[1.17] Mystery Universe | Expert Survival | Yapım Aşamasında

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Değiştirildi: Su ile lav temasında olması gerektiği gibi obsidyen oluşuyor. Kırılan obsidyenlerden shard düşüyor.

Son düzenleme:

Cuva

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bartu'nun 1.13.2'de açtığı sunucu Minecraft Türkiye adına yaptığı çok güzel bir adımdı. Sebebi ise şu , o zamanlar gerçekten birbirinden kopyalanmış, aynı sistemler , aynı skriptler ile açılmış haddinden fazla sunucular vardı. Bartu ise bu düzene uymayıp gerçekten minecraft serüvenim boyunca belki ilk belki de son defa göreceğim özellikler ile bu işe girişmişti. Bence Minecraft Türkiye Topluluğunu heyecanlandırmıştı ve güzel bir başarı elde etmişti. Forumda gezerken yazıyı gördüm ve nedense biraz duygulandım. Sunucusunda ki ortam , arkadaş ortamını onun kendi sunucusunda kurmuştum. Ve şimdi yeni bir sunucu açma hazırlığında. Baya güzel , baya mutluluk verici bir haber. Sunucu açıldığı zaman eskisi gibi aynı destek, tam destek. Başarılar!

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bartu'nun 1.13.2'de açtığı sunucu Minecraft Türkiye adına yaptığı çok güzel bir adımdı. Sebebi ise şu , o zamanlar gerçekten birbirinden kopyalanmış, aynı sistemler , aynı skriptler ile açılmış haddinden fazla sunucular vardı. Bartu ise bu düzene uymayıp gerçekten minecraft serüvenim boyunca belki ilk belki de son defa göreceğim özellikler ile bu işe girişmişti. Bence Minecraft Türkiye Topluluğunu heyecanlandırmıştı ve güzel bir başarı elde etmişti. Forumda gezerken yazıyı gördüm ve nedense biraz duygulandım. Sunucusunda ki ortam , arkadaş ortamını onun kendi sunucusunda kurmuştum. Ve şimdi yeni bir sunucu açma hazırlığında. Baya güzel , baya mutluluk verici bir haber. Sunucu açıldığı zaman eskisi gibi aynı destek, tam destek. Başarılar!
Güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim. :lol: Sunucu açıldığı zaman tekrardan beklerim oynaman için.

WhiteRose

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaptıkların parça parça bakıldığında çok güzel detaylar ancak bunların hepsinin bir anda kullanılması oyuncuları yorabilir ve bir süre sonra sıkıcı bir hal almaya başlayabilir. Eğer dengeli bir şekilde bir süredir takip ettiğim yeniliklerin oyuna entegre edilirse gerçekten heveslendirici ve oyunu zevkli kılacak şeyler. Ancak bizim oyuncular 1.8 sürümünde spawnerlar ile kule yapmayı ve oturup diamond emerald düşmesini izlemeye bayılıyor. Vakti geldiğinde mutlaka deneyeceğim. Umarım emeklerin zayi olmaz ve sunucu hakkettiği yerlere gelir. Güzel işler yapmaya devam. :1: