1.16.5

1. P

FUTBOL MC | 1.16.5 & 1.20.4 |Türkiye'nin İlk ve Tek Emsalsiz Futbol Sunucusu | +10 Adet Yeni Stadyum! |

Discord: gg/kxJwYzWtyN
  2. xOrcun

Blok Yenileme V2 (SPEED SKRİPT)

Kod Ulaşıma Uç
  3. kaktusnetwork

KAKTUSNETWORK | Her gece Saat 9'DA BOL ÖDÜLLÜ ETKİNLİKLER | SkyBlock | Teslimat | Minyonlar | ÇİFTÇİ | 1.16.4+ | oyna.kaktus.network

Kaktüs Network İp: oyna.kaktus.network site: kaktus.network discord: discord . gg/khKpuR3Feu (boşlukları doldurunuz) Ebimiz daha önce bu sektörde bulunmuş bilgili bir ekipten oluşmaktadır. 3 aydır üzerinde çalıştığımız projemizi yakın bir zamanda beta olarak açmaktan mutluluk duyarız...
  4. Albatros45

*play.asilcraft.com*⎝⧹ SURVİVAL⧸⎠╱ * 1.16.5 * Efsane Harita*Her Saat Aktif Oyuncu*Kurucu Ve Adminler'i yle Sürekli Geliştirilen HUB Sunucusu*

*♡▂ ▃ ▅ ▆ █ Bilgilendirme█ ▆ ▅ ▃ ▂ *♡ Herkese merhaba arkadaşlar. Sağlam yetkili Kadrosu ile yola çıktığımız bu macerada sizleri aramızda görmekten onur duyarız. Bu keyifli minecraft sunucumuzda oyuncuların isteklerini problemlerini çözmek için elimizden geleni yapıyoruz ve oyuncuların...
  5. S

Eşyayı eline alınca efekt vermesi

BoxPvP sunucumda belirli bir eşyaya nasıl efekt özelliği verebilirim ve bunu sadece sol elde çalışmasını nasıl yapabilirim charm gibi. sunucu sürümü 1.16.5
  6. EserCraft

oyna.esercraft.com.tr | TOWNY SUNUCUSU | 1.16.5 - 1.19.4

SUNUCU IP ADRESİ: oyna.esercraft.com.tr 700x700 2 Günde Yenilenen Nether Alanı
  7. Z

Minecraft sandıktaki eşyaları yenileme

Minecraft sandıktaki eşyaların mesela 1 hafta da bir yenilenmesini istiyorum bunun için bir plugin ya da mod var mı
  8. enesu53

[1.16.5] MC.SPLENDIDNW.COM > VeinMiner> Seviyeli Spawner! > Çiftçi > PWARP > Eventler! > Kripto > Meslekler > 12 Adet Rütbe > XP/Para Depo

Sunucu Hakkında Sunucumuz survival olup 1.16.5-1.19.3 arası tüm sürümleri desteklemektedir, Market, Çiftçi, Spawner birleştirme, Oyuncu warpları Coin (Taş,Nether,End,Ruh,Balık), Özel kasalar alabileceğiniz Ramazan pidecimiz geldi. Phantomlardan bıkan dostlarımız için Phantomlar Sunucumuzda...
  9. U

Gelişmiş Survival Sunucusu +80 Online/ Mobil Giriş Desteği/Kanlı Ay/ Çiftçi/ Özel Büyüler/ Yetenekler/ Rütbeler/ Kızıl Taşsız Sistemler/Görev Sistemi/

websitemiz : Her zaman en iyisi! play.oyuncuhanedani.com Sürüm 1.16.5 - 1.19.4 Mobil Bağlantı noktası 19132 Mobil Sürümler 1.19.30 - 1.19.70 Giriş yapabilirsiniz dc.gg/oyuncu Sunucumuz Hakkında. Sunucumuzdan Bazı Kareler. websitemiz : Her zaman en iyisi! play.oyuncuhanedani.com Sürüm...
  10. V

Viverium Network Yetkili Alım

Merhaba Forum Gamer üyeleri, kısa zaman içerisinde açılacak olan "Skyblock" sunucumuza yetkili arayışına başladık. Sunucumuz hakkında kısa bilgi verelim. Biliyorsunuz Türkiye'de birçok sunucu var ama aktif olarak oynanan "Skyblock" sunucuları çok kaliteli değil. Sizlere en güzel zevki vermek...
  11. S

kaldırıldı

1.16.5 ile server acacağım, köylüleri her hangi bir world de spawnladığımda sadece kahverengi doğuyo skyblock için köylüler çok önemli tüm eklentileri silip boş halde denedim fakat yine aynı şekilde köylüler tek tipde doğdu nasıl düzeltebilirim? Sürüm paper 1.16.5 son sürüm log doc: Hastebin
  12. Auswalx

