1.7+ - 1.8+ [ Play.CasperSurvival.Net ] Açılmamak Üzere Kapanmıştır. Nedeni= İçeride

Sunucumuzu Nasıl Buldunuz?

• Muhteşem.

• Dışarıdan İyi Görünüyor.

• Normal Serverlerden

• Kötü Bir Server

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

> Evet arkadaşlar. Öncelikle bu konuya nasıl gireceğimi bilemediğim için böyle bir giriş yaptım. Bu zamana kadar sizlere verdiğim hizmette asla benim devrim bitmez diye bir söz vermiştim. Fakat şu dakika artık o sözü bozmak zorunda kaldım. En son makine kapandıktan sonra eminim ki tüm herşeyiniz silindi ve artık yüzünüze bakamaz oldum. Evet bu saatten sonra da binlerce insan karşıma geçse de artık işim bitti. Şuanda yürürlüğe girecek onlarca projeyi de çöpe atarak CasperSurvival 2009-2017 devrini geri dönüşsüz sonlandırmış bulunuyorum. Bu satten sonra hiç kimseye mahçup olamam ben. Unutmayın arkadaşlar bu bir kaçış değil. Bu bir resttir. Herşeyi tek kalemle silebileceğimin net ve tavır duruşudur. Ben kendimi bilerekten gururuma yediremeyerekten bunları yaptım. Başkalarının gözünde kötü görünmek için değil. Sizlere verdiğim hizmet. Sizin bana verdiğiniz mutluluk bana gerçekten yetti. Artık her işinde bir sonu vardır. Benim de işim burada bitti. Ben bir kere giderim dediysem giderim. Nasıl siz bana 1 eylülden önce aç deyip sözümü bozduramadınız yine dediğim gibi bir daha CasperSurvival açılmayacak. CasperSurvival'in bana kazandırdığı tek şey mutluluktu. Sizlerin bana verdiğiniz mutluluk beni her zaman işimde tutardı fakat bu mutluluğu fabrika ayarlarına döndürünce maalesef sizlerin de aklı fabrika ayarına dönmüyor. Dolayısıyla ortada mutluluk kalmıyor. Ben kendi adamlığıma bu gururu yediremediğim için artık sizi de çocuk yerine koymak istemedim. Şimdiye kadar kimseyi çocuk yerine koymasamda öyle görünüyormuş gibi oluyor. Bizim hedeflerimiz ne zaman büyük bir yere gelince aksilikler peşpeşe geliyor. Bu nedenle artık bu sorunları çekmek zorunda olmadığımı ve onca insanı tekrar tekrar mahçup edeceğime bir piyasadan def olur giderim dah iyidir. Evet aynen şuanda onu yapıyorum. Nasıl bir işe girdiysem öyle bitiriyorum. Beni kötü görmemenizi rica ediyorum Makineyi ben kapatmadım. Verilerinizi de asla ve asla kendi ellerimle ben silmedim. Sildirtmedim. Fakat şuanda sizin emekleriniz duruyor mu durmuyor mu bile bilinmiyor. Yani kendim bilmiyorum aslında. Bu konuyu iyi okuyun çünkü tekrar benim gibi bir insanı benim seviyeme gelip gururuna yediremediği için piyasadan gideni göremeyeceksiniz. Şu ana kadar kimse de kim nereli olduğumu pek bilemiyor açıkçası. Bunu vermiyorum çünkü adaletli bir sunucu kurman için önünde engel kalmamalı. Dolayısıyla bir evinin adresini vermek zorunda değilsin. Biri mersin der biri adana der. Biri ismi Hanifi der. Aslında hepsi yalan yanlış şeyler. Piyasadan tanınmadan gideceğim çünkü benim CasperSurvival'i unutmam ve önüme oyuncum çıkmasını istemediğimde dolayı tanınmadan gidiyorum. Bunları başında düşünmüştüm. Eğer bir gün bu serveri kapatır gidersem benim tanınmamam için. Benim de yapım bu işte, giderim ama kimse tanımaz. Benim bir insan, vicdanlı, gururuna yediremeyen bir insan olduğumun kanıtınıda bu yazdığım konudur. Yani zamanında Türkiye'de böyle bir insan varmış fakat tanınmadan gitti. Bu herkes için en iyisi olacağından eminim. Sizlere şuana kadar verdiğim hizmetler benim için bir mutluluktu. Artık fazla uzatmanın anlamı kalmadı. Sizlerle şuana kadar oynadığım sunucuyu başından sonuna kadar bir anı gibi aklıma kazıyarak, iki damla göz yaşıyla yazıyı bitiriyorum. Hadi Allah'a Ismarladık. <

Son düzenleme:

NorvanTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spawnı da siz yapsaydınız daha güzel olabilirdi.Ama yine güzel tek sorun versiyon artık biraz yükseltilmesi lazım dostum.

