz :)
Bizi cidden anlamlı bir şekilde ifade ettiğiniz için teşekkür ediyorum. İyi oyunlar, iyi forumlar dilerim. :)

MavPir

Maviş Pırıl
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu gayet güzel, fakat yetenek sistemi oynadığım server ile aynı.:hmm1:

AburCuburBukucu

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu kaliteli duruyor, konudaki fotoğraflar spoyler olarak işaretlenebilir. En kısa zamanda sunucuya girip bakacağım, iyi forumlar.