KONU SİLİNSİN

KONU SİLİNSİN
  13. OnlyEmirhan

Yardım Sunucuda mspt çok yüksek

sunucumda 21 aktif varken mspt gelen de 49 oluyor timings raporu belirttigim gibi https://timings.aikar.co/dev/?id=dd3e7834c2f14881bed9ebc77b6a6e6e
  14. C

Yardım Yüksek VDS de lag sorunu

12 GB ram Ryzen 5 3600x VDS bulunuyor ve sunucunun sürümü 1.16.5 tek oyun açık lobi bile açık değil bungeecord ve oyun açık sadece ama tek kişide çok fazla lag çıkıyor birde sıfırdan plugin olmadan temiz dünya açıp denedik 1.8 sürümünde onda da lag var timings raporu atacaktım fakat /timings...
  15. The0Felon

Yardım BungeeCord Sunucuya Göndermiyor

BungeeCord sunucusuna kullandığım survival sunucusunu ekledim. Lobi gayet mükemmel çalışırken chestcommands ile survival'a giderken tam gönderiyor hatta survival'dan birkaç mesaj geliyor sonra geri atıyor. Sunucuyu bağladım sıkıntı yok fakat sadece bunu çözmem gerek.
  16. batuhanacar

Gazador:)

17. F

Yardım SkinRestorer 1.16.5

SkinRestorer'i spigottan son sürümünü indirdiğimde sunucumda çalışmıyo acaba 1.16.5 jar'ı olan atabilr mi?
  18. Morrfiend

YakamozMC 1.16.5 Survival Sunucu

Sunucu IP: play.yakamozmc.xyz Sunucu sürümü: 1.16.5 Sunucu türü: Survival Sunucu kapasitesi: 100 kişi Sunucu lokasyonu: Türkiye KURALLAR 1. Hile kullanımı yasaktır 2. Sunucu içerisinde küfür etmek yasaktır 3. Yetkililere saygısızlık yapmak yasaktır 4. Teleport tuzağı yapmak yasaktır VİP...
  19. ErdemAtay

Güvenilir Oyun Arkadaş | Çalıp Çırpmayacak, Yakıp Yıkmayacak ,+17 (Detaylar İçeride)

Bundan 2 hafta kadar önce arkadaşlarla bir server satın aldık sadece survival oynamak için ilk başlarda her şey iyi güzel ilerliyordu kendi aramızda ticaretler vs. Son zamanlarda ise millet girmemeye başladı ve bu durum benim canımı sıkmaya başladı. Artık neredeyse serverde ya 2-3 kişi yada tek...
  20. B

Ücretli Back Komutu

Merhabalar back komutunu insanlardan kaldırmak istemiyorum rütbe ayırtmaksızın kullanılsın istiyorum fakat böylede çok op oluyor insanlar ölümden çekinsin istiyorum /back komutu yazan kişiden belli bir miktar para götürülmesini sağlayabiliyor muyuz ?.
  21. 0Kucles0

oyna.neonsurvival.xyz | Türkiye'nin Survival Sunucusu | 1.16.5 Tabanlı Sürümüyle Sizlerle!

Hey sen selam! Galiba NeonSurvival nasıl bir yer ona bakmak için geldin.Hoşgeldin! seni aramızda görmek istiyoruz!Bizimle beraber klan savaşlarına , maden yapmaya ve beraber sunucunun şahane buildlerine sen de katkıda bulunmak istemez misin?Gelişmiş oto hile koruması ile senin moralini bozmadan...
  22. zLaving

Saklambaç sunucusu için oyunu nasıl başlatabilirim?

Merhaba dostlar saklambac sunucusu için oyunu nasıl başlatabilirim skripti varsa nedir? Ben bi lobi de başlayıp npcye tıklayıp en az 8 kişi tıklayınca oyunun başlayıp 5dk süre sonra lobiye geri dönmelerini istiyorum nasıl yapabilirim?
  23. dropbeyy

Oyun modu değiştirildiği için survival konusunu buradan kaldırabilirsiniz.

IP: Play.lifepixel.net IP: Oyna.lifepixel.net Website Discord
  24. G

İstek Rankup Skripti

RankUp Skripti arıyorum rank atlarken belirli eşya , para , ve Oynadığı Saate bakarak rütbesini vericek örnek Altın Rütbesine Atlamak İçin 10 elmas 1k para 10 saat oyun oynamış olması gerekiyor eğerki bunları karşılıyorsa manuadd player altın gibi Böyle Bir Plugin varsada Çok İyi Olur