1.16.5 play.minerival.com | Eşsiz Başarım Sistemi & Başarım Rütbesi | Özel Sohbet Kanalları | NPC PAZAR | ORMAN BOSSLARI | PROFİL | KRİSTAL PAZARI

MineRival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Merhaba,
Konu Tasarımınızı beğendim, Haritalarınızda güzel gözüküyor.
Sistemlere gelince Onlarda Harika ! İşte Oyuncuların aradığı sunucu , Aradığı ortam !
Yorum için teşekkürler sizleri de bekleriz : )

MineRival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
149173

Açılışta 30 online. Herkese teşekkürler <3

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Öncelikle Merhaba @MineRival ,
Sunucunuza girip bir göz attım ve beklediğim gibi bir ortamla karşılaştım ancak bazı yönetim hataları vardı,onlarıda yeni açıldığınız için görmezden geliyorum.

paxico_82

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunun ömrünü bazı şeyleri kısarak ve ya ortadan kaldırarak uzatmaya çalışmışsınız. Bu yaptığınızı da çoğu sunucunun yaptığı bir durum. Bunun yerine daha fazla özellikler getirerek sunucuyu kısıtlama yapmadan bir şeyleri kaldırmadan da uzun ömürlü yapabilirdiniz. Böylece çoğu sunucudan farklı olabilirdiniz

MineRival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Merhaba @MineRival ,
Sunucunuza girip bir göz attım ve beklediğim gibi bir ortamla karşılaştım ancak bazı yönetim hataları vardı,onlarıda yeni açıldığınız için görmezden geliyorum.

Merhaba, yorumun için çok teşekkür ederim. Bahsettiğin hataları görmezden gelmek yerine bizlere söyleyip bu hataları gidermemiz de yardımcı olursan çok sevinirim : ) Discord SPAC#4556

Sunucunun ömrünü bazı şeyleri kısarak ve ya ortadan kaldırarak uzatmaya çalışmışsınız. Bu yaptığınızı da çoğu sunucunun yaptığı bir durum. Bunun yerine daha fazla özellikler getirerek sunucuyu kısıtlama yapmadan bir şeyleri kaldırmadan da uzun ömürlü yapabilirdiniz. Böylece çoğu sunucudan farklı olabilirdiniz

Kısıtlama olarak sayabileceğimiz iki durum var biri köylülerin kaldırılması diğeri maden oranlarının azaltılması. Ancak maden oranlarını düşürmemizin sebebi, sunucuya ekstra bir zorluk katması ve demir setlerin dahi önemi olmasıdır. Köylüler konusunda haklısınız kaldırıp içinden çıkan itemleri warp köylüler e koyduk bu şekilde dengeyi sağlamaya çalıştık. Başka bir öneriniz varsa seve seve dinleyebilirim. Yorum için çok teşekkürler.

paxico_82

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kısıtlama olarak sayabileceğimiz iki durum var biri köylülerin kaldırılması diğeri maden oranlarının azaltılması. Ancak maden oranlarını düşürmemizin sebebi, sunucuya ekstra bir zorluk katması ve demir setlerin dahi önemi olmasıdır. Köylüler konusunda haklısınız kaldırıp içinden çıkan itemleri warp köylüler e koyduk bu şekilde dengeyi sağlamaya çalıştık. Başka bir öneriniz varsa seve seve dinleyebilirim. Yorum için çok teşekkürler.
[/QUOTE]

1.14 sürümüyle beraber köylülere köklü yenilikler geldi. Yapay zekaları arttırıldı, yeni mekanikler elde ettiler. Böylece oyuncu etkileşimleri arttırıldı. Sunucu da pvp ciler için sıkıntı olmaz ama oyunu build için oynayanlar için eksiklik olur. Buna çözüm olarak da köylüler tekrardan eklenebilir. Oyunun zorluğunu bozmaması için köylülerden kaynaklanan demir golem doğumu kapatılabilir ve hepsinin takas oranları zorluğa göre değiştirebilir.

Ayrıyetten tech pluginlerine yer verilmesi, oyuncuların merakını arttırır bir şeylere uğraşma hevesini de kabartır.

MineRival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.14 sürümüyle beraber köylülere köklü yenilikler geldi. Yapay zekaları arttırıldı, yeni mekanikler elde ettiler. Böylece oyuncu etkileşimleri arttırıldı. Sunucu da pvp ciler için sıkıntı olmaz ama oyunu build için oynayanlar için eksiklik olur. Buna çözüm olarak da köylüler tekrardan eklenebilir. Oyunun zorluğunu bozmaması için köylülerden kaynaklanan demir golem doğumu kapatılabilir ve hepsinin takas oranları zorluğa göre değiştirebilir.

Ayrıyetten tech pluginlerine yer verilmesi, oyuncuların merakını arttırır bir şeylere uğraşma hevesini de kabartır.

Örneğin 10 patatese zümrüt alıp, zümrüt ile elmas alındığı zaman o sunucuda elmasın hiç ama hiç değeri kalmayacaktır. World üzerindeki köylülerin içleri editleniyorsa ne ala dediğiniz gibi ekleriz içlerini de düzenleriz aşırıya kaçmaması için ancak öyle bir şey bilmiyorum. Köylüler tekli oyuncuda vazgeçilmez olsa da sunucular için en azından geleceğini düşünen, piyasanın kısa sürede bozulmasını istemeyen sunucular için malesef önüne geçilmesi gereken bir durumdur.

Oyuncuların oyunu anlamakta zorlanacağı herhangi bir şey yapmak istemiyoruz. Survivalda farklılık yaratmak için gidip tech pluginleri kullanmak biraz uygunsuz olur survivaldan çıkar diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Nixs

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Üzerinde yoğun emek sarf edilmiş, ve gerek servere özel bosslar ve zindanlar olsun gerek oyuncular için uzun soluklu olması bakımından bence gayet hoş bir server olmuş . Herkese ciddi şekilde oynamasını öneririm :)

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Konu tasarımı gerçekten harika olmuş. Sistemler kaliteli, başarılar dilerim.

MineRival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
15.03.2020 Pazar akşamı saat 20:00'da Bireysel pvp turnuvası başlıyor!
Kurallar:
- 1 Üzerinizde 1 de yedek set taşıyabilirsiniz
- Sadece 1 adet enchli elma/ 2 adet altın elma taşıyabilirsiniz
- Sadece 20 adet Ok taşıyabilirsiniz
- Pet serbest
- Sadece 2 iksir kullanabilirsiniz
- Rünler serbest
-Kurallar hafta içerisinde değişebilir / yenileri eklenebilir.

Ödüller: Birinciye 30 Kredi
İkinciye 20 Kredi
Üçüncüye 10 Kredi

Hatırlatma: 2 hafta sonra Krallık Savaşı yapılacaktır. Krallık savaşında ölüm halinde item düşme kapalıdır. Krallık savaşında Kayıt olan bütün klanlar bir arenaya yerleştirilir. Klanlar birbirleriyle savaşır ve sona kalan klanın başkanına KRAL tagı verilir. Bu tag 1 ay boyunca kalır ve bir sonraki krallık savaşı 1 ay sonra yapılır. KRAL tagının özel bir kiti mevcuttur.(Abone++'dan daha iyi bir kit) Savaşa katılan diğer klan oyuncuları da ödül kazanır.

Başvurular discord ticket üzerinden yapılmaktadır.