1.7+ - 1.8+ [ Play.CasperSurvival.Net ] #DirilisCasper 24 Kasım Cuma Günü Saat 18.00'da Açılıyor!

Sunucumuz'u Beğendiniz Mi?

• Müthiş *-*

• Dışarıdan İyi Görünüyor :)

• Kötüleyen Server Sahipleri Buraya. :D

• Kötü :/

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

BalbaeGE

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tekrardan açılması beni mutlu etti. başarılar

kalpkrici

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
yine standart survival sunucusu çoğu şey basite kaçıyor hile engeli yoktur zaten çünkü koyarsanız kimse oynamaz böyle bi ülkede yaşıyoruz bu şekilde minecraft oyununun gelişmesini bekliyoruz açılışta orada olurum başarılar

JohnWick

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Serveri uzun süredir takip ediyorum emek serveri deil onu söyleyebilirim sürekli kapanıp açılıyor yani kısaca ben emegimle oynuycam diyenler varsa sakın oynamayin kaç kere şahit oldum bu sefer kapanmycak fasa fiso okdar emeğimiz gitti sürekli sifirlaniyor

kalpkrici

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
bunu ben
Serveri uzun süredir takip ediyorum emek serveri deil onu söyleyebilirim sürekli kapanıp açılıyor yani kısaca ben emegimle oynuycam diyenler varsa sakın oynamayin kaç kere şahit oldum bu sefer kapanmycak fasa fiso okdar emeğimiz gitti sürekli sifirlaniyor
de yaşadım bu konuda sonuna kadar haklısın ama şu an ki türki serverları 1 ay bile açık kalamıyor ve sunucu açmak gerçekten çok zor iş yani 9 ila 17 yaş aralığındaki kişilerin yapabileceği bir şey değil bu olaylar o yüzden ben asla senin sunucun çok kötü bilmem ne gii terimler kullanmıyorum açılsın görelim ne olacağını

BlondeCow

!2^4%
En iyi cevaplar
3
bunu ben

de yaşadım bu konuda sonuna kadar haklısın ama şu an ki türki serverları 1 ay bile açık kalamıyor ve sunucu açmak gerçekten çok zor iş yani 9 ila 17 yaş aralığındaki kişilerin yapabileceği bir şey değil bu olaylar o yüzden ben asla senin sunucun çok kötü bilmem ne gii terimler kullanmıyorum açılsın görelim ne olacağını
Hahah piyasadaki çoğu sunucu 10 ila 18 yaş arasında bu sunucunun sahibi de muhtemelen bu yaş grubunun içerisinde yaşına laf söylediğim yok 10 yaşında olup gayet düzgün sunucu açanlarda var fakat bu sunucu bir hiç aynı pluginler ile map değiştirip önünüze atıyor :ci:

OzanK31

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu Çok güzel tek sıkıntısı orman biraz küçüktü inşallah yeni güncellemelerle daha güzel hal alır

Son düzenleme:

OzanK31

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hocam her şey güzelde ama > Oyun Modu: Zor Hayatta Kalma < altta ise bosstan p6 düşer yazıyor tabi 100.000 can boru ama ya benim 10 kişilik takımım var ve bu bossu kolay kolay kesersek :D zorun anlamı kalmaz bana göre. [ kolay kolay derken işsiz gibi 30 dkda hepimiz kaça kaça vururuz ]
ben o bossu göremedim ? büyük ihtimalle kalktı

DomoBey

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
CasperSurvival Geri Döndü Sonunda çok bekleiyodum Sunucuya Başarılar dilerim Oyun nickım DomoBey beni orda görebilirsiniz

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sürekli kapanan ve Sıfırlanan sunucu.. Keşke sözünü tutup geri dönmeseydin :) O Kadar söz verdin birdaha geri gelmiyecez diye :)

Kanıtlar;

Umarım birdaha tutamayacağın hiçbir sözü vermezsin ve Sunucunu sıfırlamazsın.

Servere gelicek olursak;
Map Orta (3 Puan)
Pluginler Basit (1 Puan)
Konu Düzeni Basit (1 Puan)
Sunucu Puanı 10 Üzerinden 5

Geçmişteki sunucuların gibi bot yiyip kapatmaman dileğiyle Başarılar..

Senide Görüyoruz Beyfendi

Atalet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucuda hiçbir güvenlik önleminin olmamasından mı bahsedeyim adaletin sadece sözcük olarak kalmasından mı ? Fly açanlar,bloklardan geçenler,kill auranın anasını ağlatanlar ve bunlara gerekli cezaların uygulanmaması nasıl bir sunucu olduğunu göstergesidir.

CasperSurvivall

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucuda hiçbir güvenlik önleminin olmamasından mı bahsedeyim adaletin sadece sözcük olarak kalmasından mı ? Fly açanlar,bloklardan geçenler,kill auranın anasını ağlatanlar ve bunlara gerekli cezaların uygulanmaması nasıl bir sunucu olduğunu göstergesidir.
Hop bir saniye.

Fly açan bir yetkili var başka uçan birini gördünüz mü?
Bloklardan geçilmesi için bizim hile korumamızın devre dışı bırakılmış olması lazım. Sadece kapıdan geçilmesini koruyamıyoruz.
Kill aura konusuna gelince. Siz bunu yazacağınıza SS alıp bize yollasaydınız sorunlarınız çözülürdü.

Bizim sunucumuza yaptığınız göstergeler maalesefki sorumsuzluğunuzun göstergesidir. Kanıtsız bir kişi suçsuzdur. Nasıl bir yasal olayda kanıt olmayınca polis o şahsı maximum 24 saat nezarethanede tutabiliyorsa bizim de maalesef elimizden gelen hiçbirşey yok.

Eğer siz ben video alamam diyorsanız bu soruna göz yummanız gerekmekte. aksi halde kimseyi zorunlu olarak serverde tutmuyoruz.

Atalet

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hop bir saniye.

Fly açan bir yetkili var başka uçan birini gördünüz mü?
Bloklardan geçilmesi için bizim hile korumamızın devre dışı bırakılmış olması lazım. Sadece kapıdan geçilmesini koruyamıyoruz.
Kill aura konusuna gelince. Siz bunu yazacağınıza SS alıp bize yollasaydınız sorunlarınız çözülürdü.

Bizim sunucumuza yaptığınız göstergeler maalesefki sorumsuzluğunuzun göstergesidir. Kanıtsız bir kişi suçsuzdur. Nasıl bir yasal olayda kanıt olmayınca polis o şahsı maximum 24 saat nezarethanede tutabiliyorsa bizim de maalesef elimizden gelen hiçbirşey yok.

Eğer siz ben video alamam diyorsanız bu soruna göz yummanız gerekmekte. aksi halde kimseyi zorunlu olarak serverde tutmuyoruz.
CANISIN adlı şahsı defalarca şikayet ettim.Fly da açtı,koyu meşe bloktan da geçti.Elmas setimi altın kılıçla kolayca kesti.Bunu biliyorsun.Burda rol yapma!

CasperSurvivall

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
CANISIN adlı şahsı defalarca şikayet ettim.Fly da açtı,koyu meşe bloktan da geçti.Elmas setimi altın kılıçla kolayca kesti.Bunu biliyorsun.Burda rol yapma!
Canısın ha? adama hilede fly açmayı öğret diyorum en yüksek vip vericeğim diyorum. adam yine geçilmiyor diyor.

Defalarca şikayet ettiğini biliyorum. Kanıtsız bir söylenti dikkate alınmıyor. Oyunun sana verdiği kurallar böyle. Kural dışı olan sensin.

28.11.2017 Günceldir.