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne kadar da yenilikçi bir sunucu... Başarılar dilerim :)
Değerli Yorumunuz İçin Teşekkürler.
Kurucunun hile kullandığı bir sunucunu playerlarındanda hayır gelmez :(
Siz nerenin hayrı olup olmayacağını bilemezsiniz. Yine de dikkate aldım dediğinizi teşekkür ederim güzel yorumunuz için.
Spawnı da siz yapsaydınız daha güzel olabilirdi.Ama yine güzel tek sorun versiyon artık biraz yükseltilmesi lazım dostum.
Evet spawnın duvarları ve başlangıçtan önce bir ev alıntı. Biz bu spawnı alırken tamamen köydü biz bu hale getirdik. Yükselme konusuna gelince herhangi bir sorun oluşturmuyor 1.7de olması sunucunun yani bu yüzden pek sorun çıkaracağını sanmıyorum. Dediklerinizi dikkate aldım ve not defterine yazdım. Teşekkürler değerli yorumunuz için.

Persoft

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hmm. Hile kullanan yetkili,düşündürücü. Eski sunucunuzda vardım her şey güzel gidiyordu taa ki kıskançlıktan saldıranlara kadar.. Aynısı benim sunucuma oldu ve bu kıskançlıklar hiç hoş değil.Günah işlediklerini bilmiyorlar,Sunucu gayet yerinde giden bir sunucuydu,güzeldi,dayanışma vardı,busefer açılacak sunucuyla daha fazla ilgilenmeni tavsiye ederim.Öncelikle forum konusundan başlıyabilirsin %10 veremiyeceğim bir konu.. Onun dışında değişik sistemler getirebilirsin.Bunu ben denemiştim ve gayet iyi sonuçlar almıştım.Her survivalın pluginleri skriptleri aynı,birbirinden fazla farklılıkları yok,örneğin jobs sistemini değiştirebilirsin.Farklılıklar iyidir.Onun dışında saldırılardan korunmak için 1 çakma lobi yeterli,ayriyetten sunucu play.xxx.com - play.xxx.net olucaksa siteni düzenleyerek siteden giriş de yaptırabilirsin.Skript bilgim var eğer yardıma ihtiyacın olursa bana sorabilirsin.Başkalarından da bilgi alarak saldırıları imkansız kılabilirsin.

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Yazı rengi çok baydı beni, konu düzenine el atarsanız sizin için iyi olacaktır. Başarılar.

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hmm. Hile kullanan yetkili,düşündürücü. Eski sunucunuzda vardım her şey güzel gidiyordu taa ki kıskançlıktan saldıranlara kadar.. Aynısı benim sunucuma oldu ve bu kıskançlıklar hiç hoş değil.Günah işlediklerini bilmiyorlar,Sunucu gayet yerinde giden bir sunucuydu,güzeldi,dayanışma vardı,busefer açılacak sunucuyla daha fazla ilgilenmeni tavsiye ederim.Öncelikle forum konusundan başlıyabilirsin %10 veremiyeceğim bir konu.. Onun dışında değişik sistemler getirebilirsin.Bunu ben denemiştim ve gayet iyi sonuçlar almıştım.Her survivalın pluginleri skriptleri aynı,birbirinden fazla farklılıkları yok,örneğin jobs sistemini değiştirebilirsin.Farklılıklar iyidir.Onun dışında saldırılardan korunmak için 1 çakma lobi yeterli,ayriyetten sunucu play.xxx.com - play.xxx.net olucaksa siteni düzenleyerek siteden giriş de yaptırabilirsin.Skript bilgim var eğer yardıma ihtiyacın olursa bana sorabilirsin.Başkalarından da bilgi alarak saldırıları imkansız kılabilirsin.
Değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. İşte bu yüzden eski konuyu silip yeni konuyu koydum. Çünkü herşeye sıfırdan başlıyoruz. Saldırı konusuna gelince de şunu söyleyebilirim. Almanya saldırı konusunda uzman bir ülke yani oradaki insanlar kendi ülkesinin sunucularına zarar vermek yerine başka ülkelerin sunucusuna zarar vermek ister. Bizim ülkemizde saldırı öğrenen türk sunucularını saldırıyor. Buradaki saçmalık ülke tarafından ihanettir. Hepsi bir saçmalıktan ibaret ve ben nerede yanlış yaptığımı düşünüyorum. Bir sunucu açmakta mı yoksa yanlış ülkede sunucu açmaktan mı. Jobs sistemini sizin için deftere yazdım. En kısa zamanda güncelleyeceğim. Çakmalobi dediğimiz zaten yine bungeecord kuruluyor. Yani işin aslı botlar bungeecordun girişlerini kapatıyor. Bu sorunu çözmeyi planlıyorum fakat elimdeki bilgiler ve zekam yeterli değil. Bana göre ben bu işi beceremiyorum. Yanlışlarımı düzeltmek için de bir profesyonele tabii ki ihtiyacım var fakat asıl olay profesyonel insan bulmak. Siteden girişler çok kötü bir olay olur. Çünkü büyük bir sunucu değilim bu yüzden siteden girme olayı biraz mantıksız. Profesyonel skripterim var fakat yine de yardımcı olmayı düşünüyorsan mutlaka ama mutlaka bana ulaş. Skype : hanifitr33
Yazı rengi çok baydı beni, konu düzenine el atarsanız sizin için iyi olacaktır. Başarılar.
Hmm. Siz söyleyin hangi renk yapıcağımı o zaman :) sizce nasıl yapsam renkleri daha da güzel bir görünüm ortaya koyar? Değerli yorumun için teşekkürler.

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Hmm. Siz söyleyin hangi renk yapıcağımı o zaman :) sizce nasıl yapsam renkleri daha da güzel bir görünüm ortaya koyar? Değerli yorumun için teşekkürler.
Normal yazabilirsiniz. Renge gerek yok. Standart yazı stili ve standart fontu ortalarsanız güzel bir düzen ortaya çıkacaktır. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine uymayı unutma.

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Normal yazabilirsiniz. Renge gerek yok. Standart yazı stili ve standart fontu ortalarsanız güzel bir düzen ortaya çıkacaktır. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine uymayı unutma.
Not ettim kısa zamanda değiştirmeyi umuyorum teşekkürler geri bildiriminiz için.

26.07.2017 Konu Günceldir.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Merhaba hocam,
Sizinle beraber aynı piyasada göğüs göğüse gitmiştik. O zamanlar saldırılar falan yoktu fakat şuanda fazlasıyla var.
Sunucu konunuz gayet oturaklı hoş ve emekle düzenlenmiş tebrikler.
Ek olarak sunucu mapınızı daha da güzelleştirmelisiniz.
Farklı eklenti göremedim, görmeyede luzüm görmedim.
Renkli yazı olayına katılıyorum saçma saçma sunucu gibi görünmeyin. Kendi tarzınızı oluşturun. Bazı sunucular gibi kendinizi kral efsane tarzı adlandırmayın.
Sağlıklı ve başarılı sunucular.

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba hocam,
Sizinle beraber aynı piyasada göğüs göğüse gitmiştik. O zamanlar saldırılar falan yoktu fakat şuanda fazlasıyla var.
Sunucu konunuz gayet oturaklı hoş ve emekle düzenlenmiş tebrikler.
Ek olarak sunucu mapınızı daha da güzelleştirmelisiniz.
Farklı eklenti göremedim, görmeyede luzüm görmedim.
Renkli yazı olayına katılıyorum saçma saçma sunucu gibi görünmeyin. Kendi tarzınızı oluşturun. Bazı sunucular gibi kendinizi kral efsane tarzı adlandırmayın.
Sağlıklı ve başarılı sunucular.
10 dakika önce yazdınız ve banlandınız. Kadere bak. Eleştirileriniz çok güzel aslında pek ağır eleştirinizi görmüyorum konumda. Dediklerinizi not aldım çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için.

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
10 dakika önce yazdınız ve banlandınız. Kadere bak. Eleştirileriniz çok güzel aslında pek ağır eleştirinizi görmüyorum konumda. Dediklerinizi not aldım çok teşekkür ederim değerli yorumunuz için.
Merak etmeyin, buralardayım.
Ağır eleştirici olarak tanırlar beni. Yorumlarımı farklı yerlere çekerler genelde üstüme çok oyunlar oynanır falan :)
Her neyse başarılar dostum. Yorumda kesinlikle kötü bir şey

ProcusCraft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kapalimi server giremiyorum
Server Listenizde Kalsın Şuanda Test Sürümündeyiz. Eylülde Bilgi Verilecektir. Skype Adresimi Konudan Bulup Ekleyin İlk Bilgi Oradan Paylaşılacak. Sunucu Açılmasına 3 Gün Önceden Günü Ve Saati Verilecek. Bu Konuda Forumu Veya Skypeyi Biraz Gözetlerseniz Girebilirsiniz. Hatta İlk Giren Bile Olabilirsiniz. Değerli Yorumunuz İçin Teşekkürler.

27.07.2017 Günceldir.